ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 26.04.2018, 13:42

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

Дай нам, Боже, серце розумне, щоб розрізняти добре від злого

Дай нам, Боже, серце розумне, щоб розрізняти добре від злого

Прочитавши недавно статтю з Інтернету, я звернула увагу на вислів ”дитячі інстинкти”. І не згодилася з ним тому, що на основі циклів і інстинктів функціонує в природі все, окрім душі людини. Людина Божа ж створена „за образом Божим” з духовною природою, яка вища за інстинкти. Гублячи свою істинну Божу подобу, вона може уподібнюватись тваринам і жити стадними інстинктами, але в загальному це  уділ дикого і тваринного світу.

З дитини, як з молодої гнучкої гілочки, можна легко звити те, що забажаєш. Виховати добропорядну людину з великої літери або стадну тваринку з інстинктами і пожаданнями.

На жаль дуже часто, і телебачення, і преса вселяють в розум і серця наших дітей не образ Бога, а звіря. Тоді, коли по телебаченню транслюються фільми, які викликають агресію і страхи, спонукують до насильства, блуду, обманів — наші діти потрапляють до капканів зла, з яких нелегко їм  буде вибиратися або й взагалі неможливо без Божої допомоги. Лише та людина сильна, яка зможе  перемогти себе з Його допомогою, яка зможе перемогти цей світ, що лежить у злі і неправді тим, що не чинитиме ніяких нечистих (в т. ч. природних - коли сильніший кривдить слабшого) справ, а зійде з широкої дороги вседозволеності і гріха на вузеньку стежку Божої правди. Тому що просторі ворота й широка дорога  ведуть до погибелі, а тісні ворота і вузька дорога  ведуть до життя.

Бог створив  людину з п’ятьма органами почуттів. Через ці органи людина пізнає і сприймає навколишній світ, насолоджується ним.

90% інформації приходить через очі: люди в захопленні від споглядання сходу і заходу сонця, неперевершеної краси троянд і ніжних лілей, захоплюючого блиску роси на листях дерев, мерехтливого світла далеких зір, іскристої білизни снігу і т.д. Якщо ж очі наші направлені на прекрасне, чисте, добре — піднімається настрій, бо людина здатна сприймати те на що дивиться так, як бачить. Коли ж ми свідомо чи можливо із-за нерозуміння включаємо телевізор і дивимося все підряд — ми дуже шкодимо собі. Знаючи залежність людини від того, що вона приймає все в своє серце через ці п’ять дверей, сатана часто намагається пронести в серце людини через двері споглядання свою брудну продукцію. Телевізійні передачі кишать гидотою і здається нікого це не турбує. Око дивиться на спотворену гріховну інформацію, яка потрапляє в мозок — в серці виникають похітливі бажання того, на що спрямовані були очі, і людина робиться каналізаційною трубою, через яку протікає вся сатанинська нечистота і бруд. Мало у кого формуються правильні бачення, не в кожного є й сила волі виключити телевізор тоді, коли видно, що фільм або передача не будує, а руйнує людину. Найбільш незахищеними в цьому плані є діти, бо їх потрібно спочатку навчити, що є правильним і корисним, а на це в більшості випадків у батьків немає часу (у наш вік спішки і суєти), або й самі вони не були навчені в свій час.

Інші 10% інформації ми сприймаємо через слух. І ця інформація, заволодівши людиною, може збудувати її в доброму або зруйнувати її вщент. Як часто ми буваємо безпечними, коли в наші вуха входить небезпечна для нас інформація, забуваючи про те, що вуха лише двері до комірчини нашого серця, де відкладається ця інформація і розпочне свою руйнівну дію. „Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя” (Приповістей 4:23).

Нюх завжди вловлює, як і приємні запахи — так і запахи гріха. Є люди, які настільки пронизані запахом гріха (тютюн, алкоголь і т.д. – для них це насолода), що в їхній присутності важко довго знаходитися.

Смакові якості можуть привести до зажерливості — перенасичення,  переїдання, п’янства. Коли  людина переїдає, в серце приходять гріховні помисли, шлунок робиться їх богом, любов до вина приведе до того, що серце заговорить дурощі і скажеш: „Побили мене, та мені не боліло, мене штурхали, я ж не почув, — коли  я прокинусь шукатиму далі того ж” (Приповістей 23:29-35). Людина ж повинна пам’ятати, що вона живе не для того, щоб їсти, а їсть для того, щоб жити.

Дотик — велике джерело інформації. І тому бійтесь торкатися до нечистого, гріховного, злого. Читаючи Біблію пізнайте, що є гріхом і прогріхом. Оберігайте своє життя, свій розум, свої п’ять сердечних дверей від всього злого, поганого, гріховного. Нехай ваші думки, слова і вчинки будуть віддзеркаленням вашої високої моральності, чистоти і непорочності. Пам’ятайте закон сіяння і жнив:

посієш думку —пожнеш слово;посієш слово — пожнеш вчинок; посієш вчинок — пожнеш звичку; посієш звичку — пожнеш характер; посієш характер — пожнеш долю.

Так, наша доля залежить в першу чергу від думок, які ми впускаємо в свій розум. Святе Писання учить, щоб ми помишляли серцем тільки про те, що правдиве, чесне,  праведне, чисте, любе та гідне хвали.  Тож серцем турбуйтеся мати Бога в розумі, і тоді “мир Божий, що вищий від усякого розуміння, збереже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі”(до Филип’ян 4:7) – тобто у Його настановах. Усе вам можна та хай ніщо вами не володіє і не керує, бо не все вам на користь, не все вас збудовує (1 Коринтян 6:12; 10:23)

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (05.02.2010)
Переглядів: 1007 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0