ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 20.10.2018, 09:32

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Жовтень » 25 » ВИМОГИ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ БОЖОЇ СПРАВЕДЛИВІ
19:25
ВИМОГИ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ БОЖОЇ СПРАВЕДЛИВІ

ВИМОГИ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ БОЖОЇ СПРАВЕДЛИВІ

 

            Українців обікрали хитрою інфляцією і грабіжницькою прихватизацією державної власності: виробництв, житла, багатої землі, надр, води, чистого повітря, баз, санаторіїв, пансіонатів, профілакторіїв, закордонних об’єктів... Й нині править Україною саме цей, безбожно великий, не чесно набутий капітал. Український народ має бути власником, має бути владою, але менш 1%, від усього населення, безбожників, якихось десяти сімейних кланів — найбільш безсовісних шахраїв і злочинців, диктують злу їхню волю — грабують, не збавляючи жадібності до наживи.

Забрати у тих кланів владу і награбоване – це справедливо. А конституційними вимогами зупинити їхні апетити, створити дух нетерпимості до беззаконня корупційної влади, до безглуздя всякої безбожності — це й законно.

Нинішні Конституція і Закони України українцю з обіцяного, як щось дали, то через суд, ще й переслідують за те, що судишся за своє. Історія показує, що лише Божі Закони спроможні знищити беззаконня, корупцію та свавілля злочинної влади і вивести країну із криз — злиднів, гноблення і утисків, бо: «Дорога Господня — твердиня невинним, а загибель злочинцям.» (Біблія, Приповісті Соломонові, розділ 10, вірш 29).   Лише вимоги КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ БОЖОЇ (КУБ)   відповідні Законам Божим (ст.ст. 1, 10, 14, 20 – 25, 29, 47, 60, 78), здатні змінити свідомість: «Тож за праведністю царюватиме цар, а князі володітимуть за правосуддям. І станеться кожен, як захист від вітру, і немов та заслона від зливи, як потоки води на пустині, як тінь скелі тяжкої на спраглій землі...  Не будуть вже кликати достойним глупця, а на обманця не скажуть шляхетний…» (Iсаї 32 : 1-2, 5).

КУБ негайно поверне Україну від суто кримінальної до правової і справедливої.  Бо у вимогах КУБ, справедливо по Божому: неправда – то  найбільше зло а найбільшою цінністю — правда та справедливість (ст.ст. 1, 10, 11, 21-25, 39, 58, 63-64, 73, 76, 81, 95, 197, 263-264, 270); праведні: правосуддя (ст.ст. 23-24, 54-61, 73, 81, 95), суд, слідство і прокуратура (ст.ст. 23-24, 46, 64, 78, 83-84, 101-105); справжня свобода слова (ст.ст. 29, 93, 95, 141); не підпадають суду ті, хто при владі, але не прощаються, котрі не покаялися у злочинах і ті, що продовжують грабувати народ; відбирається награбоване і повертається народу(ст.ст. 73-78, 95-99).   Зміст вимог КУБ, у ст. ст.15, 17-18, 95-100... забезпечує дію вимог законодавства. Вимоги ст.ст. 73-79, 119 роблять неможливою корупцію, бо  жоден корупціонер, який навіть немає совісті, але має ще глузд, не посміє навіть бажати жити з беззаконня, користуючись корупційними можливостями його посади. Справедливо карати до третього покоління, і не лише тому, що яблуко від яблуні не далеко котиться, адже в Україні не як у інших країнах,  бо там той, хто прийняв одне рішення незаконне, навіть коли помилився, йде у відставку – має совість, а у нас таких у владі ще нема. Тому позбавлення права займати керівні посади хабарнику чи іншому корупціонеру, якого двічі викрили, що він прийняв незаконне рішення – дуже справедливо, а щоб він  не думав, що корупцією створює блага нащадкам, то справедливо таку відповідальність поширити й на них, щоб усі знали, що з нечесно нажитого життя не буде! Чесному керівнику і його нащадкам нічого не загрожує. На перших порах можливі, для завоювання високих посад, зловмисні провокації чесних нечестивими, зокрема, визнати законне рішення незаконним, але ж таке рішення, у справедливому суспільстві, з часом виявиться незаконним, його автор і провокатор стане під кримінальну відповідальність, а потерпілий несправедливо, буде відновлений у правах та прославлений правдою і справедливістю.

КУБ, обмежує нечестивих посадовців в праві бути обраними до влади (в т. ч. суду і інших правоохоронних органів – ст.ст. 1, 21-25, 39, 46, 60, 63-64, 68-78, 99, 109-110); стимулює вивід економіки з тіні – ст.ст. 15-20, 38-39, 72-97, 102-105, 114-115, 144-151.    

