ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 15.11.2018, 15:27

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

ПРОЦВІТАННЯ НАЦІЇ В БІБЛІЇ (початок)

ПРОЦВІТАННЯ НАЦІЇ — змінити дух устрою на Божий лад!

І в гніві та в лютості помсту вчиню

над народами, що Мене не послухались! (Михея 5 : 14)

 

Матвія 4 :  10 ...Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!  5 : 48 Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! 7 :  6 Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас...10 : 34 ...Я не мир принести прийшов, а меча. 11 : 12 ...Царство Небесне здобувається силою.... 18 : 15 А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата.  16 А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків.  17 А коли не послухає їх, скажи Церкві; коли ж не послухає й Церкви, хай буде тобі, як поганин і митник!  18 Поправді кажу вам: Що тільки зв'яжете на землі, зв'язане буде на небі, і що тільки розв'яжете на землі, розв'язане буде на небі.  19 Ще поправді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі!  20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них  20 :  25 ви знаєте, що князі народів панують над ними, а вельможі їх тиснуть. 26 Не так буде між вами, але хто великим із вас  хоче бути, хай буде слугою він вам. 27 А  хто з вас першим бути бажає, – нехай буде він вам за раба. 22 : 21 ... Тож віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже. 23 :  23 ...найважливіше в Законі покинули: суд... 25 : 28 Візьміть же від нього таланта, і віддайте тому, що десять талантів він має.  30 А раба непотрібного вкиньте до зовнішньої темряви ...34 ...Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу.  28 : 20  ...І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Хай так буде.

Марка 9 : 40 Хто бо не супроти нас, той за нас! 49 Бо посолиться кожен огнем, і кожна жертва посолиться сіллю. 50 ...Майте сіль у собі, майте й мир між собою!  10 : 18 ...Ніхто не є Добрий, крім Бога Самого. 13 : 34 ...дав рабам своїм владу й кожному працю свою, а воротареві звелів пильнувати. 37 А що вам Я кажу, те всім Я кажу: Пильнуйте!

Луки 6 :  26 Горе вам, як усі люди про вас говоритимуть добре... 31 І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви. 11 : 23 Хто не зо Мною, той проти Мене; і хто не збирає зі Мною, той розкидає! 12  : 4 Кажу ж вам, Своїм друзям: Не бійтеся тих, хто тіло вбиває, а потім більш нічого не може вчинити! 47 А раб той, що знав волю свого господаря, але не приготував, ані не вчинив згідно волі його, буде тяжко побитий. 48 Хто ж не знав, а вчинив кари гідне, буде мало він битий. Тож від кожного, кому дано багато, багато від нього й жадатимуть. А кому багато повірено, від того ще більше жадатимуть. 49 Я прийшов огонь кинути на землю, і як Я прагну, щоб він уже запалав! 51 Чи ви думаєте, що прийшов Я мир дати на землю? Ні, кажу вам, але поділ! 13 : 27 ...Відійдіть від Мене всі, хто чинить неправду! 17 : 7 Хто ж із вас, мавши раба, що оре чи пасе, скаже йому, як він вернеться з поля: Негайно йди та сідай до столу? 8 Але чи ж не скаже йому: Приготуй що вечеряти, і підпережись, і мені прислуговуй, аж поки я їстиму й питиму, а потому ти сам будеш їсти та пити? 21 і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас! 22 :  30 щоб ви в Царстві Моїм споживали й пили за столом Моїм, і щоб ви  на престолах засіли судити дванадцять племен Ізраїлевих.

Івана 7 : 7 Вас ненавидіти світ не може, а Мене він ненавидить, бо Я свідчу про нього, що діла його злі. 10 Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали. 11 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці. 24 Не судіть за обличчям, але суд справедливий чиніть!  49 Та проклятий народ, що не знає Закону! 51 Хіба судить Закон наш людину, як перше її не вислухає, і не дізнається, що вона робить? 10 : 12 А наймит, і той, хто не вівчар, кому вівці не свої, коли бачить, що вовк наближається, то кидає вівці й тікає, а вовк їх хапає й полошить. 15 : 13 Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх. 18 : 23 Ісус йому відповідь дав: Якщо зле Я сказав, покажи, що то зле; коли ж добре, за що Мене б'єш?

Дії 2 : 25 Бо каже про Нього Давид: Мав я Господа завсіди перед очима своїми, бо Він по правиці моїй, щоб я не захитався. 4 : 19 ...Розсудіть, чи це справедливе було б перед Богом, щоб слухатись вас більш, як Бога?     20 Бо не можемо ми не казати про те, що ми бачили й чули  32  А люди, що ввірували, мали серце одне й одну душу, і жаден із них не вважав що з маєтку свого за своє, але в них усе спільним було. 17 : 28 Бо ми в Нім живемо, і рухаємось, і існуємо

Рим

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (04.08.2011)
Переглядів: 390 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Alda  
Heckuva good job. I sure apieacprte it.

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0