ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.05.2018, 08:04

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

Україна не Ісав. Первородство не продає!

Україна не Ісав. Первородство не продає!

„Церква-мати, — Константинопольський Патріархат, вважає, що її дочка - Московський Патріархат - має ту канонічну територію, яка існувала в цій Церкві до 1686 року”. „Підпорядкування Київської Митрополії Московській Церкві було здійснено Патріархом Діонісієм без згоди і затвердження Святого і Священного Синоду Великої Церкви Христової”. Весь текст послання Константинопольського Патріархату Президенту України розміщено на сайті Релігійно-інформаційної служби України. Про це послання вже розповідали ЗМІ, відоме воно і в Росії. Патріархату московському це не сподобалося. Адже цим друга частина його титулу: „І Всієї Руси” обрублюється по границі Росії. Він лякає, що якщо українці об’єднаються навколо Українського Патріархату то Україна матиме новий розкол Церкви. Йому дуже хочеться, щоб Україна об’єднувалася навколо російської церкви. Але є Бог і люди на Україні, вірні Йому, а не Московському Патріархату. Для Бога нація — святе! Наприклад, бувши Всевишнім Бог каже про народ Юду: „Я допоможу їм через їхнього бога”. Є у Новому Заповіті де Ісус прирівнює чужинців до щенят, а свою націю за дітей.

Московський Патріархат безбожно хоче не дати Україні мати свого бога. Але є Бог, буде так як Він сказав — кожен народ буде жити із своїм богом, а народ, що не визнає Всевишнього буде знищений. З Біблії відомо, що Ісав за миску супу продав первородство брату Якову. Тож ми вчені, що це гидко для Бога і Україна не Ісав — первородства не продасть!

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (05.02.2010)
Переглядів: 451 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0