Зміна влади на Божу, відбудеться без заходів насилля чи переслідування, бо корупціонери і свавільні беззаконники будуть і зацікавлені, і законно й справедливо притиснуті, умовами вимог КУБ, щоб відмовлятися бути безбожними корупціонерами та беззаконниками. Посадова особа не захоче, порушенням вимог КУБ, сама собі чинити невідворотній суд справедливої кари, і це буде спонукати її владувати чесно, дотримуючись КУБ, що швидко ставатиме доброю звичкою. Адже суспільству давно остогиділо жити у корупційній державі, у беззаконні свавільної влади. Вимоги КУБ цікаві умовами життя у справедливому суспільстві, у достатку з чесного заробітку. Наприклад, органи податкові, інструмент олігархічного рейдерства, — для чого їх мати? Чесні люди, податки платять добровільно. А ті, хто не платить чи перешкоджатиме, то вони є вороги чесному народу — злочинці, і мають бути покарані. Справедливо (ст.17) змінено розподіл податкових навантажень — більші на багатших; справедливо, що багатий більше не буде збагаченим за рахунок держави,  навпаки, держава сприятиме збагаченню убогих. Дохід від податків спрямовується на збагачення незаможних людей і у розвиток насамперед малого бізнесу дрібного виробника, бо всі, хто не отримують дохід у два прожиткових мінімуми звільняються від податків, й далі, плата йде пропорційно доходу. Збільшення доходу – умова для дотації. Неможливим буде укривання доходу, бо відсутність доходу — ліквідує особу без суду. Таке, приємне — праведним, і справедливе — для нечестивих, заохочення податками, піднесе здобутки усіх виробників. А усі виробники є одночасно споживачами, тому збагачення кожного веде до збагачення інших й країни. 

Справедлива (у вимогах ст.ст. 20, 97 КУБ) для народу вигода чесному посереднику і продавцю залежати від виробника й від споживача. Бо створення їхніх громадських спілок, робить рівно вигідним усім (а не спекулянтам) все виробництво і збут. Особливо виграє сільське господарство, але вигідно так і іншим виробникам сировини, чи напівфабрикатів, бо так ліквідована можливість встановлення невигідних суспільству і виробнику цін на окремих етапах – від видобутку сировини, виробництва і до збуту кінцевої продукції.

   Будувати промислове виробництво і житло, на умовах забудовника (з  свідомо обмеженою — мінімальною вигодою місту), гарантує інвестиційний бум, а відтак — над швидке забезпечення житлом, роботою, добрим заробітком населення(ст.ст. 130, 144). Сприятимуть цьому й вигідні кредити забудовнику потрібного виробництва чи житла (ст.19-20).  

Нині на службі у олігархів вся банкова система – грабіжницька для народу. Тому вимоги КУБ (ст.16, 258) справедливо: ставлять її в залежність від якості служби народу; ставлять в залежність прибуток банків від збільшення прибутку суспільства від діяльності банків;  перерозподіляють  блага на користь громадянина та дрібного виробника; організовують вигідну народу відкритість і конкуренцію банків; сприяють банкам бути відданими чесному служінню народу та державі, не мати не законодавчої влади над ними, та бути під громадським контролем. Це теж приведе до збагачення усього населення — масового споживача продукції виробництва малого і середнього бізнесу, і відтак справедливо матимуть, більше ніж баки, споживач – вигоду і виробник – дохід!

КУБ (вимогами ст.ст. 39, 46, 162) певно робить безпечним довкілля, довготривалим і здоровим життя, цікавим культурного і високо-освітнього рівня, у достатку працівникам, пенсіонерам і інвалідам (ст.ст. 38, 150).

Справедливий продаж землі (ст. 20),  не більше як на 30 років. Це краще за оренду, бо буде прибуток не грабіжникам, що торгують землею, прикриваючись орендою, а Народу; менше тяганини і не треба платити хабара тим, хто нині бере, як вирішує дати оренду чи ні. Продаж на 50 років під забудову житла і виробництва, вигідно достатній забудовнику, і вигідно народу, бо повертається земля у власність громади і не пуста, а спроможна ще давати дохід громаді. Це дасть землі більшу ціну і вигоду громаді, бо землею перестануть гендлювати.

Справедливо вимоги КУБ (ст. 14, 97, 173, 197, 204, 242, 255-257, 265) віддали, насамперед Народу України, контроль за діяльністю влади, контролюючи громадськими (не державними і не підпорядкованими органам державної влади) органами.  КУБ справедливо зменшує кількість або й обходиться взагалі без органів контролю. Зокрема, Пенсійного фонду України, який є великими народними грішми в руках гнобителів народу. Згідно вимог КУБ (ст.ст. 38, 150) Пенсію буде нарахувати особа, де працював працівник, або громадська правозахисна організація таких самих пенсіонерів, яка контролює чесність нарахувань.

