ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.05.2018, 08:13

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

ПОСЛАННЯ У НОВУ КРАЇНУ.

ПОСЛАННЯ У НОВУ КРАЇНУ.

Звертаємося до вас, до вашого серця і сумління до вашої чистої душі, яка здатна побачити Істину, і спроможна відрізнити добро від зла. Багатостраждальний народ на протязі віків перебуває в центрі боротьби світлих сил із темними, які знаючи про швидке величне відродження під впливом Духа Святого, скаженіють і протидіють.  Важко вам, у цей час зберегти чистоту серця і вистояти, але сили Світла будуть з вами. І допомога прийде вчасно. У всіх пророцтвах проголошується Нова Світла Епоха, яка візьме свій початок від землі й народу Київської Русі, від Нової Країни під іменем Україна. Накреслене сповниться у світлі Правeдного Життя і розсіється по усьому світу. Гляньте в глибину тисячоріч, як темні сили  спрямовували знищення й руйнування на цю землю з усіх сторін світу, починаючи зі сходу, продовжуючи лютувати на півдні і заході,і замикаючи з півночі. З якою злісною завзятістю, сили пітьми хотіли хитрістю, вогнем і мечем викреслити цей народ зі Списку Народів Світу.

Як у цього народу, винісшого страшні випробування, віднімалося дане Богом Право на його миролюбну самобутню культуру і його Рідну Мову . З якою вірою в краще майбутнє він переносить усі муки і страждання! І як служителі темряви осміюють і принижують властиву цьому народу народові Християнську терплячість. Приниженні та возвеличаться,і не будуть попрані завіти Христа! У самий відповідальний час для кожного народу Сили Світла посилають свою "Жанну Д'арк" і вручають обраним прапор Вікторії. Щасливий буде той народ, який розпізнає свого захисника у своїй землі.

Всім сущим на планеті Земля було дано побачити, як вчасно сповнилося пророцтво про розпад від крові червоної імперії зла, але і кожен побачить, як Воскресне у день Великодня Нова Країна. Але перш ніж цьому здійснитися, служителі темряви будуть розпалювати ненависть і злість між братами, і багато спокусяться, і будуть збирати осколки від імперії, що розсипалася, щоб склеїти  нову посудину зла. Але молоде вино не вливають у старі міхи!  І не в минуле кличемо вас, але в майбутнє, яке можливе тільки при усвідомленні й виправленні помилок.  

Обійміться, Брати, у Любові. Нехай осяяння й піднесення Духа просвітить Вас на благо всього Людства.  Вам визначено будувати Велике Майбутнє!

Це Послання у Нову країну борці за справедливість знайшли в Інтернет і вважаємо за необхідне публікувати http://h.ua/story/253543/ (КОМЕНТАР "ГОСТЬ" 23.46 05.01.10)

 

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 362 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0