ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 26.04.2018, 13:44

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Соціальний захист » Паї

ЯК У НЕТІШИНІ ЗЕМЛЮ ДІЛЯТЬ
Шановний Анатолій Григорович!
     Прошу опублікувати мою біль про те, як пропрацювавши ще в колгоспі "Нове життя" (тепер СФГ"Нове життя") з 1986 року по 2009 рік продавцем сільськогосподарської продукції на ринку, залишилася повністю без землі.
     Ось мене, Людмилу Володимирівну Миронюк, не раз публікували в газеті "Нетішинський Вісник”, як я гарно працюю, не один раз показували і хвалили по місцевому телебаченню — каже дописувачка. Бувало й сам Новак А. А. коментарі давав, щодо цього. В 2008 році звернулася усно до фермера СФГ"Нове життя" Новака Андрія Андрійовича з проханням виділити 3 сотих землі під забудову. На що він мені сказав, що пиши на соту, бо три сотих сесія не пропустить, а після додаси собі. І я, знаючи що мені не належить 3 сотих, погодилася й на соту. І хоч не дуже уявляла, як мені вистачить однієї сотої під будівництво гаража і хати, але написала заяву, як сказав, бо думала що справді дасть після так ще скільки треба.
     Після отримання акта на виділення сотої землі, біля мене появилися сусіди, які прийшли до мене підписати акт, як до сусідки, я їм не підписала, бо хотіла ж собі, бо кривдно було, що мені інваліду 3-ї групи не дали, а їм дають. За цю соту землі мені обійшлося в 2 тисячі, а могло й 3000 гривень. Коли я запитала Новака А.А. скільки мені обійдеться, то відповів : біля 700 грн. Спочатку отримувачі моєї заяви за вказівкою Новака А. А. у нього в кабінеті на землю: "Ліко-Агросервіс", Ковба Лілія Богданівна, послала мене платити в санстанцію, здається 64 грн, в екології - 150 грн. Після розгляду першою сесією, яка слухала мою заяву, Коля - працівник "Ліко-Агросервіс" затребував 280 грн. за підписку моїх документів у Хмельницькому. Після попросив ще 50 грн. на дорогу, за те, що возитиме мої документи в Хмельницький. Я все це оплатила. Після, мені сказав той самий Коля, що документи мають знову потрапити на розгляд сесії міськради і треба ще 3000 грн., щоб затвердили виділити. Я не погодилася і вимагала назвати банк та рахунок, куди платити, щоб вже залишалися якісь сліди. Коля відповів, що рахунку нема, бо закінчилася ліцензія. Мені це стало підозріло. Я ще раз звернулася до Новака А.А., запитала, чому казали до 700 грн, а це вже сягає 4000, чому не дали землі більше, то хоч не було би шкоди платити такі гроші? А він відповів, що потрібно платити таки 3000 бо акт коштує однаково, що на 1 соту, що на 10, що на гектар. Я сказала, що жалітимуся до Києва, нащо він мені відповів: "ще більше заплатиш і нічого не доб'єшся".
     Після чого, знайшла телефон до Києва в Міністерство земельних ресурсів, де мені дали телефон в Хмельницьку до головного по земельних ресурсах, прізвища не пам'ятаю, який зателефонував до Ковби Олександра Павловича і запропонував розібратися з ціною за соту землі. Ковба О. П. Запитав мене чи я погоджуюся платити півтори тисячі. І я погодилася, пішла в "Ліко-Агросервіс" і віддала гроші 1500грн. Ковбі Лілії Богданівні, бо і вона теж заявила, що закінчилася ліцензія на рахунок, та запевнила, не переживайте гроші будуть зараховані. Нарешті отримала акт. І ось після цього психічно-морального карцеру до мене прийшли сусіди підписати акта, що я не проти, щоб поруч дали землю їм.
     Від цього прохання, я захворіла. Так мені було важко перенести оце, що працювала понад 23 роки, тягала 40-літрові бідони з молоком, хвалили, писали про мене не раз в газеті, показували по місцевому телебаченю і мені землі не дали, а дали тим, моїм ворогам, які не один раз кидалися на мене на ринку битися, обзивали мене непристойними словами, за те що я біля них торгувала колгоспним молоком та іншою продукцією не своєю, але була по неволі їм - Максимчук Віталію і його дружині Ірі, конкурентом, бо вони там на ринку реалізовували свої овочі.
     Допоможіть, щоб мені дали під забудову таки дали 3 сотки землі там де я просила, там де дають Максимчукам а мені сказали - не можна. Бо 26.08.2010р. вже били кілки розділяли мені ту соту землі, то сказали ще принести кілки і 100 грн з собою.
     Я вимагала документ, мені Лілія Богданівна Ковба виписала квитанцію без номера. Але кілки побили так, що на тій соті стоїть стовп, я запитала: що ви мені виділяєте землю із стовпом посередині? Лілія Богданівна на це каже: "він нейтральний”. А мені що від того легше? Пішла негайно до електриків, а там кажуть, як це нейтральний, його треба або забрати, або там не виділяти землю. Відчувши неладне, знову негайно телефонувала у Міністерство по інвалідах, то вони мені дали знову телефон у Хмельницькому 0382-76-26-01, які звідти відповіли, щоб знову зверталася до місцевої Ради й письмово запитувала, чому мені не дали землю, а коли мені дали лише соту, то стали ділити ділянки далі.
     Мені цікаво, чи то Новак Андрій Андрійович так собі би виділяв землю, за стільки років роботи на цей колгосп, та чи виділяв би її там де стовп стоїть? А він ще й депутат.
     Схаменіться люди й не голосуйте на нових виборах за таких депутатів. А ось це я заробила у Новака.

З повагою,  Л.В. Миронюк
Категорія: Паї | Додав: Voytko (27.10.2010)
Переглядів: 1163 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
All of these articles have saved me a lot of heachdaes.

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0