Покладення на громадськість надання державних послуг, вивільнить, з органів контролю, ПФУ, податківців, інших державних службовців, які надавали соціальні послуги населенню і державі, — відомих народу хабарників, нероб (які матимуть змогу відкрити свій бізнес і стати потрібними країні), а фахівців потрібних і корисних суспільству забере у громадські організації. Вивільнення фахівців з державних і комунальних органів(крім вказаних, ст.ст. 149, 157), значно зменшує потребу у державних службовцях і дає можливість кращих з них забрати у громадські організації з надання соціальних послуг населенню і державі, керівництво якими буде в руках тієї громадськості, котра є споживачем послуг. Для цього КУБ справедливо передбачає — на справжні професійні спілки за межами підприємств, на правозахист гнобленого народу громадськими  організаціями, на соціальний та судовий захист незаможних верств населення (ст.ст. 78, 80, 93, 101-104, 111, 118, 131, 145, 157, 174, 197), значні збільшення фінансування, без додаткових вкладень, бо ці затрати значно менші від вивільнених коштів, які марнувалися на державні органи (котрі повинні були виконувати ці функції і мали несправедливо великі пільги від держави).

Справедливо, щоб державні органи і їх посадовці: прокуратури, міліції, суду тощо, насамперед  служили громадянину і суспільству — народу праведному, а після державі (ст.ст. 38, 144). КУБ нищить безвідповідальність представників влади (навіть депутатів і суддів), і збільшує відповідальність, яка має для них зворотну дію (ст.ст.14, 114-115) так, що винний відповість подвійно і навіть тоді, коли вже на пенсії, якщо виявиться скоєний ним на службі злочин.

Справедливе у КУБ виборче право, зокрема (ст.ст. 111) вибирати — чи політиків антинародних, чи представників тих громадських організацій, які довели відданість у служінні на захист інтересів громадян і громад. Тобто, КУБ робить суспільство не політичним, а справді громадянським!

Отже, КУБ справедливо ліквідує: корупцію, тіньову економіку, зростання прірви між багатими та бідними, умови виникнення криз: правової (в т.ч. судової), економічно – соціальної, політичної, духовної; та забезпечує  стрімкий зріст розвитку.

УВАГА — витяг з КУБ, щодо сказаного у цій статі  – https://docs.google.com/document/d/1qdV7LsqHgR8TxQOcFYzE0p8Su2nmi9VY3BmlkMIkR9w/edit

 

Переглядів: 1041 | Додав: Voytko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
7  
Коли наміри на співпрацю серйозні, то мову треба вести українською, щоб показати спроможність, відповідно обставинам - потребам споживача послуг, та безпосередньо по темі співпраці, про її обсяг й умови. Тел. 0962738388, ел. пошта AnatoliyVoytko@gmail.com

5  
Автор!, в твоём "законе" много недоработков. Вот один из примеров
- <i>Стаття 76. Посадова особа (державний службовець) позбавляється права займати керівні посади, бути обраним та право на пенсію державного службовця....</i>
Возникает вопрос: а кто тогда будет руководить управлением или отделам в органах местного самоуправлениях если им нельзя "займати керівні посади" ???

6  
Хіба буває святе місце пустим?

2  
Без системної люстрації всіх , хто перебував при владі за останні 20 років незалежності України, неможливо втілити будь яку нормальну ідею, вони всюди будуть чинити тиск.

4  
Так, Вікторе! Бачу другий коментар цього домагається, то ж показую у КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ БОЖОЇ, що виконує у ній це завдання сильніше за будь-яку люстрацію, а зроблено це спеціально для України, бо тут люстрації Западного зразка не можуть бути так само дієвими, як там.
В Україні жоден закон не діє, то де гарантія, що буде люстрація і кому вона буде? Аж ніяк не тим, хто при владі. А ще треба зважити, що копатися у минулому і не будувати майбутнє - не мудро. Очищення треба робити швидко по ходу і так, щоб усе крадене і грабоване у народу повернулося народу без можливості впливу на процес повернення людини - автоматично.
Наприклад.1) уряд, депутати Верховної Ради та Президент України, якщо за два роки перебування на посадах не забезпечене зменшення безробіття, захворюваності, смертності не за віком, безхатченків;
2) керівники (чи то обрані, чи то призначені), якщо за два роки керування не покращили (згідно встановлених законодавством показників) життя тих, хто його вибирав чи підлеглих;
3) посадові особи (державні службовці), якщо за півтора року календарного часу правомірно скасовані два рішення (з тих, які колись приймала чи виносила ця особа); також посадовців, які застосовували один закон або його окрему норму протилежно за однакових обставин; і керівники, таких посадових осіб, якщо не притягнули до відповідальності підлеглого, відповідно тяжкості проступку (злочину),
— втрачають назавжди (! - аж до третього покоління) права: займатися діяльністю за тим фахом (спеціальністю), за яким працює (чи працював) у основній і спорідненій галузях; на пенсію державного службовця; бути обраним і займати будь-які керівні посади; проти керівника, підлеглий якого протилежно застосував норму закону (незалежно від того, чи це має, чи ні негативні наслідки, для інших осіб чи держави) — порушується кримінальна справа. Відповідальність, по такій справі, обов’язкова, з позбавленням волі на встановлений кримінальним кодексом України термін, але не менше як на 1 рік.

