ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Середа, 25.04.2018, 08:40

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Соціальний захист » Тарифи «на життя»

ПРО СИСТЕМУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ, ЯКІЙ БУДЕ ДОВІРА

ПРО СИСТЕМУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ, ЯКІЙ БУДЕ ДОВІРА

(голова  Переяслав - Хмельницького районного осередку власників земельних і майнових паїв - Піскун М.О.,  розробив систему соціального страхування по своєму — такою, що  корупції у ній нема місця)

Для створення прозорої та зрозумілої системи збору та використання внесків на соціальне страхування пропоную негайно внести такі зміни до діючого законодавства України.

1. Ліквідувати Фонд з безробіття, Фонд з тимчасової непрацездатності, Фонд від профхвороб, Фонд інвалідів ( останній без перекладання його функцій на інші органи). Працівників цих фондів перевести до Пенсійного Фонду України, зайвих – скоротити, в тому числі і правління. Реєстрацію платників та сплату внесків здійснювати лише у ПФУ.

2. У Законі України « Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування» визначити, що  страхування від безробіття, тимчасової непрацездатності; виплатами, зумовленими народженням чи похованням та від профхвороб і нещасних випадків на виробництві є частиною пенсійного страхування і справляється разом із пенсійними внесками і так само персоніфікується, але у платіжних дорученнях йдуть окремою стрічкою « Соцстрах». В цьому законі визначити, що на виплати по цьому страхуванню має право особа, яка є у персоніфікованій системі у розмірі 80% середньої зарплатні, з якої сплачено внески.

3. При настанні безробіття особа сама звертається до ПФУ, де діятиме окремий підрозділ «Біржа праці» із паспортом, а при хворобі, профзахворюванні роботодавець подає лікарняний до ПФУ. ПФУ за наявності у базі персоніфікованих платників цієї особи сплачують їй соцвиплати з розрахунку 80% середньої зарплатні за відпрацьований період, внесений до персоніфікації.

4. Персоніфікація надсилається ПФУ щомісячно до 3 числа наступного за звітним місяцем в електронній формі. Для цього розробити доступну комп’ютерну програму, яку встановлю вати у роботодавців і брати за її установку оплату у розмірі  5% розміру мінімальної зарплатні і ці кошти спрямовувати на виробничі потреби.

5. Для  безробітних ввести 8 годин на тиждень обов’язкових  оплачуваних громадських робіт, відмічатись в центрах зайнятості один раз на тиждень.

6. Відмінити стягнення внесків та штрафів через суд (щоб не треба було наймати адвокатів, писати позовних заяв, їздити в суди, виконавчих листів, виконання рішень судів через ДВС...). Стягнення несплачених протягом 3 місяців внесків проводити  з нарахуванням 50% штрафу несплаченої суми, прямо надіславши електронну відомість до філій банків, де є рахунки боржників, на які в зв’язку з цим накладатиметься арешт. Банк негайно при відкритті рахунку електронною поштою висилає його реквізити  у ПФУ. Якщо у боржника не виявиться коштів на рахунку, то електронна відомість передається до ДВС, але ж і з банку вона не забирається. І хто з них: банк чи ДВС швидше стягне борг—так і буде, зайве піде в рахунок майбутніх платежів.

МИКОЛА ПІСКУН

Категорія: Тарифи «на життя» | Додав: Voytko (08.02.2010)
Переглядів: 663 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0