ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Вівторок, 20.04.2021, 00:24

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | УКРАЇНА МОЄЇ МРІЇ | Реєстрація | Вхід

Войтко Анатолій Григорович, рік народження - 1949, адреса – проспект Курчатова, буд. 7, кв. 21, м. Нетішин Хмельницької обл., 30100, Україна, контактний телефон - 0962738388, електронна адреса - AnatoliyVoytko@gmail.com, тема: «Держава служить народу!»

 «Україна моєї мрії»

— держава служить народу!

 

Для того, щоб мати державу, відповідальну перед людиною за свою діяльність щодо  утвердження і забезпечення Конституційних прав і свобод людини, необхідно, щоб єдине джерело влади в Україні — народ  (справді народ), здійснював владу, і безпосередньо, і через органи державної влади, і через органи місцевого самоврядування!

Нині діюча Конституція України дає: верховенство права; захист прав усіх суб’єктів власності; не відчужуваність і непорушність прав і свобод людини; гарантії Конституційних прав і свобод; рівність перед законом; захист життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань; повагу гідності; свободу та особисту недоторканість; свободу об’єднання для захисту прав і свобод інших громадян; володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, не бути протиправно позбавленим права власності; підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом і обмеження цього права для депутатів, посадових і службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування; можливість заробляти собі на життя вільно обраною працею; соціальний захист; житло; достатній життєвий рівень; охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування; безпечне для життя і здоров’я довкілля та відшкодування завданої порушенням цього права шкоди; оскарження в суді рішень, дій і бездіяльності органів та посадовців органів влади, представниками яких вони є; будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань; відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади;  знати свої права і обов’язки; вільно обирати захисника своїх прав; не обмеження конституційних прав і свобод людині і громадянину; визначення виключно законами України прав і свобод людини і громадянина, гарантій тих прав і свобод, основних обов’язків громадянина, засад цивільно-правової відповідальності, діянь, які є злочинами, адміністративними або дисциплінарними правопорушеннями, та відповідальність за них; правосуддя, здійснюване на засадах: законності, рівності перед законом...

Так багато  благ, дарує Бог чому ж не маємо?

Бо ми не забрали ще владу у тих, хто ці блага вважає не нашими, а своїми. Бо ще не ми, а вони – та ненаситно жадібна сатана: і джерело влади, і народ.

Бо нас – Народ (працьовитий, милосердий...), ще нема.

А тому й блага, наче не наші, а – їхні. Бо для них, хто ми?  — Ніхто!

Хоч ми справді — народ, адже визначився таким на Майдані. Але по дитячому наївно, дозволили творити владу політикам, може й спроможним, розумним, проте, ще не стійким проти спокуси швидко нажитися. То ж вони, забираючи, від хапуг колишніх, колись створені блага нашими руками, віддали не нам – народу, а хитро собі (у власний бізнес) забрали. Все найбільшим: чи братам по крові, чи політикам братам по духу, віддали, з розрахунку, що ті, прийшовши до влади, їхньому бізнесу дадуть зелену вулицю, і блага їм й далі тектимуть рікою. Богу дякувати, так, нами спеченим політикам, не вийшло. Бо відвернувся їхній бізнес від нас – народу, то ж і Бог – від їхнього бізнесу відвернувся.  Бо жадібніші, ніж до виборів розраховувалося, — не народні політики, продалися олігархам і вкупі, однією бандою, зачавили весь не їхній бізнес! ... Хто – поза, а хто – у позі, як в народі влучно кажуть. Бо дотепні второпали: чого так нам «добре», вже.  

