ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

П`ятниця, 29.03.2024, 15:39

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Громадський контроль влади, експертиза дій влади

Чесний захист громадян і підприємців !
     Наша організація (З’єднання борців "За справедливість” - далі ЗБЗС, зареєстрована 15.03.1999р.) вродилася з тих, що об’єдналися для захисту себе від свавілля влади. В 2001 р. організували, а у 2005р. перереєстрували на загальнодержавну газету „Вісник малозахищених”. У корупційної влади виграли у судах і у позасудовому порядку сотні справ. Позиваємо суддів, прокурорів, керівників міліції ..., виграємо прецедентні справи в інтересах скривджених владою. Демонструємо і населенню і корупції, що вона проти нас безсильна й за нинішніх обставин беззаконня.
    Борючись за справедливість впродовж одинадцяти років, борці твердо переконалися, що чесна частина населення України (в т.ч. підприємців фізичних і юридичних осіб) позбавлена права на суд, як основного засобу будування справедливого суспільства. Громадяни, підприємці (фізичні і юридичні особи) відмовляються звертатися до суду у випадках, коли їх майже відкрито грабують, відбираючи різними шахрайськими способами навіть гаражі, дачі, квартири, бізнес. У цьому незвернені до суду є сенс, бо ці справи „кришуються” правоохоронними органами і судами, а іноді ці органи є організаторами такого шахрайства. Тому, потерпілий, викладає ще купу грошей на адвоката, який слухняний зазначеним органам і суду, затягує справу у глухий кут. Дрібніші справи взагалі недоцільно вести, бо коштує звернення до суду і його ведення більше, ніж вартість справи, а корупційна система правоохоронних органів, у першу чергу прокуратури та суду, не дадуть виграти справу, бо у нечесних злочинців – шахраїв грошей більше, щоб купити правоохоронців і суд (вони їх або наперед купили, або ж є лише виконавцями, найнятими суддями, прокурорами, нотаріусами, начальниками БТІ, працівниками міліції, виконкому ... – організаторами злочинів), і совісті у них усіх нема щоб змилуватися над бідою чесного громадянина чи підприємця.
   Тому, усі ті дії, що спрямовуються нині для покращення добробуту, справді покращать його та тільки не чесним людям (особам), а великим і малим злодіям. Справедливості це не добавить. Отже, ростиме прірва між багатими безсовісними і бідними чесними. Не так напрацьовані впродовж трьох років борцями за справедливість, спільно з читачами газети „Вісник малозахищених” пропозиції змін Конституції України html://zbzs-wm.ucoz.ua . Бо гарантують: дію законів, громадську активність в управлінні державою та контроль за діяльністю влади, незалежність ЗМІ, позбавляють корупцію можливості впливу на суд, прокуратуру та на інші органи влади, а відтак — гарантують права й свободи законопослушним особам та справедливе без свавілля і беззаконня суспільство, ліквідацію дискримінації чесних громадян і підприємців. Проте, це перспектива, за яку треба ще поборотися, а що робити за діючих законів? — Співпрацювати публічно (щоб боялася корупція) з не продажним і не дорогим громадським правозахистом.
   Обставини. Чесну особу, злочинці, за участі державних органів влади, в т.ч. суду безкарно кривдять, грабують, або й знищують. Й спроможний захищатися, не хоче захищати себе, бо знає щоб вирішити справу треба витратити фінансів, часу і здоров’я, але якщо виявиться, що у нечесних цієї сили більше — правди не добитися. Якщо все ж звернутися за захистом своїх прав в державний орган, то з часом нахабно відмовлять, буває відмовляють віддати пограбоване, навіть після виграшу справи у суді, сказавши на біле — чорне. Іноді сам державний орган, придумує як пограбувати когось, створює умови для грабунку, а після, явно без підстав, позиває особу, з наміром пограбувати її, використовуючи своє владне службове становище. Інший, не бідний і при розумі, за 5 чи 10 відсотків подарованих (крім адвоката) судам, навіть виграє справу, та знову ж, якщо у тих з ким він судиться відсотки міцніші, то державні виконавці глухі щоб знайти спосіб забрати відсуджене. До сотні законів дають особі права чи пільги, але сама ж держава не дає їх, навіть не доводить, до тих кому вони належать, щоб й не знали, а хто й дізнається про те чи інше своє право чи інтерес, то хоч судиться, викладаючи суми більші за той інтерес, час і здоров’я, але зустрічають стіну з державної машини очолювану судами, яка не дозволяє відсудити належне, бо адвокати ще з радянських часів ручні у суддів. Усе державне зло у загальній змові проти чесних. За цих обставин, ми нікому відсотків не даємо, але вигране повернемо власнику. Якщо вже знищена особа матеріально не спроможна захистити себе — це теж наша справа, яку ми вирішимо.
