ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 26.04.2018, 13:44

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Соціальний захист » Інше

ЯКА ТО ВОЛЯ, КОЛИ ВОНА ТІЛЬКИ ОДНОМУ ТОБІ
- Добре міркуєш, думати треба що треба робити і як, бо збудовуючи домашній рай, забувши про суспільство, можна разом з раєм у крові втопитися.
- Ось, та який домашній рай? влада ж всюди достане і вдома теж.
- Так, нажаль, то тим-паче. Але насамперед думати і робити треба щось для того щоб усі це бачили, розуміли і стали питати : що ж робити?
- Досвід людям говорить (я по собі суджу), що благополуччя в першу чергу залежить від того, що людина робить особисто для себе, а не для суспільства.
- Бачиш, - хата скраю. А я й кажу, що треба працювати над тим, щоб побачили, що не лише хата а й рай не спасає.
- Тому все суспільне - мова, НАТО і т.д. - на другий план, наче інші мають цим займатись, політики. А їм воно теж не треба, бо в них теж суспільство на другому плані, нагребуть грошей і втечуть звідси взагалі. Діти ж за кордоном вчаться, лікуються теж за кордоном. Нікому взагалі ця держава не потрібна. Росія її голими руками візьме, або Яник з компанією, - просто, як бізнес.
- Та ні, бо волю таки ж люди відчули, — не віддадуть!
- Хіба людям не все рівно? Аби їсти було. Це має верхівка свободи хотіти, а вони там настільки аморальні, що їм такого нічого не треба, майже блатні, зеки і така згуртована команда в них, диву даєшся: от якби демократи такі були, а то противно було дивитись як при владі були. В демократичному таборі нема лідера достойного.
- Бо треба тих і таких, щоб більше народу їм повірило, дивитися треба в душі, хтось та добріший до людей появиться у цій ситуації, дасть Бог людину таку що справді про народ думатиме, але народ повинен вимагати такого.
- Ющенко, як політик - нікудишній виявився. Підтримував Януковича, а тепер виступив із заявою, що продовження терміну перебування ЧФ це майже втрата суверенітету і так не треба робити. То не треба було Януковича підтримувати в свій час, це ж очевидно було, що це за люди, ці регіонали. Прикрили рота народу під час афери з Чорноморським флотом здешевленням газу для України та побачите що з цього вийде. А ви кажете - народ повинен вимагати такого. В кого ж його вимагати? Але що то говорити, пустопорожня балаканина. Всі продажні кругом.
- Ні, не всі, є багато непродажних, згуртуватися треба! Ага, згортуєш, коли один-одного розумніший, а хто справді розумний, то дає дорогу тим підлим, не йде у політику. Переконувати треба, що підлі самі владу не віддадуть, і вона без добрих людей, доброю не стане. Треба нам з тобою йти туди і таких кликати, то матиме народ вибір.


Ось так розмовляє народ.

Іван Висновок
Категорія: Інше | Додав: Voytko (27.10.2010)
Переглядів: 538 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0