То ж, на часі запитання: чи вистачить тепер глузду у бізнесу розвернутися до такої політики задом, а до народу передом (тобто, лицем —  до Бога)? Бізнесмени, до яких дійшло, справедливо кажуть: "Яка б партія не прийшла сьогодні до влади, вона однаково робитиме те, чого від неї вимагає суспільство, а суспільство сьогодні нічого не вимагає — тільки стогне, і це показник того, що воно надзвичайно погано самоорганізоване” (УНЦПД, 2009, Дмитро Ляпін). Там саме, ті ж бізнесмени кажуть: "До влади прийшли бізнесмени не як представники громадських організацій і виразники ідей бізнес-товариств, а як грошові мішки, які просто купили собі місце, щоб забезпечити свій бізнес” і ще: "В жодній з партійних програм серйозного, нормального розділу, який би дійсно виражав інтереси бізнесу, ми не бачили...”.  Так воно й до сьогодні, якщо не гірше. Бо небізнесу все більшає.

Отже, якщо дійшло, то що далі? Верхи не хочуть — низи не можуть? — Неправда! Можемо! Бо до народу теж вже дійшло. А народ і бізнес чесний, це і є суспільство, і якщо все всі розуміють, то певно настав час таким самоорганізуватися на добре, і створити ту політику, яка розверне течію благ від бізнесменів — олігархів, до народу, який ці блага створює. Тому, чесним бізнесменам, зацікавленим у зміні політики для можливості чесно розвивати свій бізнес, треба кинути нечесних бісів, а допомогти фінансово тим, активістам (що не служать сьогодні жодній політичній силі, лише народу) громадськості від народу, — організуватися, щоб Конституційним шляхом змінити систему влади, забрати в політиків-олігархів та віддати справді народу, якому завжди вигідний чесний бізнес. — Чого ще треба?

Чим вигідні чесному бізнесу справжні громадські організації (групи, і окремі активісти), котрі щиро борються (без підтримки і при великих перешкодах) за покращення життя в Україні? 1. Мають нагальну необхідність співробітництва з бізнес-асоціаціями, як з представниками середнього класу, який може забезпечити матеріально демократію в країні. 2. Значно менше хочуть. 3. Більше віддадуть.

Ми, перевірені захистом утиснених, а тому надійні, щоб й далі чесно боротися за права малозахищених (по суті – за справді народну владу), допомагаємо усім гнобленим й  бізнесменам, котрі справді хочуть чесних умов (http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011  http://zbzs-wm.ucoz.ua/publ/1-1-0-168   http://zbzs-wm.ucoz.ua/publ/6 ) для бізнесу, пропонуємо чесному бізнесу організуватися у новітні громадські структури (створені з низу) із справді чесними намірами. Чесні бізнесмени допоможуть фінансово, організувати народне лобі впровадженню взаємовигідної ( http://zbzs-wm.ucoz.ua/publ/6-1-0-128 ) Конституції України Божої. Щоб швидко змінити світогляд українця, щоб він повірив — що влада може і повинна бути справді народна. По ходу, допомогти народу само організуватися, дати або знайти у цім процесі, відданих народу лідерів, які й очолять народ і стануть владою.  Щоб, як у Біблії в Послані «до Римлян 9 : 25 ...Назву Своїм народом не людей Моїх,... 26 і на місці, де сказано їм: Ви не Мій народ, там названі будуть синами Бога Живого!».

Ось це і є моя мрія, щоб народ України став Сином Бога, і жив, як у Бога за пазухою.   І вона здійснена, бо Бог для цього усе підготував. Тут є усі кризи: політична – нема злагоди й спокою; економічна – нема достатку і розвитку; правова та судова – нема правосуддя й справедливості; екологічна і демографічна – вимираємо стрімко й гине довкілля шалено; ... Духовна – процвітає, і беззаконня, і хабарі, і корупція, і свавільна влада безбожна! І нема рецепту зцілення від криз.  Бо й Запад не вилазить з криз. Луснули усі теорії – не діють!  А Бог — знає! І люди мріють, бо історія каже, що Добре народу йти так, як Бог – Творець, наставляє.  Тоді — криз не буде! Бо де Царем Бог, там – Рай!  Бо що таке – Бог? У пророка Єремії (вірш 4 : 2) сказано — «Живий Господь правом, правдою  і справедливістю.»! А як це зробити? — Взяти науку Божу, як робиться  право, правда  і справедливість по Божому, зробити її Конституцією України і так жити! Дивлячись на справедливі (хочете, то переконайтеся, по вказаних нижче номерах статей знайдете швидко тут — http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-10-25-80 ) вимоги Конституції України Божої (КУБ), справедлива доброзичлива людина не заперечить, що краще життя можливе і буде! Бо люди, як побачать переваги, то зачнуть збирати підписи на підтримку вимоги впровадження вподобаної Конституції України Божої http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-10-17-56 http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-10-17-57

