ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Середа, 25.04.2018, 08:36

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З беззаконням іншої влади

СПРАВЕДЛИВІСТЬ — СПРАВА СВЯТА

СПРАВЕДЛИВІСТЬ — СПРАВА СВЯТА

В редакцію газети «Вісник малозахищених» надійшов ще в липні лист-звернення голови Переяслав-Хмельницького районного осередку Всеукраїнської спілки власників земельних та майнових паїв  Піскуна М.О.  та читачів газети « Переяславська Рада» Київської області з проханням відреагувати на ті неподобства, що чиняться в земельних питаннях, інших діях міської ради, особисто її голови І.П. Якименка, зокрема, у звільненні з посади головного редактора газети Н. А. Міранович за її правдиві і критичні публікації. Місцева демократія, за участі цієї газети перемогла в інтересах мало захищених у важких земельних (під Києвом) справах з владою.

Вчасно відреагувати ми не змогли, бо газета ВМ через брак коштів не виходила, але знаємо, що матеріал і сьогодні нагальний.

Громадська організація «З’єднання борців за справедливість» та колектив редакції «ВМ» теж активно допомагали мало захищеним у цих справах, добре володіємо ситуацією і засуджуємо той земельний хаос, що діявся в с. Хоцьки  та в самому Переяславі, порушення законності з боку міської ради, утиски свободи слова і як ми переконані, незаконне звільнення з посади Н. Міранович.

Корупційний конфлікт з головним редактором міський голова вирішив руками ручних депутатів, безпідставно звинувативши її в нецільовому використанні коштів. Чи ж було так?

В листі в редакцію ВМ, за 15-ти підписами йдеться, що до звільнення Н. Міранович 21.04.2009р.була перевірка діяльності газети “Переяславська Рада”, одним з головних недоліків, які “встановила” вона, названо опубліковане в газеті інтерв’ю з прокурором Кузовкіним В.О., про те, як йому вдалося відстояти 182,15 га земельної ділянки лісу, що є власністю територіальної громади с. Хоцьки. І це було, серед інших, вагомим аргументом для зняття головного редактора газети. Як розуміти, що знайшовся чи не один прокурор, який відвоював справедливість, але за донесення правди про це до людей, карається звільненням? — Запитують люди.

Наталія Міранович, пишеться у листі, є для нас досвітнім вогнем, який корупційна влада хотіла затоптати, щоб він не викривав її зло, але не змогла, бо колектив газети “Переяславська Рада” створив свою газету: “Переяслав і Рада”, де продовжує викривати злочинну діяльність міського голови та його посіпак

Ми ставимося до цього з розумінням і висловлюємо колегам - журналістам свою солідарність і підтримку. Через свавільне беззаконня влади, влада теж  неодноразово вступало з  в серйозні конфлікти з виданням «ВМ». Богу дякувати, приклади сучасної, потрібної трудовому народу, журналістики ширяться. Недавно, подібна Вашій історія, мала місце в наших сусідів в м. Славуті Хмельницької області. Там зусиллями міського голови В.Сидора і голови районної ради В. Кардаша на спільному засіданні міської і районної рад була безпідставно звільнена з посади редактора заслужений журналіст України В.О. Мальчук. Не помогло їй й те, що очолювана нею газета «Трудівник Полісся» в 2002 і 2005рр. визнавалася кращою міськрайонною газетою України. Як тільки, як і Ви, шановні колеги, В.О. Мальчук почала видання газети робити справді незалежним, на її місце була призначена вигідна владі людина. Але у грубо приниженої  Віри Олександрівни вистачило сили духу зібратися на боротьбу за справедливість. За підтримки правозахисних організацій, звернулася до суду і, після майже річної тяганини, Славутський районний і Хмельницький апеляційний суди, хоч як їм не хотілося, своїми рішеннями поновити її на посаді головного редактора.  Міська влада, руками невдало призначеного нею редактора, і надалі продовжує  судові процеси, всіляко заважає працювати, але нині справедливість все ж взяла гору. То ж, і всім Вам бажаємо витримки і мужності в боротьбі з беззаконням і свавіллям влади, твердої віри в справедливість, закон і порядок. Хай допоможе ВАМ – вірним справедливості, БОГ!

З повагою — АНАТОЛІЙ ВОЙТКО, голова ради ГО ЗБЗС, голова редакційної  ради  загальнодержавної газети “Вісник малозахищених”

Категорія: З беззаконням іншої влади | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 584 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0