Справедлива суть цих вимог, тим, хто справді хоче будувати справедливе суспільство, бо:
1) очищує душі потенційних нечестивців, навіть за нинішніх умов. Бо перше держави, чиновник – батько своїх дітей, має переживати за не обмеження їх у правах, за їхнє майбутнє. Хто ж не змінюється, то суспільство справедливо відсторонює того від влади, від державної служби;
2) стимулюють урядувати і керувати саме чесних людей – справжніх лідерів нації, — вигодою піклуватися за перспективу їхньому поколінню успадкувати нагоду бути лідерами справедливого суспільства, бо нічим не утискують, а очищають, від перешкод корупціонерів-кар’єристів, дорогу на пости високі, згідно здібностей.
3) вихід з халеп, вирішення негараздів, перемога над свавіллям корупційної влади у обставинах беззаконня;
4) зменшує потребу у державних контролюючих органах (наприклад, не треба юстиції, податківців, Пенсійного Фонду), в СІЗО і у в’язницях, і це відбувається із значним зменшенням фінансових затрат і контролюючих зусиль.,
5) а закони діятимуть чітко і невідворотно; конче нагодує і вдягне, обігріє і напоїть змерзлих і спраглих, бо дасть роботу, заробіток і житло, і спокійну старість;
6) це призвичаювання народу до життя досконалого за наукою Всевишнього, відхід від життя з обставинами сьогодення.
7) це є засіб єднання добрих сил, бо задовольняє релігії, громадські і політичні організації.

Ще раз скажу про вибори, як би я їх зробив. Пластикові паспорти і виборчі автомати (на кожного кандидата чи один з окремим місцем відео-голосування усім, притулив до автомата, який тобі подобається, і все. Не треба ні комісій, ні охорони, але не буде жодної фальсифікації, бо кожен голос буде видно негайно на весь Світ. Певне, що й економічно це себе виправдає за одні вибори.

1  
Ми пропонуємо кілька конкретних кроків для зміни системи влади.
1. Народна люстрація http://spivzahist.com.ua/default/blog/view/123/blog/1/NARODNA-LYUSTRATSІYA
2. Пропорційно-рейтингова система голосування з відкритими списками, та прямим механізмом відкликання ( але звичайно це не брехня щодо референдуму по відкликанню). Тому ми і кажемо: Владу під ПРЕС! http://spivzahist.com.ua/

3  
Дякую, Ігоре! Пропозиції слушні. КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ БОЖОЇ вимагає більше, ніж люстрація і відкрите голосування. Дивіться, як голосують навіть конкуренти на різних ШОУ по телевізору. Вибори до влади значно важливіше за ШОУ, тому бавитися у хованку безглуздо, треба правду казати в очі. Тисне КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ БОЖОЇ гнобителів і владу достатньо. Але, наразі не так важливо деталі КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ БОЖОЇ, бо звичайно, що вона буде прийматися тими, хто її підтримає і певне всі такі будуть зацікавлені, щоб вона була ще краща, ніж є, і я цього хочу, бо не собі її робив а вам усім. І багато у ній є того, що пропонував народ, коли я публікував ці зміни в газеті "Вісник малозахищених". Надсилали навіть свої конституції, після чого зустрічалися з авторами і дивилися, що брати, що ні. Згоди завжди доходили, бо не своє переслідували. Мали таку умову попередньо, щоб сумнівне або не погоджене не брати. Тому, придивіться, де що і як чи додати, чи замінити, чи видалити, аби не у чиїхось інтересах а для збудування кращого суспільства для всіх. Конкретно пропонуйте куди і як поставити, якщо важко це Вам, то кажіть, як матиму від Вас добро, то опрацюю і запропоную хоч ці Ваші пропозиції, хоч інші, якщо Вам сподобається і народ сприйме, то так і буде. Ви - народ, Ви - влада, а я у Вас на службі. Так по Божому!

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0