ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 20.10.2018, 08:38

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ, ЗА УСІХ

МОЛИТВА ВСІХ

Господи! Ти створив і твориш нас творцями добра! Любов до Тебе хай буде блаженством, суттю і сенсом життя. Все, що з святої волі Твоєї відбулося, відбувається та має відбутися, хай буде засобом для посилення любови до Тебе і хай зустрічаємо з відповідним Духу Твоєму душевним спокоєм; але хай множаться і перемагають бажання, і вміння, і сила й розум бути непохитними в праві і в правді, розсуджувати вдову й сироту, стійкими проти гріха і проти спокус у випробуваннях, особливо — любити і виявляти ближнього.

Настановляй і підтримуй в доброму. Хай зростає ненависть до зла, до брехні і марноти, до непевності, до розпачі, до страху не перед Богом, до ліні. Хай пропадуть дурні звички. Примнож пожадливість на Слово Твоє. Хай кожне слово створює у Дусі Твоїм і всяка справа, думки і відчуття. Навчи молитися до Тебе, щоб Тобою почутими бути. Дай духу розпізнати лукавого й відмовити йому, із вдячністю сприйняти волю Твою, усім єством віддатися їй, а скрізь де Ти недовідомий, — покладати надію на Тебе.

Благослови цей день для всіх, хто з Твоєї милості вартий прагнення творитися, пізнавати науку Твою: ставати милосердими, лагідними і благодатними добротворцями, миротворцями, але так — щоб безбожний не міг перемагати праведних.

Дякуємо за щоденні подвиги Твої у створені нас і з великою щирістю благословляємо Тебе.

Во Ім`я Отця і Сина і Святого Духу ХАЙ ТАК БУДЕ!

 

МОЛИТВА ЩИРИХ В ГОСПОДІ УКРАЇНЦІВ

О наш Господи Боже, що стережеш заповіт та милість для тих, хто кохає Тебе!

Зваж на український нарід, на те, як він втримав пожадливість до Тебе і хай він вгледить Тебе, Всевишнього.

Хай ті, хто не зупинилися шукаючи Тебе, зречемося довго вікової омани. Бо ж ми не Тобі поклонялися, тягнучи свої руки до всякого творива Твого і людського, віддаючи душі не Тобі Всевишньому, а вірі наставників нещирих в повноті Твого Слова, вибираючих Твої слова – до знікчемнілих своїх душ підбираючи та нам проповідуючи.

Хай у кожному буде досить сили Духу Твого: виявляти нещирого, виявляти незнаючого Тебе у всій повноті Твоїй; єднатися у Правді правосуддям, не ставлячи перед собою нікого й нічого Тобою створеного, крім – Тебе, Всевишнього; шукати, пізнавати, бачити, чути і відчувати, розуміти, вміти і стояти в Слові Твоїм — виявляти провини і гріх і стояти проти гріха, як святе письмо велить Твоє!

Во Ім’я Отця і Сина і Святого Духа, хай так буде!

                                                        ***

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (06.11.2011) | Автор: Анатолій Войтко E W
Переглядів: 393 | Теги: Єднання, перемагати зло добром, бути непохитним, праві і правді, господ, Україн, Дух, український народ, стояти в Слові | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0