   Корупція спокушує спроможністю задовольнити нужду чи амбіцію легким, швидким, але не чесним, по відношенню до інших осіб, шляхом. Нечесного посадовця зацікавлюють у доступний спосіб, той бере на себе зобов’язання вирішити проблему (чи амбіцію) і вирішує, з використанням положення в суспільстві. Законним чи незаконним шляхом, залежить від того чи законною чи ні була проблема. Задоволенні, обидві сторони змовин проти третьої — жертви корупції (як правило, це менш захищена особа), яка люто ненавидить корупцію. Оця третя сила єдино щиро зацікавлена перемогти корупцію і є нашою організацією. І ми не переможні, бо контроль за нашою боротьбою з корупцією не збоку держави, а збоку тих, які потерпають від корупції. Очолювати об’єднаних в організацію борців, довіряємо тим, котрі ніколи не були схильні до вирішення власних проблем корупційним шляхом, об’єднання — юридична особа, Наглядова рада за діяльністю — з тих, кого корупція дістала, то ж така боротьба з корупцією нездоланна.
   Наприклад, схема корупції запрацювала: взятий хабар (отримана неналежна квартира, посада, земля, бізнес ...); взявши і поділивши хабар (міліція, прокуратура, суд і всі інші) владумаючі чинять беззаконня і свавілля; хто дав хабара отримує незаконно те чого прагнув. Але потерпілий, у цім випадку, шукає захисту, стає членом організації об’єднаних у боротьбі з корупцією і та в його інтересах звернулася до суду. Найнятими юристами у супроводі журналістів веде чесно справу. Рано чи пізно знаходить правосуддя, як не в Україні, то у Європі. І корупція безсильна, бо нема тих кого можна купити, залякати, вбити, наказати – „попросити по телефону (хоч би й з Президентського)”. Адже діє організація (мінімум: юрист, якого можна будь-коли замінити, діє він у супроводі журналістів та за підтримки решти команди під контролем зацікавлених у справедливому вирішені справи потерпілих, під контролем діючих в організації рад, та ще й основні документи підписує голова ради). То ж — до кого вчепитися і який сенс? Захисником (навіть до суду) можна послати одного, а після іншого, або три разом представники. Організація, власник газети, то і журналістам язики для публікацій розв’язані, бо знають справу з першоджерел, володіють копіями документів, бачать оригінали, можуть зробити будь-який достовірний аналіз у справі чи у декількох справах не порушуючи закон. Отже, корупція державних органів і олігархічної влади не може нас перемогти, тому що:
   1. Гарантовано непродажні і не підкорені владі; не можливо перешкодити у здійсненні захисту вбивством чи залякуванням, чи підкупом окремого захисника адже справи захищаються організацією, в якій система організації захисту передбачає одночасну участь у справі щонайменше трьох осіб (часто включаючи і журналіста), кожного з яких можна замінити; всі підконтрольні Раді ЗБЗС, і крім цього, контролюються самими клієнтами (бажаючими), як безпосередньо у справах, так і через Наглядову раду, яку можна зробити й для окремої Вашої справи.
   2. Ми, публікуємо в газетах (які де хочемо, і як хочемо, і скільки хочемо розповсюджуємо) ті матеріали, які, викриваючи факти нелюдського поводження чиновника-злочинця у справах, теж сприяють вирішенню справ. Також публікуємо в Інтернет матеріали газет і інші, які нам треба для вирішення справ. Проводимо практичну правову просвіту, де, у чім Вас обманює держава, чого, належного Вам за законом не надає (не додає) і як його у неї забрати.
   3. Завдяки неприбутковості, виконуємо правозахисні функції недорого.
   4. Загальні пільги підприємству від держави, за Вашої нам благодійності.
   5. Справжня незалежність борців за справедливість — значна перевага для вирішення Ваших проблем, що залежать від влади. Тобто, особі (фізичній чи юридичній, яка стала колективним членом ЗБЗС), що її скривдили беззаконням, ми їй допомагаємо: консультуємо, складаємо їй процедурні документи, або ж стаємо її захисником скрізь, на вигідних умовах, завчасно оговорених. Для конкретної розмови просимо відвідати наш офіс. Приймемо Ваші інші пропозиції. Ми до певної міри (залежно від Вашої відкритості) можемо законно бути гарантом Вашої незалежності від протизаконних посягань корупції, мафії, рекету будь-яких державних органів, у тім числі і наглядових (у т.ч. міліції і прокуратури), і контролюючих (в т.ч. податкових), і депутатів усіх рівнів. На практиці, ставши колективним членом нашої організації, часто досить авторитету борців за справедливість, щоб Вас не чіпали нечесні. Якщо раніше наша перемога могла мати негативні наслідки, то зараз захищені почувають себе героями, а переможені обходять їх десятою дорогою. Але найцінніше те, що кожна захищена нами особа отримує впевненість, що справедливості можна і треба добиватися, щоб дітям дісталося суспільство справедливе.
   Тобто, Ваша злободенна участь у Всеукраїнському і місцевому безправ’ї і свавіллі корумпованої влади нам відома і спонукає нас пропонувати Вам спільно боротися конкретно і ефективно проти цього безладу. Боротися за справедливість ще важко, але коли є прагнення осіб знайти правду, то в нашій організації знаходять.
   Сьогодні тримає нас фінансова допомога від тих, хто (вже загнаний у безвихідь) зрозумів, що без борців за справедливість йому не обійтися. Та час Вам мати надійного захисника від беззаконня, а нам надійного партнера.
   Скористайтесь винятковою нагодою, прийміть участь у добрій справі — стеліть дорогу справедливості для себе, для дітей і внуків Ваших!
   
