ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 26.04.2018, 13:44

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З свавіллям міліції

Звідки в міліції МІЛЬЙОНЕРИ

Звідки в міліції МІЛЬЙОНЕРИ

28.04.05р відбулася чергова квітнева рада Нетішинської міської ради. Про те, що відбувалося як завжди, повідомляють інші засоби масової інформації (ЗМІ). Ми ж з серії „Не як завжди” публікуємо, як на сесії слухали заяву громадянина Бурмича Олексія, який викрив недоліки, що тривожать мешканців будинку, в якому він живе, але  (за його словами) це стосується і всього міста. Зокрема він розповів депутатам про те, що пів на дев’яту вечора діти дивляться на телеканалі „Інтер” те, що й дорослим дивитися гріх. Навів приклади. Але депутатам стало смішно. Дехто навіть висловив здивування, мовляв, а що в тім поганого? Проте, що цьому дивуватися? Якщо для того, щоб в школах впровадити викладання дітям святого, треба питати дозволу „батьків”, а от щоб дітям вульгарщину показувати в телевізорі так — ні. О.Бурмич розповів, що домагався від колишнього секретаря Буханевича О., щоб той зайнявся “барделем” (так називає він кафе-бар, в Універмазі, але не отримав навіть відповіді. О. Бурмич просить, щоб хоч раз на місяць робили опитування думки пересічних про прокурорів, міліцію, суддів і взагалі про всю владу. І публікувати. Але депутати зробили вигляд, що його не зрозуміли. На наш погляд, ця ідея є толковою і ми пропонуємо бажаючим  громадянам робити такі опитування, а ми публікуватимемо.

Турбувався Олексій Бурмич і про виділення ліків інвалідам, онкохворим тощо. На це керівник лікувального закладу, м. Нетішині пояснив, що кошти є з державного бюджету і ХАЕС виділила на ці цілі. Суми Валерій Анатолійович не називав, але просив не „натискати” на лікарів, бо всім не вистачить. Було б добре, якби до цього (до розподілу коштів серед інвалідів) долучили громадськість. Ні, не ЗБЗС, а от таких, як Бурмич, самих інвалідів, чи їхніх представників, з Церков взяти толкових людей, створити постійну, а краще й не постійну комісію з розподілу і опублікувати принцип розподілу. Оце було б по-європейськи. Щоправда, пан Дядинчук заявив, що у виконкомі вирішуватимуть, як ділити – це теж добре. Але ж, коли зацікавлені ділять — чесніше виходить.

Порушив пан Бурмич питання нікудишніх вікон та дверей у давніших будинках. Запитував: хто це буде вирішувати? Депутат Мельничук І. В. промовчав. Чи тому, що вже не керує ЖКО, чи сказати нічого. А з лічильниками взагалі цікаво вийшло, один про індики, другий про кури дикі. Олексій Бурмич говорив про лічильники води, просив немічним поставити їх у кредит, залежно від спроможності мешканця, а пан Мельничук відповідав йому про електролічильники, мовляв, тисячі вкрадено. І дійсно на паперах зникли.

Але ж насправді,— якщо їх і крали, то по одному, і якби не сприяти цим крадіжкам, то було б їх одиниці, а не тисячі. Взагалі то, це цікава заява. Адже будинків у місті менше сотні. У жодному не було випадку, щоб й десяток вкрали. Навпаки, наприклад там, де я  живу не чув взагалі такого випадку. Де ж набралося вкрадених півтори тисячі?

Те, що вкрадені – сумніву не підлягає, але яким чином і хто той злодій? Цікаво, що з цього приводу скажуть прокурор і міліція.

Багато розповідав пан Бурмич з того, про що депутати мовчать. Наприклад, про дозвілля наркоманів у Нетішині. Каже, що говорив з міліцією і ті кажуть, що до суду надають матеріали, але суд не судить. Знову ж — не важливо, хто не працює: чи міліція так матеріали готує, чи суд так судить, але доречі, факт, що результату нема. Знову ж правоохоронним комітетом, здається, той самий пан Буханевич  керував. Мабуть, за це його пан Гладуняк до області забрав. Там, напевне, не лише кабінет, як тут для адвокатування у свою кишеню – за державні дасть, а й квартиру. Від того, як матюкаються на вулицях Нетішина, пан Олексій Бурмич пропонує зарплату правоохоронцям платити, каже, мільйонерами стануть.

Я б запропонував, з міліції брати за шкоду тим, хто не хоче чути матюків – то підуть з торбами, а ми будемо мільйонерами.

Категорія: З свавіллям міліції | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 425 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0