ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 26.04.2018, 13:44

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції

ДВА НИЩІВНІ УДАРИ ПО БЕЗЗАКОННЮ І КОРУПЦІЇ

ДВА НИЩІВНІ УДАРИ ПО БЕЗЗАКОННЮ І КОРУПЦІЇ

Міркування Микити Митикуватого

У моїй молодості на жаргоні говорили: “Я б’ю два рази — другий по кришці гробу”. То ж, поки політики міркували над тим, як побороти беззаконня і корупцію, я теж метикував, але по-мужицьки, бо як по-політичному, то ж воно й далі нічого не буде. Шукав, шукав я спосіб тої політики і знайшов у борців за справедливість, але як на мене, то надто багато пропозицій там, щоб хто їх второпав. Перечитав я те все та й дійшов висновку, що для досягнення цілі, щоб позбутися беззаконня і корупції, досить два удари.

Перший — по беззаконню: “якщо два рішення будь-якого посадовця скасовані, з тих що він прийняв за півтора року, він не вправі займатися діяльністю у цій і спорідненій галузях”. — Це само по собі приведе до того, що усі рішення відповідатимуть законові, у тім числі і ті, які гарантують їх діяльність.

Другий — по корупції: «кожен керівник (чи то обраний, чи то призначений) не вправі займати керівну посаду більш ніколи, якщо за два роки керування не покращив життя виборців та його підлеглих». — Лише так той, хто хоче нами керувати більш двох років, не спокуситься на хабар, не послухає телефонного права, бо думатиме, як покращити наш добробут.

   ДЕ взяти сили для Удару

Читав я там само, у «Віснику малозахищених», що всі громадські пропозиції змін до Конституції і законів України визнані слушними у владі. Став слідкувати, може десь якийсь політик та й візьме хоча б щось з них для розвитку політики в бік покращення добробуту усіх, а не окремих, та не дочекався. Ото скажу вам, люди добрі, і з тим що я пропоную так буде, якщо під цим не з’явиться хоч з мільйон наших підписів. Далі, після першого мільйона наших підписів, політики хапатимуться за ці пропозиції, як за повітря, бо зрозуміють, що їх ніхто не обере до влади без цього. До цього вони розраховують у черговий раз обдурити народ. Як? — А так, як і минулого разу. Вскакуючи до тієї партії, яка більш-менш сподобалася народу. Але скажу вам і на це рецепт, як упізнати партію підлу, що після виборів продасть виборців. Придивляйтеся, якщо ви підтримуєте ту ж партію, яку підтримує той, хто вас сьогодні тисне чи знищив вже своєю політикою, то керівництво вибраної вами партії вже вас продало за посаду для того самого. Кого він (хто нині тисне вас) підтримує — видно з того, що вашої партії реклама (календарі-календарики…) мається вільно у державних закладах, де він при владі, попадає у державні ЗМІ, як дуже демократична. Брехня то, бо справжніх демократів в Україні до засобів масової інформації допускають не часто і їх мають за ніщо. Нам же треба вибрати миршаве лошатко «горбунка», з якого вийде той кінь, що своїм горбом потягне не до злиднів, не до гробу, а до життя заможного.  Ті, хто сьогодні заможні, вже доказали вам, що їм їхнє багатство дорожче, ніж ви. А тих, кого ще не знаєте, придивляйтеся: перед виборами дає вам щось,  то це той, що вже вас купує. Якщо ж давав вам чи комусь не перед виборами і не за те щоб заробити, а щоб комусь допомогти на ноги стати, з голоду не вмерти, відмовлявся нечесно заробляти на вас, оце той що вам треба. Нема таких — викреслюйте й інших. Нарешті, метикуймо кмітливо й про те, що робити, якби не прийняли змін до Конституції, а залишили нам знову обирати кота в мішку. Тоді треба бойкотувати вибори в знак протесту проти антинародної політики.

Категорія: Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції | Додав: Voytko (04.02.2010)
Переглядів: 408 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0