Вимоги КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ БОЖОЇ (КУБ) справедливі

(витяг з КУБ, щодо сказаного в статі – у додатку, вкінці статі)

 

Українців обікрали хитрою інфляцією і грабіжницькою прихватизацією державної власності: виробництв, житла, багатої землі, надр, води, чистого повітря, баз, санаторіїв, пансіонатів, профілакторіїв, закордонних об’єктів... Й нині править Україною саме цей, безбожно великий, не чесно набутий капітал. Український народ має бути власником, має бути владою, але менш 1%, від усього населення, безбожників, не більше десяти сімейних кланів — найбільш безсовісних шахраїв і злочинців, диктують злочинну - грабіжницьку волю, не збавляючи жадібності до наживи.

Забрати у тих кланів владу і награбоване – це справедливо. А зупинити їхні апетити конституційно, створити дух нетерпимості до беззаконня корупційної влади, до безглуздя всякої безбожності — це й законно. Нинішні Конституція і Закони України кожному українцю наче дають щось, але нема такого, щоб з цього обіцяного щось дали не через суд, ще й переслідують за те, що судишся за своє. Лише Божі закони єдино справді народні закони, надійні знищити беззаконня, корупцію та свавілля злочинної влади і вивести країну із злиднів, гноблення і утисків: «Дорога Господня — твердиня невинним, а загибель злочинцям.» (Біблія, Приповісті Соломонові, розділ 10, вірш 29).

КУБ, законами побожними(ст.ст. 1, 10, 14, 20 – 25, 29, 47, 60, 78), круто змінює свідомість влади: «Тож за праведністю царюватиме цар, а князі володітимуть за правосуддям. І станеться кожен, як захист від вітру, і немов та заслона від зливи, як потоки води на пустині, як тінь скелі тяжкої на спраглій землі...  Не будуть вже кликати достойним глупця, а на обманця не скажуть шляхетний…» (Iсаї 32 : 1-2, 5) і негайно повертає Україну від суто кримінальної до правової і справедливої.  Бо, як по Божому, так й у КУБ неправда найбільше зло а найбільшою цінністю є правда та справедливість (ст.ст. 1, 10, 11, 21-25, 39, 58, 63-64, 73, 76, 81, 95, 197, 263-264, 270), для цього надійно покращено правосуддя (ст.ст. 23-24, 54-61, 73, 81, 95), суд, слідство і прокуратуру (ст.ст. 23-24, 46, 64, 78, 83-84, 101-105), доповнені вимогами - справжньою свободою слова (ст.ст. 29, 93, 95, 141).

Конституція не судить всіх, хто нині при владі, але й не прощає тих, котрі не покаялися у злочинах, хто продовжують грабувати, а відбирає награбоване і повертає народу(ст.ст. 73-78, 95-99).

Зміст вимог КУБ, у ст. ст.15, 17-18, 95-100... доволі дієвий, а особливо вимоги Конституції ст.ст. 73-79, 119, робить неможливою корупцію і хабарі і жоден корупціонер, який навіть немає совісті, але має ще глузд, не посміє навіть бажати жити з беззаконня, користуючись корупційними можливостями його посади. Дехто каже, що не справедливо карати до третього покоління. Але ці вимоги справедливі, бо у інших країнах той, хто прийняв одне рішення незаконне, навіть коли помилився, йде у відставку, тому позбавлення права займати керівні посади хабарнику чи іншому корупціонеру, якого двічі викрили, що він прийняв незаконне рішення – дуже справедливо. А щоб він  не думав, що корупцією створює блага нащадкам, то справедливо таку відповідальність поширити й на них. Чесному керівнику і його нащадкам нічого не загрожує. Навіть зумисні провокації чесних нечестивими (можливі для завоювання високих посад) не вигідні, бо таке рішення, з часом виявиться незаконним і його автор стане під таку ж відповідальність і ще й під кримінал.  А потерпілий несправедливо, буде відновлений у правах та прославлений правдою і справедливістю.

КУБ, обмежує нечестивих посадовців в праві бути обраними до влади (в т. ч. суду і інших правоохоронних органів – ст.ст. 1, 21-25, 39, 46, 60, 63-64, 68-78, 99, 109-110); стимулює вивід економіки з тіні – ст.ст. 15-20, 38-39, 72-97, 102-105, 114-115, 144-151.    

Ця, по суті революція, відбудеться без заходів насилля чи переслідування, бо зацікавлені і законно й справедливо притиснуті умовами вимог КУБ, корупціонери і свавільні беззаконники відмовляться бути ними. Посадова особа не захоче, порушенням вимог, сама собі чинити невідворотній суд справедливої кари, і це спонукає її владувати чесно, дотримуючись КУБ, що швидко ставатиме доброю звичкою. Бо суспільству давно остогиділо жити у корупційній державі, у беззаконні свавільної влади. Тому життя, закладене у вимогах КУБ, зацікавлює життям у справедливому суспільстві, у достатку з чесного заробітку. Наприклад, усім явно, що органи податкові, то інструмент олігархічного рейдерства, звичайно справедливо їх не мати. Чесні, податки платять добровільно. А злочинці, хто не виконуватиме чи перешкоджатиме, мають бути покарані. Справедливо змінено розподіл податкових навантажень — більші на багатших; справедливо, що багатий більше не буде збагаченим за рахунок держави,  навпаки, держава сприятиме збагаченню убогих (ст.17). Дохід від податків спрямовується на збагачення незаможних людей і у розвиток насамперед малого бізнесу дрібного виробника, бо всі, хто не отримують дохід у два прожиткових мінімуми звільняються від податків, а далі плата йде пропорційно доходу. Збільшення доходу – умова для дотації. Неможливим буде укривання доходу, бо відсутність доходу — ліквідує особу без суду. Таке, приємне — праведним, і справедливе — для нечестивих, заохочення податками, піднесе здобутки усіх виробників.

