ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Середа, 25.04.2018, 08:43

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З бездіяльністю і беззаконням прокуратури

КУДИ КРОКУЄ ПРОКУРОР…

КУДИ  КРОКУЄ  ПРОКУРОР…

01.08.08р. Славутською міжрайонною прокуратурою в особі старшого слідчого Комара І.В., письмово  № 24/2829 вимагалося від голови спілки і комісії селян-співвласників с. Марачівка  Позняхівського П.А., до сьомого серпня провести загальні збори спілки селян-співвласників розпайованого майна і прийняти рішення на зборах про те, чи підтримує Спілка позов прокурора до колишнього директора ПОП (приватно  орендне підприємство) ім. Михайлова - Мороза Михайла Євгеновича про стягнення на користь Спілки 119301,29 грн. Збори не від-булися, через відсутність кворуму присутніх членів спілки. Зібрали лише 9 крикунів, на крик яких прийшли ще декілька селян. За згодою комісії і членів спілки, збори перенесли на 11.08.08р.

11.08.08р., перед зборами, старший слідчий прокуратури Комар І.В., організував обшук і виїмку бухгалтерських документів ПОП ім. Михайлова (всупереч заявленому Морозом Михайлом Євгеновичем відводу цьому слідчому прокуратури, що певне, за відсутності реагування на відвід, є порушенням закону та  має ознаки перешкоджання господарській діяльності підприємства щодо непорушності права власності). Очевидно, що перед зборами слідчому треба було продемонструвати в селі, силу прокуратури. То ж прийшло трохи більше (представник прокуратури не казав, що кворуму нема). Проте, коли 11.08.08р. загальні збори спілки селян-співвласників с. Марачівка відбулись, то визнали — ту більш як 100-тисячну інвентаризаційну різницю пайового фонду у 2007 році, що всі трактори є в наявності, як і інші активи. Цивільний позов прокурора Мушинського В.С. до Мороза Михайла Євгеновича збори не підтримали і по суті визнали його безпідставним і надуманим. Процитуємо місце з протоколу, щоб читач відчув атмосферу зборів: «Виступив старший слідчий прокуратури Комар І.В., який повторно пояснив суть позову (позовної заяви) і запропонував голові комісії поставити на голосування чи підтримують власники дану позовну заяву. Голосували за -5 чол.; проти – 44 чол.; утрималися – 0; не голосували – 9 чол. Вирішили: позов не підтримати».

На зборах, присутніх здивували, оприлюднені Морозом М.Є. постанови прокуратури, оскаржені Морозом до суду, як провокаційні щодо слідчих дій під час досудового слідства прокуратури щодо Мороза М.Є. про незаконний примусовий привід і арешт. Селян вразила жорстокість і беззаконня. Особливо здивувало людей те, що Мороза подали в розшук, знаючи, що він лікується в обласній лікарні.

Старший слідчий прокуратури Комар І.В. незадоволений таким рішенням загальних зборів, які сам збирав, на емоціях погрожував знову подати в суд Мороза Михайла,  явно залякував, бо на деяких працівників прокуратури Морозом Михайлом подані скарги про порушення кримінальної справи проти прокурорських дій, які вже двічі визнані (8 серпня та 17 жовтня 2007 року) судом незаконними!

Фактичні дії прокуратури, про які йдеться, не можливо розцінити інакше, як прояв умисної зацікавленості у фальсифікації матеріалів, щоб порушити кримінальну справу проти Мороза Михайла.

Тому і зрозуміло куди крокує прокурор, з невдалих для нього загальних зборів — шукати новий кримінал.

Але й кінець іде, який повинен завершитись для всіх праведним судом, й для тих, хто учинив цей, явно організований за змовою осіб, злочин проти Мороза М.Є. і його сім’ї, внаслідок якого він став інвалідом ІІ групи.

Вихованець радянської прокуратури, прокурор Мушинський, звичайно так просто не здається, і на цей раз він опротестував рішення збрів, бо не вистачає кворуму. Хоч, крім присутніх на зборах фактично, було ще на 9 пайовиків довіреності і, власне,  й ті, що не мали довіреностей від членів своєї сім’ї, могли за них голосувати і ці голоси певне дійсні,  якщо члени сім’ї, яких не було на зборах не відмовляться від результатів голосування (коли вже збори так допустили) — але тут ми не будемо спорити з прокурором. Хай ще раз збирає  кворум, то може той кворум йому все таки пояснить, що селяни вже не такі прості, щоб їх купувати наче їхніми інтересами. Хіба ж їм не видно сусідніх сіл, чи ж там хоч пахне тими сотнями тисяч, але ж там прокурор не шукає злочинців, куди ті сотні тисяч, що тут Мороз зберіг, а там «кудись» ділися.                                                Зоя  Протриочі

Категорія: З бездіяльністю і беззаконням прокуратури | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 602 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0