ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.05.2018, 08:06

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Соціальний захист » Тарифи «на життя»

ТАРИФАМИ ВЖЕ Й ШКУРУ ДЕРУТЬ

ТАРИФАМИ ВЖЕ Й ШКУРУ ДЕРУТЬ

Міському голові м. Нетішина Смишляєву О.Є., депутатам міської ради фракціям «Наша Україна»,  «БЮТ», начальнику ЖКО Мельничуку І.В. мешканців гуртожитку №6 (пр.Незалежності, 13)

 Заява

Повідомляємо Вам, що 12.04.07 були проведені загальні збори мешканців гуртожитку. Обговорювалися питання підвищення плати за проживання у гуртожитку, умовпроживання та послуг, які надаються. Визнали: 1) якість послуг, що надаються незадовільними; 2) роботу адміністрації по утриманню гуртожитку у належному стані незадовільною; 3) технічний стан гуртожитку та витрати на ремонт такими, що не відповідають реальним витратам; і Доводимо до Вашого відома, що за 2006 рік плата за ліжко-місце складала 40 грн.

Рішенням виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 15 березня 2007 №90 та наказом ЖКО №001-04/61 від 28 березня 2007 було встановлено плату за користування житловою площею з 1 березня цього року у розмірі шістдесят однагривня, тобто становить більше 10 грн./м2. Крім того, окремо оплачуємо на рахунок ВП ХАЕС КГ за опалення, холодну воду, гарячу воду і каналізацію. Отже, загальна вартість плати за ліжко-місце складає близько 70 грн. на місяць, тобто 14 грн./м2.

Просимо:

1)   роз’яснити причини такого значного підвищення плати за гуртожиток;

2)   провести і показати детальну калькуляцію і обґрунтування, необхідні роз’яснення по кожному пункту собівартості одного ліжко-місця.

Вимагаємо:  

  1)знизити плату за ліжко-місце;  

 2) надавати належні послуги та проводити ремонти, що закладені у собівартості; 3) утримувати гуртожиток у належному технічному стані; 4)  вирішити питання по нашій заяві до 27.04.2007року.

На збори прийшло близько 20 чоловік (підписалися під заявою 43 мешканці), які проживають у гуртожитку, а також прибули два депутати від фракції “Наша Україна” і один депутат від фракції “БЮТ”. Адміністрація не тільки проігнорувала збори, але й перешкоджала можливості їх проведення – постійно зривали оголошення. Мешканці гуртожитку незадоволені, що їх  не інформують про причини підвищення плати за проживання, на які рахунки платити і за які послуги, нема іншої інформації, яка цікавить проживаючих стосовно їхнього гуртожитку. Мешканці гуртожитку вимагають, щоб комендант звітував їм про роботу, яка проводиться для покращення умов проживання у гуртожитку. Крім того, вони вимагають, щоб комендант володіла інформацією по цих питаннях, на вимоги мешканців роз’яснювала, кому слід платити за послуги (ЖКО, ВП ХАЕС). Щоб мешканців не залякували пропозицією виселятися із гуртожитку якщо щось не влаштовує. Бо не влаштовує багато. На зборах говорили про темні коридори, туалети, побиті умивальники, про крани, які не тримають воду, про шви, які п’ять років протікають від дощу, про незадовільний технічний стан душової, де відсутні були довгий час лампочки і душ. Мешканці наголошували, що це приміщення (душової), потрібно в першу чергу привести  в належний технічний і санітарний стан, тому що тут багато років не робилося навіть простого ремонту.

Що до плати за проживання, яка з 40 грн. на місяць за ліжко-місце, Рішенням виконкому міської ради від 15 березня 2007 року № 90 та наказом ЖКО №001-04/61 від 28 березня 2007 з 1 березня цього року підскочила до 61 грн., тобто більше 10 грн./м2.Ті, що прийшли на збори, казали, що така висока ціна не відповідає ні матеріальній базі гуртожитку, ні тим послугам, які надаються. Наприклад , обмін-прання білизни, цією послугою майже неможливо скористатися, тому що відсутня білизна. А по даній статті, як стало відомо, відраховуються значні кошти. Багато є таких людей, в основному сімейних, які послугами не користуються через те, що фактично не проживають. Не закуповувалися – у всякому разі ніхто із зібрання не помітив цього - нові столи, ліжка, стільці, білизна, плити і т.д., інше обладнання. Говорили, що  все обладнання, яке є – старе, мусять самі ремонтувати, як от, наприклад, плити, купувати до них нагрівачі, і ремонтувати за свій рахунок; купувати світильники, лампочки, вентилі і т.д.

Мешканці гуртожитку окремо платять на рахунок ВП ХАЕС у комунальне господарство за опалення, холодну воду, гарячу воду і каналізацію 10 грн.80 коп. Владі, наголошували присутні, слід пам’ятати, що гуртожиток – це соціальне житло, і крім того, тут проживають не тільки працівники ХАЄС, але багато є безробітних, пенсіонерів, працівників ЖКО та інших підприємств. У гуртожитку, казали присутні, більша половина прописаних не проживає, а ті, що проживають, послугами в повній мірі не можуть користуватися.

Ініціативна група гуртожитку намагалася розібратися у такому різкому стрибку ціни у 1,75 разів. Ходили у бухгалтерію гуртожитку – ті ніякою інформацією не володіють, у бухгалтерії ЖКО посилаються на наказ виконкому міськради, у міськраді посилають у бухгалтерію ЖКО. Ніхто не міг показати хоч-би якогось економічного обґрунтування і розрахунків собівартості ліжко-місця. Тому і посилаються одні на одних, створюючи замкнуте коло.

Ті, що зібралися, подякували депутатам із фракцій “Наша Україна” і “БЮТ”, які прийшли на збори і пообіцяли розібратися у даній ситуації.          ТГК критики    

Категорія: Тарифи «на життя» | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 678 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0