ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Вівторок, 19.03.2024, 11:24

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

ПРИЧИНА БУТТЯ — ЗАДУМ БОЖИЙ

пояснення причини буття такого, як є

На землі, природним шляхом зрощена дика виноградина. Дика виноградина росте у дрімучому лісі дикої природи. Навіть дика, вона є вінцем духовного розвитку дикої природи. Її наявність сприяла появі правдивого винограду.

Серед дикого світу, відібравши краще з дикого, давши йому завдаток Духу Небесного - добірним зерном, Бог, засадив Свій виноградник. Ріст якого, маючи гени дикого світу, іноді дає ще дикі пагони, то Бог їх знищує.

Щоб виноград бачив, якому йому треба рости, дав Бог на землю Добру виноградину (Христа – Спасителя – Приклада спасіння) — з розрахунку, що такі (подібні Христу) виноградини складуть тіло Христове.

Тілом Христовим є Церква Його, якій голова — Христос(Спаситель). Тіло, з головою Христовою, мають самі очищати себе і очиститися так, щоб стати досконалими, подібними Отцю Небесному — спастися.

ОЧЕВИДНИЙ, З БІБЛІЇ І ЖИТТЯ НАШОГО, НАМІР БОЖИЙ

Кожен народ має стати Народом Божим, і мати Божою душу народу. Душа народу складається з душ людських. Яким, щоб єднатися в Народ Божий, треба стати богами – пізнати між добром і злом, щоб мати розум не свій, а Божий, пізнати силу правди (Духу Божого) і, набравшись правди, встояти у ній перед світом злим аж до справедливості. Жити покірним Богу і тим в кому Бог, але противником сатані. Почати такий Божий суд — собі, кожному очиститися ним, і разом піднятися щоб чистими синами Бога прийти до Бога, стати Народом Божим у Царстві Його.

Проте, ще й нині, Церкви сучасні, замість доброго винограднику, є смоковиці – книжники з фарисеями, що, як і виноград, є солодким деревом, але плоду, не дають.

Тому, Бог вирішив, їх: залишити, обкопати, поливати, підгодувати, а як не дасть доброго плоду — то зрубати.

Та не Бог, а садівник, має: обкопувати, поливати, підгодувати, а якщо смоковиця не дасть плоду — то її зрубати.

Садівником Бог призначив  Адама з Євою. Тобто нас, людей, перших серед цього світу - богів, яким першим було Слово Боже. Та не зрозуміли дару Божого – наданої можливості в Божім Раї, хоч бути природою (звичками, досвідом) людських синів, та  зростати у досконалості – до Богів Небесного рівня. Тому, приготований Богом, їхній сад опинився зростати серед дикого лісу. У цьому дикому лісі (беззаконня й свавілля) вони, спільно із світом диким (що аж кишить неправдомовцями, обмовниками, наклепниками, хабарниками і корупціонерами), науку добра і зла приймають у муках смертельних, ще й випробовуються на вірність, коли, покаявшись, просяться знову до Бога у Рай.

Світ природи – злий, лише сильніші й хитріші мешканці його виживають, бо смерті бояться. Не годиться богам бути слабкішими й у цім. Щоб не змагатися богам у силі людській чи у хитрощах підлих, зі страху перед смертю, Бог показав творінню Своєму, що після смерті – воскресає людина. І коли приймає смерть за правду, за справедливість, за інших, — то Бог бере її, як Сина і садить поруч Себе.

Треба перемогти спокуси, переконатися, що Світ Добра (природа божа – Дух Божий) сильніший від світу зла, а Царство Бога (правди й справедливості) – то єдина надійна запорука достатку, миру, спокою, щастя життя у розвитку і благоуханні.

Анатолій Войтко – дослідник Біблії, автор Проекту

 «КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ БОЖОЇ»

http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-10-17-58

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (27.10.2011) | Автор: Анатолій Войтко E
Переглядів: 709 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 277

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0