ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 26.04.2018, 13:44

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З беззаконням іншої влади

МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ У ПРАВИЛЬНОМУ ПРИЙНЯТІ РІШЕНЬ

МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ  У ПРАВИЛЬНОМУ  ПРИЙНЯТІ РІШЕНЬ

29 травня 2006 року 60 підприємців зеленого базару міста Нетішин звернулися до міського голови із заявою наступного змісту.

Ми, нижче підписані, підприємці „Зеленого ринку”, заявляємо протест проти того, що нас забирають з центру міста.

Протест буде здійснюватися нами, починаючи з вівторка 30 травня 2006 р. з 7.00 год. ранку, шляхом виставлення торгових палаток біля Будинку влади.

Продавцями „Зеленого ринку” у більшості є жінки, матері, в т.ч. одинокі, в багатьох діти-інваліди, головні годувальники сімей — чоловіки, а також цілі сім’ї. Це, щонайменше 50 сімей м. Нетішин, життя яких, після забирання торгових місць з центру міста, під загрозою.

Акція протесту буде завершена після гарантії з боку влади щодо забезпечення безпечного життя наших сімей. Якщо до нас не прислухаються, будемо перекривати рух по вулиці Курчатова.

Ми не проти вирішення проблем „Зеленого ринку”, але не кидайте наші сім’ї напризволяще, без засобів на існування.

Підписи: (60 підписів).

Нам відомо, що цій заяві передувала розмова міського голови Смишляєва О.Є. з представниками підприємців  „Зеленого ринку”, під час якої він наполягав на винесенні ринку з центру міста. Але після цієї заяви, прочитавши її, він категорично заявив, що його провокують приймати неправильні рішення. А на заяві підприємців  він написав: „Гарантую”. Після цього, кажуть підприємці, Олександр Євгенович – міський голова, мав різку розмову із паном Сергієм Юзепольським, який безпосередньо причетний до вирішення проблеми. Центральним запитанням було, кажуть: „Ви ж мені сказали, що усім підприємцям місце у новобудові забезпечене?”. Мається на увазі, що для підприємців  „Зеленого ринку” заплановано збудувати будівлю, але тим, що сьогодні там торгують, кажуть, що пан Юзепольський заявляє: „Місця нема, уже усі розподілені”. Дивно не дуже, бо ми бачили, як у місті Нетішин центральні місця одно за одним переходять майже в одні загребущі руки. Очевидно і тут готувалося, під приводом наведення порядку, викинути людей і надати посіпакам місце, щоб годували магната-покровителя. Та на цей раз, судячи  з резолюції і запитань, голова розібрався що до чого і певне вирішить питання по справедливості.

Категорія: З беззаконням іншої влади | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 376 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0