За дорученням ради ЗБЗС,

 голова ради ЗБЗС,

 голова редакційної ради газет ВМ та ГІ

Анатолій Войтко

То ж давайте співпрацювати!

   Якщо Ви справді прагнете справедливого суспільства, просимо прийняти рішення про підтримку діяльності "З’єднання борців "За справедливість” й вибрати умови, за яких ви нас підтримуєте щоб ми Вас захищали від беззаконня :
   1) без умов — підтримка благодійна: разова, щомісячна, щоквартальна, щорічна, посильна на суму - __________, за заявою, без заяви (підкреслити обране); зазначте, чи бажаєте бути учасниками контролю за використанням нами Вашої допомоги; чи бажаєте, щоб Вашу благодійність ми опублікували;
   2) за щомісячні членські внески (за спроможністю) осіб, працюючих чесно у справедливих справах : фізичних (не підприємців) 10 - 40 грн.; підприємців 50 – 200 грн.; юридичних 200 – 400 грн.; для колективних членів: до 10 чл. –50-100грн.; більше 10чл. –110-(кількість членів х 10 грн.)
   — виявлення порушень загальних прав, свобод та законних інтересів особи, належних їй за законом (за наданими особою документами): повнота усіх нарахувань і отримання пільг, допомог, дотацій, страховок, умов кредитування, законності претензій правоохоронних, податкових, та інших органів влади до громадянина; правильність і вигода оформлення власності, зарплат, пенсій; погодження потреби та необхідності дій для профілактики та захисту прав, свобод та законних інтересів громадянина, згідно виявлених порушень...
   3) підтримка благодійна: щомісячна, щоквартальна (підкреслити обране) за умов надання представництва у захисті явно законних прав, свобод та інтересів Вашої особи у позасудовім порядку на суму
   - _____________________________________________________;
   4) згідно окремих угод (и) щодо :
   4.1 - представництва у захисті явно законних прав, свобод та інтересів в органах державної (в т.ч. судової) влади з правових питань у судовому порядку, з урахуванням, що додатковою вигодою захисту через громадську організацію є право звернення до суду в інтересах інших осіб (членів організації) без оплати держмита;
   4.2 - здійснення законними засобами захисту підприємця від проявів комерційного зґвалтування і державного рекету;
   4.3 - розробки проектів нормативних документів локального характеру: колективних договорів, угод, правил внутрішнього розпорядку, контрактів;
   4.4 - для Вас організації : журналістських запитів, громадських слухань депутатів чи відповідальних службовців з питань, що Вас хвилюють;
   4.5 - написання бізнес-планів, проектів для отримання грантів(безповоротних – грошових допомог;
   4.6 - розміщення в газеті (тираж і місце розповсюдження – за згодою) з наступним розміщенням в Інтернет — дописів, оголошень, реклам потрібних Вам публікацій таких, що справді будують суспільство;
   4.7 - надання допомоги у проведенні зборів, конференції ... з розвитку чи ліквідації, реорганізації;
   4.8 - проведенні вечорів запитань та відповідей, навчань щодо правозахисту Вашої особи.
   І це вже гарантуватиме, що захищених організацією борців за справедливість та газетою, обходитимуть десятою дорогою всякі нечесні ділки вкупі з їхніми покровителями від влади. Але, крім мінімального переліку, можна збільшувати кількість послуг за збільшений внесок.


Джерело: http://автор
Категорія: Громадський контроль влади, експертиза дій влади | Додав: Voytko (10.05.2010) | Автор: Анатолій Войтко E W
Переглядів: 829 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 1
1 DzgatcBhQ  
0
<a href=https://dapoxetin.buzz>what is priligy dapoxetine</a> 3 Scrub typhus was the second or third most common infection reported in US troops stationed in Vietnam 4 and still infects troops in the region

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 277

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0