Справедлива для народу вигода чесному посереднику і продавцю залежати від виробника й від споживача, бо створення їхніх громадських спілок, робить вигідним все виробництво і збут. Особливо виграє сільське господарство(ст.ст. 20, 97), але вигідно так і іншим виробникам сировини, чи напівфабрикатів, бо так ліквідована можливість встановлення невигідних суспільству і виробнику цін на усіх етапах – від видобутку сировини, виробництва і до збуту кінцевої продукції.

   Будувати промислове виробництво і житло, на умовах забудовника (з мінімальною вигодою місту), гарантує швидке забезпечення житлом, роботою, добрим заробітком населення(ст.ст. 130, 144). Є й вигідні кредити забудовнику потрібного виробництва чи житла (ст.19-20).  

Нині на службі у олігархів вся банкова система – грабіжницька для народу. Тому справедливо поставити її в залежність від якості служби народу (ст.16, 258), справедливо перерозподілити  блага на користь громадянина та дрібного виробника. Організувати вигідну народу відкритість і конкуренцію банків, збільшити прибуток суспільства від діяльності банків більше, ніж збільшується прибуток банків, але лише громадським контролем сприяти банкам, бути відданими чесному служінню народу та державі, і не мати не законодавчої влади над ними. Це приведе до збагачення усього населення, масового споживача продукції виробництва середнього бізнесу і він матиме дохід.

КУБ надійно робить безпечним довкілля(ст.ст. 39, 46, 162), життя працівникам, пенсіонерам(ст.ст. 38, 150), інвалідам довготривалим, здоровим, цікавим культурного і високо-освітнього рівня.

Справедливий продаж землі(ст. 20). Бо все одно продають народну землю і цим — грабують Народ.  Продаж її не більше як на 30 років краще за оренду, бо буде прибуток не грабіжникам а Народу, менше паперів і не треба платити хабара тим, хто нині бере, як вирішує дати оренду чи ні. Продаж на 50 років під забудову житла і виробництва, вигідно достатній забудовнику, і вигідно народу, бо повертається земля у власність громади і не пуста, а спроможна ще давати дохід громаді. Це дасть землі більшу ціну і вигоду громаді, бо землею перестануть гендлювати.

Справедливо контроль за діяльністю влади, яка втратила довіру народу,  віддати насамперед Народу України, контролюючи громадськими (не державними) органами, не підпорядкованими органам державної влади(ст. 14, 97, 173, 197, 204, 242, 255-257, 265).  КУБ зменшує або й обходиться взагалі без органів контролю. Зокрема Пенсійного фонду України, який є місцем користування великими народними грішми у політичних цілях. Пенсію буде нарахувати особа(ст.ст. 38, 150), де працював працівник, або громадська правозахисна організація з таких самих пенсіонерів, тоді все буде чесно. Покладення на громадськість надання державних послуг, вивільнить, з органів контролю, ПФУ, податківців, інших державних службовців, які надавали соціальні послуги населенню і державі, або нероб (які матимуть змогу відкривати свій бізнес), або відомих народу хабарників, а забере у державних і комунальних органів лише фахівців потрібних і корисних суспільству. Натомість, вивільнення цих фахівців і інших з державних і комунальних органів(крім вказаних, ст.ст. 149, 157), значно зменшує потребу у державних службовцях і дає можливість кращих з них забрати у громадські організації з надання соціальних послуг населенню і державі, керівництво якими буде в руках тієї громадськості, котра є споживачем послуг. Для цього КУБ передбачає значні збільшення фінансування вкрай потрібного Україні, якого не було, і це без додаткових вкладень, бо затрати значно менші вивільнених коштів, які марнувалися на державні органи (котрі повинні були виконувати ці функції і мали несправедливо великі пільги від держави) — на справжні професійні спілки за межами підприємств, на правозахист гнобленого народу громадським  організаціям, на соціальний та судовий захист незаможних верств населення (ст.ст. 78, 80, 93, 101-104, 111, 118, 131, 145, 157, 174, 197).

Справедливо, щоб державні органи і їх посадовці: прокуратури, міліції, суду тощо, насамперед  служили громадянину і суспільству — народу праведному, а після державі (ст.ст. 38, 144). КУБ знищить безвідповідальність представників влади (навіть депутатів і суддів), навпаки збільшує відповідальність і має для них зворотну дію (ст.ст.14, 114-115) так, що відповість подвійно і навіть тоді, коли вже на пенсії, якщо виявиться скоєний на службі злочин.

Отже, КУБ справедливо робить наче неможливе – ліквідує корупцію, тіньову економіку, ліквідує зростання прірви між багатими та бідними, ліквідує умови виникнення криз: правової (в т.ч. судової), економічно – соціальної, політичної, духовної; забезпечує  стрімкий зріст розвитку.

Справедливе виборче право, зокрема вибирати — чи політиків антинародних, чи представників тих громадських організацій, які довели відданість у служінні на захист інтересів громадян і громад(ст.ст. 111). Тобто, Народ Божий робить суспільство не політичним, а справді громадянським!

Анатолій Войтко - автор Проекту

"КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ БОЖОЇ"

у додатку до публікації:

«Вимоги Конституції України Божої справедливі» —

 

витяг вимог КУБ, що підтверджують справедливість і переваги КУБ: "ВІДНОВЛЕННЯ, з допомогою втілення вимог Конституції України Божої, СПРАВЕДЛИВОСТІ, понівеченої грабіжницькою владою"


 

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 277

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0