ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 15.11.2018, 15:00

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

Вирішення — змінити дух устрою на Божий лад! (середина)

Явленням Слова Божого ядерно по причинах

негаразди

Причини

наслідки

Приховані гноблення убогих, утиск і переслідування праведних

лицемірна побожність святих та безбожність грішних

шкідливість довкілля, хворість, смертність, злидні чесних працюючих, інвалідів і пенсіонерів, безробіття, відсутність житла, нерівність, безправ’я, неправда, несправедливість; провини, злочини, беззаконня, свавілля влади, корупція; безвідповідальність та безкарність — бездуховність

 

Вирішення — змінити дух устрою на Божий лад!

Ефесян 3 : 20 А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, 4 : 6 один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в усіх.

Филипян  2 : 3 Не робіть нічого підступом або з чванливости, але в покорі майте один одного за більшого від себе. 4 Нехай кожен дбає не про своє, але кожен і про інших. 5 Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі! 6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,

2 Тимофія 1 :  7 Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, і любови, і здорового Розуму 3 : 17 щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова.

Тит 2 : 14 що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вірних, у добрих ділах запопадливих 3 : 8 Вірне слово, і я хочу, щоб ти і про це впевняв, щоб ті, хто ввірував у Бога, дбали про добрі діла пильнувати. ...

До євреїв 1 : 9 Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; ... 12 : 4 Ви ще не змагались до крови, борючись проти гріха,  8 А коли ви без кари, що спільна для всіх, то ви діти з перелюбу, а не сини.    16 Щоб не був хто блудник чи безбожник, немов той Ісав, що своє перворідство віддав за поживу саму. 29 Бо наш Бог то палючий огонь! 13 : 13 Тож виходьмо до Нього поза табір, і наругу Його понесімо

1 Петра 2 : 15 Бо така Божа воля, щоб доброчинці гамували неуцтво нерозумних людей 4 : 10 Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті. 11 Коли хто говорить, говори, як Божі слова. Коли хто служить, то служи, як від сили, яку дає Бог, щоб Бог прославлявся в усьому Ісусом Христом, що Йому слава та влада на віки вічні, амінь. 17 Бо час уже суд розпочати від Божого дому...

1 Івана 3 : 1 Подивіться, яку любов дав нам Отець, щоб ми були дітьми Божими, і ними ми є. ... 7 ...Хто чинить правду, той праведний, як праведний Він! 16 Ми з того пізнали любов, що душу Свою Він поклав був за нас. І ми мусимо класти душі за братів! 17 А хто має достаток на світі, і бачить брата свого в недостачі, та серце своє зачиняє від нього, то як Божа любов пробуває в такому? 18 Діточки, любімо не словом, ані язиком, але ділом та правдою! 4 : 17 Любов удосконалюється з нами так, що ми маємо відвагу на день судний, бо який Він, такі й ми на цім світі. 18 Страху немає в любові, але досконала любов проганяє страх геть, бо страх має муку. Хто ж боїться, той не досконалий в любові. 5 : 4 Бо кожен, хто родився від Бога, перемагає світ.  16 Коли хто бачить брата свого, що грішить гріхом не на смерть, нехай молиться за нього, і Він життя йому дасть, тим, хто грішить не на смерть. Є й гріх на смерть, не про нього кажу, щоб молився.

Об’явлення 5 : 9-10  І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть!

Малахії 2 :  6 Закон правди в устах його був, і не знайшлась на губах його кривда, у мирі й простоті ходив він зо Мною, і багато-кого відвернув від вини.  17 Словами своїми ви мучите Господа, та й питаєте ще: Чим ми мучимо? Говоренням вашим: Кожен, хто чинить лихе, той добрий у Господніх очах, і Він у них уподобання має, або: Де Бог правосуддя? 4 :  3 І безбожних топтати ви будете, бо стануть за попіл вони під п'ятами ніг ваших у той день, що його Я вчиню, промовляє Господь Саваот.

