ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 26.04.2018, 13:42

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Соціальний захист » Тарифи «на життя»

Відносно нових тарифів на квартплату

Відносно нових тарифів на квартплату

Викликає подив, чому аналогічні тарифи майже в 1,5 р. нижчі в містах-супутаниках Запорізької та Південно-Української АЕС ніж існуючі у місті Нетішині, де більшість житлового фонду 84 серії Енергодарського ЗКПД.

Затверджуючи рішення №222 від 15.07.05, міськвиконком вочевидь не знав, що існує Постанова Кабміну України №560 від 12.07.05 „Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”...

Згідно п. 2 цієї Постанови, розмір тарифів повинен визначатися по кожному будинку окремо, бо неможливо знайти хоча б 2 будинки з однаковими межами забудови, площею і елементами благоустрою, внутрішньо квартальними шляхами та загальною площею і т.п.

п. 3 Постанови №560 вимагає забезпечення „прозорості усіх складових...” нового тарифу, чого в м. Нетішині зроблено не було.

Методика розрахунку усіх складових тарифу досить проста і міститься в розділі 2 Постанови №560.

Тому пропонуємо згідно Постанови №560, або опублікувати розрахунки на кожний будинок в газеті “Нетішинський вісник”, або ознайомити зацікавлених мешканців кожного будинку з конкретними розрахунками тарифу, а не так, як це зробило ЖКУ, яке розіслало поштою повідомлення про нові тарифи, де однією цифрою вказана сума, походження якої невідоме.

Мешканці м. Нетішин

Від редакції. Питання не так давно вирішувалося спеціальним комітетом виконкому і приймалося сесією Нетішинської міської ради. Тож, просимо керівника комітету і ради Сіваківського А.Я. опублікувати, хто саме з депутатів запропонував кота в мішку, і чому ЖКУ мешканцям пропонує шило в мішку? – Це ж боляче, особливо малозабезпеченим. Адресуємо запитання і прокуратурі, чи захищені законні інтереси громадян і громади в описаній ситуації?

Крім того громаді Нетішина буде цікаво знати, чи законно брати плату за площу приватизованої квартири? Чи законно брати плату за користування водою 9м.куб. на чоловіка, коли там де стоять лічильники, використовують в тричі а то й в чотири рази менше? Зважте на те, пане прокурор, що малозабезпечені, не мають можливості мати лічильник, а тому поясніть, як Ви їх захищаєте від системного пограбування. Кому саме йдуть доходи від цього грабунку малозахищених?

Хочеться від Вас пане прокурор почути прізвища, адже вибори, і мешканці ненароком можуть знову обрати собі в депутати злочинця.

Категорія: Тарифи «на життя» | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 811 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0