Збираючи мудро http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-10-17-55  підписи на підтримку вимоги впровадити Конституцію, — зберуть контакти, бажаючих жити по Божому. А під час збору, повсюдно виявляться лідери, яких народ обере до влади, яка вже буде справді обраною від народу і тому обере цю вигідну народу Конституцію.

Бо лише Божі закони єдино справді народні закони. Надійні знищити беззаконня, корупцію та свавілля злочинної влади і вивести країну із злиднів, гноблення і утисків: «Дорога Господня — твердиня невинним, а загибіль злочинцям.» (Біблія, Приповісті Соломонові, розділ 10, вірш 29).

КУБ, законами побожними (ст.ст. 1, 10, 14, 20 – 25, 29, 47, 60, 78), круто змінює свідомість влади: «Тож за праведністю царюватиме цар, а князі володітимуть за правосуддям. І станеться кожен, як захист від вітру, і немов та заслона від зливи, як потоки води на пустині, як тінь скелі тяжкої на спраглій землі...  Не будуть вже кликати достойним глупця, а на обманця не скажуть шляхетний…» (Iсаї 32 : 1-2, 5) і негайно повертає Україну від суто кримінальної до правової і справедливої.  Бо, як по Божому, так й у КУБ http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-10-25-80 неправда найбільше зло а найбільшою цінністю є правда та справедливість (ст.ст. 1, 10, 11, 21-25, 39, 58, 63-64, 73, 76, 81, 95, 197, 263-264, 270), для цього надійно покращено правосуддя (ст.ст. 23-24, 54-61, 73, 81, 95), суд, слідство і прокуратуру (ст.ст. 23-24, 46, 64, 78, 83-84, 101-105), доповнені вимогами — справжньою свободою слова (ст.ст. 29, 93, 95, 141). Конституція не судить всіх, хто нині при владі, але й не прощає тих, котрі не покаялися у злочинах, хто продовжують грабувати, а відбирає награбоване і повертає народу(ст.ст. 73-78, 95-99).  А ст.ст. 73-79, 119, відбивають бажання корупції і хабарів. Бо жоден корупціонер, який навіть немає совісті, але має ще глузд, не посміє навіть бажати жити з беззаконня, користуючись корупційними можливостями його посади. Дехто каже, що не справедливо карати до третього покоління. Але ці вимоги справедливі, бо у інших країнах той, хто прийняв одне рішення незаконне, навіть коли помилився, йде у відставку, тому позбавлення права займати керівні посади хабарнику чи іншому корупціонеру, якого двічі викрили, що він прийняв незаконне рішення – дуже справедливо. А щоб він  не думав, що корупцією створює блага нащадкам, то справедливо таку відповідальність поширити й на них. Чесному керівнику і його нащадкам нічого не загрожує. Але багато зла ліквідує: корупцію, тіньову економіку, зростання прірви між багатими та бідними, кризи: правову (в т.ч. судову), економічну – соціальну, політичну, духовну; і забезпечує  стрімкий зріст розвитку.

Анатолій Войтко –

автор Проекту «КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ БОЖОЇ»

 http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-10-17-58

 

Вірші з Біблії по темі:  2Коринтян 8 : 11 А тепер закінчіть роботу, щоб ви, як горливо бажали, так і виконали б у міру можности.  12 Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має. 13 Хай не буде для інших полегша, а тягар для вас, але рівність для всіх.  14 Часу теперішнього ваш достаток нехай нестаткові їхньому допоможе, щоб і їхній достаток був на ваш нестаток, щоб рівність була,  15 як написано: Хто мав багато, той не мав зайвини, а хто мало, не мав недостачі.

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 275

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0