ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.05.2018, 08:06

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Соціальний захист » Пільги, субсидії, допомога

Дещо про пільги для дітей війни

Дещо про пільги для дітей війни

Згідно з визначенням, наведеним у ст. 1 Закону України “Про соціальний статус дітей війни” від 18 листопада 2004 р. № 2195-IV (далі Закон), дитина війни —це особа,   яка   є громадянином України та якій на час закінчення Другої світової, війни(тобто 2 вересня 1945 р.) було менше 18 років.

Для здійснення цієї процедури необхідно звернутися до регіонального органу праці та соці-ального, захисту населення (за місцем Вашого проживання), де на підставі свідоцтва про народження та паспорта громадянина України Вам повинні проставити у пенсійному посвідченні відповідний штамп (його форма наведена у Додатку до п. 2 Порядку посвідчення права особи на пільги відповідно до Закону України ”Про соціальний захист дітей війни”, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної полі-тики України від 05.04.2006 р. № 107).

Щодо пільг на комунальні послуги, то вони передбачені в абзаці сьомому статті 5 Закону та надаються з 1 січня 2006 р. Так, згідно з вказаною правовою нормою діти війни мають право на 25-відсоткову знижку при платі за користування комунальними послугами  (газом,  електроенергією тощо), але лише у межах середніх норм споживання.  Ці  норми  містяться у постанові Кабінету Міністрів України “Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати” від 01.08.1996 р. № 879 (наприклад, пільги на оплату електроенергії надаються у межах її споживання до 75 кВт год. на місяць, а у будинках, які обладнано     стаціонарними електричними плитами — до 100 кВт год. на місяць). При цьому слід звернути увагу, і що зазначені пільги з оплати комунальних  послуг, встановлені для дітей війни, не поширюються на членів сім’ї і пільговика. Крім того, особам, які мають право на пільги відповідно до  згаданого Закону та  Закону України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22 жовтня 1993 р. № 3551-XII, пільги (у тому числі й щодо оплати комунальних послуг) надаються за х вибором лише згідно з одним із зазначених законів.

Категорія: Пільги, субсидії, допомога | Додав: Voytko (08.02.2010)
Переглядів: 10713 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.4/10
Всього коментарів: 2
2  
Неправда, жодної скидки дітям війни немає.

1  
Моя мама дитина війни в даний час ніякими пільгами не користується.Чому?

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0