Захарія 3 :  7 Так говорить Господь Саваот: Якщо ти будеш ходити Моїми дорогами, і якщо стерегтимеш сторожу Мою, тоді й ти будеш судити Мій дім, і також будеш стерегти Мої подвір'я, і дам тобі ходити поміж тими, що стоять тут.  7 : 9 Так говорить Господь Саваот, промовляючи: Судіть суд по правді, і чиніть один одному милосердя та милість. 11 :   6 Бо Я не помилую більше вже мешканців цеї землі, промовляє Господь. І ось передам Я людину, одного одному до рук, та до рук царя їхнього, і землю вони потовчуть, і Я з їхніх рук не врятую нікого! 16 Бо ось Я настановлю пастиря на землі, він загублених не відвідає, розпорошеного не буде шукати, і зламаної не вилікує, стоячої не годуватиме, а м'ясо ситої їстиме, і ратиці їхні поламає.

Огій 1 : 4 Чи час вам сидіти по ваших домах, покритих кафлями, хоч дім цей збурений? 9 Звертаєтесь до численного, та виходить ось мало, і що приносите в дім, то розвіюю те. За що? питає Господь Саваот. За храм Мій, що збурений він, а ви кожен женете до дому свого. 2 :  4 А тепер будь мужній, Зоровавелю, говорить Господь, і зміцнися, Ісусе, сину Єгосадаків, священику великий, і зміцнися, ввесь народе землі, говорить Господь, і робіть, бо Я з вами, ...5 ...а дух Мій пробуває серед вас, не бійтеся!

Соф 3 : 17 Господь, Бог твій, серед тебе, Велет спасе! Він у радості буде втішатись тобою, обновить любов Свою, зо співом втішатися буде тобою!

Овдій : 18 І дім Якова стане огнем, і дім Йосипа полум’ям, а дім Ісава соломою, і будуть палати вони проти них, і їх пожеруть, і останку не буде із дому Ісава, бо Господь це сказав. 21 І спасителі прийдуть на гору Сіон, щоб гору Ісава судити, і царство Господнє настане!

Йоїл 1 :  14 Оголосіть святий піст, скличте збори, позбирайте старших, всіх мешканців землі до дому Господа, вашого Бога, і кличте до Господа. 2 :  1 Засурміть на Сіоні в сурму, здійміть крик на святій горі Моїй! 17 ...хай молять вони: Змилуйся, Господи, над народом Своїм, і не видай на ганьбу спадку Свого, щоб над ним панували погани. Нащо будуть казати між народами: Де їхній Бог?    

Осія 8 : 4 Вони ставлять царя, але не від Мене, вони князя ставлять, але Я не знаю! ...11 : 7 А народ Мій схильний відпадати від Мене, і хоч кличуть його догори, він не підіймається разом.

Даниїл  7 :   26 Та засяде суд, і скинуть його панування, щоб його знищити та вигубити аж до кінця.   27 А царство, і панування, і велич царств під усім небом буде дане народові святих Всевишнього. Його царство буде царство вічне, а всі панування Йому будуть служити й будуть слухняні. 9 :  27 ...І на святиню прийде гидота спустошення, поки знищення й рішучий суд кари не виллється на спустошителя.

Єзикіїль 18 : 5 А чоловік, коли він справедливий, і робить право та справедливість 7 і нікого не тисне, боржникові заставу його конче звертає, грабунку не чинить, хліб свій дає голодному, а голого покриває одежею, 8 на лихву не дає, а відсотків не бере, від кривди відвертає руку свою, чинить правдивий суд поміж чоловіком та чоловіком, 9 уставами Моїми ходить, а прав Моїх дотримує, щоб чинити правду, справедливий такий конче буде жити, говорить Господь Бог!  33 :  2-7 А ти, сину людський, Я дав тебе вартовим для Ізраїлевого дому, і ти почуєш з уст Моїх слово, й остережеш їх від Мене...  45 : 9 Так говорить Господь Бог: Досить вам, Ізраїлеві князі! Насильство та утиски відсуньте, а робіть правосуддя та правду, перестаньте випихати народ Мій з його землі, говорить Господь Бог!

