ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Середа, 25.04.2018, 08:34

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З беззаконням іншої влади

Як ЖКО і міська рада ветеранів „шанують”

Як ЖКО і міська рада ветеранів „шанують”

Голові редакційної ради

 газети “Вісник Малозахищених”

Анатолію Войтко

Шановний Анатолій Григорович!

Вже двічі я у газеті ВМ підносив питання про вибрики ЖКО щодо свавілля у стягнені плати за не надані послуги, але очевидно, що совість для ЖКО це щось їм не знайоме. Тому хочу ще раз використати народну трибуну ВМ, щоб показати їхню закостенілість, може, ще оживе їхня совість.

Після проведення модернізації ЖКО я описував такий хід конем з кабельним телебаченням: з оплатою 3,50 і припискою до суми квартплати ще 3,50, плати, що уже разом складає 7 грн. за користування кабельним телебаченням, і що це свавілля зроблене без перезаключення договору. Своєрідна „помилка комп’ютера”,  — так признало ЖКО у суді. До декого з читачів у ВМ моєї статті дійшло, що їх обдирають – перестали зайве платити. Але це вітання з Новим роком від ЖКО було не останнє. Тепер вже Нетішинська міська рада своїм рішенням за № 178 від 19.04.07р. піднесла подарунок на день Перемоги, 9 травня, – ветеранам війни, ветеранам праці, пенсіонерам і всім мешканцям м Нетішин —   багатим і малозахищеним. Від вибриків міської ради,  ЖКО та КП „МЕМ” будемо платити за спожиту і не спожиту  (мабуть тому, що живемо в 30 км. зоні АЕС — побудували на свою голову) електроенергію, на технічні цілі, для роботи ліфтів, на освітлення загального користування, яке у більшості під’їздів  ніколи і не освітлювалось – сходові майданчики і коридори, і майданчики перед входом у ліфт на поверхах будинку. За що ж тоді платимо крім цього за площу? Оце вже, як у тім анекдоті: „чого круглі колеса в вагоні на рівних коліях стукають?” – питаються, а у відповідь: формулу знаєш круга: Пі-r- квадрат – оце той квадрат в колесах і стукає”.  Так само у нас той квадрат гупає у скроні запитанням: за що платимемо?

Інше, теж запитання. Міська рада прийняла рішення – платити 19.04.07р., а ми маємо платити заднім числом: з 01.01.2007р. – по якому закону? Нічого, певне гадають у владі, будуть платити законопослушні, як раби. Все одно вимирають мешканці міста супутника – мирного атому, треба успіти здерти останю шкіру з людини. Закони – видумки пишуть, а нам — плати. У Європу ведуть нас і перевибори на носі, лякають, що по-європейськи будемо жити.  А як нам туди потрапити, хто пустить, чи ж у Європі є таке? Живу в однокімнатній квартирі один, у дво- чи трикімнатних живуть 3-5 чоловік, а однаково платити буду за користування ліфтом на рівні з ними і ходити по темних, неосвітлених сходах, коли ліфт не працює. Бо це оздоровлює, а він часто не працює, як і багато інших. Нарахування, — відпові-ли в ЖКО, — буде проводитись по житловій площі квартири, перераховувати на рахунок МЕМ. Але ж це ліфти,  чому не врахувати було кожну людину? Чоловіки, жінки, тонкі й пишні, по вазі, дай Боже! А діти – хоч легкі, — хіба ліфтами  не користуються? Не квадрати ж їздять у ліфтах, а люди.

У багатьох будинках встановили металеві двері за рахунок людей, де  ЖКО і думати про це не хотіло. За багато років свого існування, може, грошей не мало, а в людей є гроші, ось – зробили. Стало чистіше в будинках, в ліфтах, на сходах, бомжі не заходять. Починають розуміти люди!  „Хочеш, щоб було чисто – треба не смітити і недопалки не кидати тощо”.

На мою думку не гріх буде, якщо я  порекомендую міській раді Нетішина  ввести „заднім числом” до рішення за № 178 від 19.04.07р.  доповнення — не з житлової площі платити, а за чистоту в будинках 20% з голови собаки та кота. Тепер ще одне, рішенням міської ради від 22 грудня 2006 р. „452 пункт 15/1-2” ми платимо за утримання паспортних столів, а також диспетчерської аварійної служби м. Нетішина. З якої причини маємо платити? Вони – що, на моїй житловій площі в квартирі знаходяться?  Якщо ж на їхній, то хай вони й платять. бо за що ж ми платимо за квадрат житлової площі та ще й приватизованої.

Що я вже не робив, оздоровився, бо отримав „народну” пенсію, що не сягає до рівня прожиткового мінімуму (яку так В.Янукович в Європі клявся, що підніме аж коліно підвернув, певне ногою тупнув, що слова дотримає), моржую, кроси бігаю, голодав і  оце доголодався: менше їси – довше проживеш, думав. Ні, не дають наша рідна влада і міська рада, ЖКО та МЕМ народу жити. Гроші та матеріальні блага їм владі подавай, а нам хоч потоп! Але прийде час на Землі Українській, замученій, –  схаменуться деякі,  будуть мати грошей багато, а їсти не буде що, бо робити на них нікому буде: працівника знищать, як комуністи знищували капіталістів. А з грошей – борщу українського засмаженого  салом не звариш! В Україні – вимирає люд роботящий, одні дармоїди голодні залишаються, та оті, що нас знищують.

21.05.07 р.

Степан Назар, пенсіонер.

Категорія: З беззаконням іншої влади | Додав: Voytko (06.02.2010)
Переглядів: 465 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0