ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Середа, 25.04.2018, 08:37

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З бездіяльністю і беззаконням прокуратури

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА, НАРЕШТІ, ВЗЯЛА НА КОНТРОЛЬ ОБЛАСНУ

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА, НАРЕШТІ, ВЗЯЛА НА КОНТРОЛЬ ОБЛАСНУ

ПО СПРАВІ  ШАХРАЙСТВА,  ЗА УЧАСТЮ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ І СУДУ

“Прокуратура області, на надіслане їй клопотання з генеральної прокуратури, відреагувала попередженням, що більше реагувати на подібні звернення не буде. Матеріалу контролю прокуратурою  постанови слідчого по закриттю кримінальної справи  по цій квартирі, прокуратура жодна не надсилає, позбавляє цим можливості оскаржити.

Нам прийдеться  опублікувати це беззаконня, але втретє просимо щоб його хтось зупинив.” — Так закінчується скарга-клопотання борців за справедливість від 12.10.09р. до Хмельницького Апеляційного суду, члену Ради Суддів України Леванчуку О.М. з копіями (із усіма додатками): генеральному прокурору, Верховній Раді, Секретаріату Президента України, де йдеться зокрема про таке.

Позивач, громадська організація „З’єднання борців „За справедливість” за №  69 від 18.09.09р. звернулася (в інтересах членів організації Вялих Тетяни та Андрія, які без місця проживання, через відібрану шахраями, за участі правоохоронних органів і суду, квартири,  до Нетішинського міського суду з клопотанням, по справі  про визнання права власності, розірвання договору купівлі-продажу двохкімнатної квартири №6 в будинку №3 на пр.Незалежності, що у м.Нетішин Хмельницької області, витребування її від Б. В.М., заборони вчиняти будь-які дії щодо неї. В якім просили:

1. З метою не затягування оскарженнями судового процесу, враховуючи, що через явну упередженість судді Ходоровського Б.В., нами покинуте слухання справи до його завершення, але надана суду заява про слухання без нас, просимо допити в якості свідків: К.Л.В., К.М.І., Коробейнікова Максима керівника відділення банку, що був присутнім при оформлені у нотаріуса Франовської 14 липня 2007 року при перепродажі квартири, Нотаріусів Франовської, Івтушка В.М., Вялих Андрія Олексійовича, Б.В.М., Б.О.М., слідчого Мендруляка  та інших, згідно клопотання від 10.09.2009 р.,   робити за участі представника громадської правозахисної організації “З’єднання борців “За справедливість” Анатолія Войтко, про час їх проведення повідомити завчасно.

2. Допитати так саме, за нашої участі, в якості свідків ДІМ Нетішинського МВ УМВС в Хмельницькій області, які  першими опитували виконавців шахрайства і потерпілих від нього та виносили постанови (Тимчук, Антонюк та Кондратюк) для встановлення, що у справі шахрайства вони не дослідили і чому.

3. Дослідити без нашої участі (щоб нас там не прибили шахраї) докази, клопотання про дослідження, яких суддя Ходоровський Б.В., в угоду шахраям,  не дав можливості заявити у трьох судових засіданнях (08, 10 та 16 вересня 2009р.):

 - квитанції № 11 від 16 липня 2007 року “ПРАВЕКС-БАНКУ” (надані до справи Б.В., як докази плати грошей у нотаріуса Франовської при оформлені договору купівлі-продажу 14 липня 2007 року), яка свідчить, що плата комісії за експертизу документів при видачі кредиту згідно договору іпотеки 1536-005/07р робилася два дні після оформлення договору купівлі-продажу та за два тижні до реєстрації власності Б.В.; та № 18201/з23 від 16.07.07, яка свідчить (про те саме що й попередня і крім цього), що договір № А05/05/07 від 12.06.2007р. за послуги по виконанню експертної оцінки об’єктів нерухомості складено за три дні до нотаріального завірення договору купівлі продажу нотаріусом Івтушком - 14.06.07р. Тобто, у той час, коли К.Л. ще не купила квартири у Вялих. Тобто, ця шахрайська банда ще до купівлі громадянкою К.Л. квартири у Вялих,  уже готувала її перепродаж громадянину Б.В.

Після цього звернення, усі фігуранти завмерли, лиш підпілля повідомляло, що міліція газету “Вісник малозахищених” хоче арештувати. На це повідомлення, з розрахунку, що телефон прослуховується, голова редакційної ради - Анатолій Войтко, голосно заявляв: скажіть  бажаючим арештувати газету, для цього треба щоб вона щось написала, але вона вже два місяці не виходить, бо нема грошей.  І не арештували. Проте, це певне не заслуга Войтка, бо.

Наразі (24.10.09р.), отримали з Генеральної прокуратури повідомлення про направлення нею скарги борців за справедливість прокурору області Голубу Ю.В.

 

У повідомлені вказівки організувати перевірку “наведених у звернені  доводів, за наявності підстав вжити заходів реагування, у тому числі  шляхом представництва інтересів Вялих Т.М. у суді. Про результати перевірки повідомте заявника, Секретаріат Президента України та інформуйте Генеральну прокуратуру України”.

Борці за справедливість, на правах правозахисної організації і представника потерпілих вимагає участі у заходах перевірки

Категорія: З бездіяльністю і беззаконням прокуратури | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 649 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0