ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 15.11.2018, 14:38

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

ВИХІД ІЗ БЛУДУ — КРОК ДО ЖИТТЯ У ЦАРСТВІ БОЖІМ НА ЗЕМЛІ (концепція борців за справедл

Тож за праведністю царюватиме цар,

а князі володітимуть за правосуддям.

 І станеться кожен, як захист від вітру,

 і немов та заслона від зливи, як потоки води на пустині,

як тінь скелі тяжкої на спраглій землі...

 Не будуть вже кликати достойним глупця,

а на обманця не скажуть шляхетний… (Iсаї 32 :1-2,5).

Дорога Господня — твердиня невинним,

а загибіль злочинцям. (Прип.Солом.10:29)

 

Ой, леле — Україно – нене!

       Народ України в біді, в утиску, а ті, хто хоче бути захисником праведного, від  беззаконня і свавілля корупційної влади, — переслідуванні.

       Утискування системні. Народ оманою тримається у покорі. Закони і виступи правителів — про надання прав, свобод і пільг для законних інтересів народу, але буття — протилежне. Не надається або обмежено не виділенням коштів, або дається та лише через суди, або й забирається через суди, знову ж з несправедливих  причин: через підвищення цін та тарифів; також шляхом видання підзаконних грабіжницьких актів... І нема сили жодної, яка би цьому протистояла. Ні – ЗМІ, ні ГО, ні партії, ні Церкви! Хоч усі, перераховані, хочуть володіти народом!

       Народ каже: «ми вірили у свій час усім разом і кожному зокрема. Та кожного разу ми обманені і нас зрадили!  Давайте вже вперед побачимо, хто нас рятує від грабунку і гноблення, хто повстав проти системи того зла, у якому нас топчуть.»

       Але нинішньою владою, тим організаціям і окремим лідерам, які вкрай потрібні людям для виведення України із халепи беззаконня і свавілля корупційної влади, створено вмисно і системно — продумані негаразди.

       Тому, явно необхідні зміни політизованої системи на систему громадянського суспільства — наступати треба!

       Влада не повинна бути тією, у якої просять, а найнятою громадськістю на службу. Бог створив і несе нам систему, протилежну земній. Більший має бути на службі у меншого. Підкорений, якщо він праведний, має бути покірним лише тоді, коли це відповідає інтересу, не свавільної корупційної влади, а побожній громадськості.

       Свідома громадськість має єднатися і обирати керівниками праведних людей. У ще не громадському суспільстві, Правді треба багато, щоб перемоги беззаконня (безбожність).

       Ось, з цієї, болючої, для люблячого Україну українця, причини, пропонуємо наступний вихід.  Мільйон людей по одній гривні — дорівнює одному мільйону грн. А цього досить, щоб найняти таких і стільки адвокатів, які легко переможуть несправедливість у суспільстві.

       Тому, хто підтримує все тут написане, і хоче жити краще, треба вказати ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові), контакт (телефон, електронний чи поштову адресу, щоб єднатися у захисті тих, кого доймають) і 1 гривню в конверті чи відкриткою на адресу: З’єднання борців «За справедливість»* вул. Незалежності 10, м. Нетішин, Хмельницька обл. 30100

       * про мету, завдання та напрямки діяльності ГО борців за справедливість, можна дізнатися в Інтернет :    

 

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (26.10.2011) | Автор: Анатолій Войтко E
Переглядів: 370 | Теги: Праведність, Бог, Єднання, боротися за справедливість, Влада, україна, правда, закон, народ, краще життя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0