Єремії 4 : 2 І  ти присягнеш: Живий Господь правдою й правом та справедливістю, то будуть Ним благословлятись народи, і хвалитись Ним будуть. 5 : 1 Помандруйте по вулицях Єрусалиму, і розгляньтеся та розпізнайте, і на майданах йогопошукайте: чи не знайдете там людини, чи нема там такого, що чинить за правом, що правди шукає, то Я їм пробачу! 4 А Я думав: Це прості лиш люди, безглузді, вони бо не знають дороги Господньої, права Бога свого. 6 : 29 Спалилося духало, від огню зникло оливо, надармо старанно розтоплювано, бо злих не відділено...  8 : 23 Бо хто буде хвалитись, хай хвалиться тільки оцим: що він розуміє та знає Мене, що Я то Господь, Який на землі чинить милість, правосуддя та правду, бо в цьому Моє уподобання, каже Господь! 22 : 15 Чи ти зацарюєш тому, що в кедрах ти мешкаєш? Чи ж твій батько не їв та не пив? І коли правосуддя та правду чинив він, тоді було добре йому, 16 він розсуджував справу нужденного й бідного, й тоді добре було! Чи не це Мене знати? говорить Господь.

Ісаї 1 : 17 Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь! 26 І верну твоїх суддів, як перше було, і твоїх радників, як напочатку. По цьому тебе будуть звати: місто   справедливости, місто вірне! 5 : 7 ...Сподівавсь правосуддя, та ось кроволиття, сподівавсь справедливости Він, та ось зойк... 20 Горе тим, що зло називають добром, а добро злом, що ставлять темноту за світло, а світло за темряву, що ставлять гірке за солодке, а солодке за гірке! 26 : 2 Відчиняйте ворота, і хай ввійде люд праведний, хто вірність хоронить! 10 Хоч буде безбожний помилуваний, то проте справедливости він не навчиться: у краю правоти він чинитиме лихо, а величности Господа він не побачить! 28 : 5 Стане Господь Саваот того дня за прекрасну корону, і за пишний вінок для останку народу Його, 6 і духом права тому, хто сидить у суді, і хоробрістю тим, хто до брами повертає бій!  17 І право за мірило Я покладу, а справедливість вагою; і притулок брехні град понищить, а сховище води заллють! 27 Бож не бороною чорнуха молотиться, і коло возове не ходить по кмині, а палицею б'ють чорнуху та києм той кмин. 29 : 20 Бо скінчився насильник, і минувся насмішник, і понищені всі ті, хто дбає про кривду, 21 хто судить людину за слово одне, на того ж, хто судить у брамі, вони ставлять пастку, і праведного випихають обманою. 30 : 18 ...Бо Господь - то Бог правосуддя...21 ...Це та дорога, простуйте ви нею! 31 : 1 Горе тим, що в Єгипет по поміч ідуть...3 А Єгипет не Бог, а людина,  ...  32 : 1 Тож за праведністю царюватиме цар, а князі володітимуть за правосуддям. 2 І станеться кожен, як захист від вітру, і немов та заслона від зливи, як потоки води на пустині, як тінь скелі тяжкої на спраглій землі... 5 Не будуть вже кликати достойним глупця, а на обманця не скажуть шляхетний 33 : 5 Величний Господь, бо на височині пробуває; Він наповнив Сіон правосуддям та правдою. 15 Хто ходить у правді й говорить правдиве, хто бридиться зиском насилля, хто долоні свої випорожнює, щоб хабара не тримати, хто ухо своє затикає, щоб не чути про кровопролиття, і зажмурює очі свої, щоб не бачити зла, 16 той перебуватиме на високостях...

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (27.10.2011) | Автор: Анатолій Войтко E
Переглядів: 379 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 272

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0