ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 24.10.2020, 20:09

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З беззаконням суду

ЗВИЧНА КОРУПЦІЯ. ЯКЩО ХТОСЬ ЧЕКАЄ, ЩО ВОНА САМА ЗГИНЕ ЧИ ЗНИКНЕ, ТО ПОМИЛЯЄТЕСЬ
     Спочатку, 06 жовтня 2008 року, суддя Нетішинського міського суду Ходоровський Богдан Васильович в угоду Нетішинській прокуратурі, не якимось дивом встановив, що молодий помічник прокурора проживав у 810 кімнаті в гуртожитку № 6, що по проспекту Незалежності, 10, а по довідці ЖКО і прийняв судове рішення № 2-743 : "зобов'язати виконавчий комітет Нетішинської міської ради надати Токуреєву Івану В'ячеславовичу (помічнику прокурора) благоустроєне жиле приміщення площею не менше ніж 27.3м.кв."
     Далі, заступник начальника підрозділу примусового виконання рішень Відділу ДВС Головного управління юстиції у Хмельницькій області Р.М. Лабчук за вихідним № 1389/1 - 09 від 31.08.09 року, відповідно до Закону України "Про виконавче провадження", направляє міському голові міста Нетішин (О.Є. Смишляєву) вимогу державного виконавця щодо виконання цього рішення : "Зобов'язую Вас в строк до 10.09.09 виконати". Мешканці міста Нетішині Хмельницької області знають прізвище Токуреєв, бо В'ячеслав - батько, працював в органах то Нетішині, то Славути (чи за добрі, чи за ось такі проступки і його переводили з міста в місто - Бог знає), але певно, що квартиру він має, а можливо там і там, та чому би ще й сину не зробити, користуючись своїми прокурорами, державними виконавцями судових рішень від юстиції,, судом і міліцією, ще й слухняним міським головою.
ІНША СИТУАЦІЯ У ЧЕСНИХ ЛЮДЕЙ ПРАЦІ., У КОГО НЕМА РІДНІ СЕРЕД СУДДІВ, ПРОКУРОРІВ ...

     Публікуємо повторну скаргу мешканця гуртожитку №6, Незалежності, 10 Болюха Миколи Марковича, начальнику КП НМР ЖКО Нікітчуку В.В. (Копія: секретарю міської ради Сиваківському А.Я., генеральному директору ХАЕС Панащенку М. C., прокурору міста Нетішин Гончаруку В. В.), в якій йдеться про фактичний стан речей у тім самім гуртожитку № 6, щодо фіктивного проживання тих, кому через суд, або й без суду а по незаслуженій черзі, виділяють після квартири, залишаючи без квартир тих, хто справді їх заслуговує.
ПОВТОРНО
СКАРГА
     Мною, Болюх М.М., вчора 22.09.10р. б/№ і б/дати, отриманий від начальника КП НМР ЖКО Нікітчука В.В. в кабінеті відписку на скаргу від 26.08.2010р., якою я та Н. з яким проживаємо фактично по одному в кімнатах 401 та 815, але хочемо проживати разом, бо працюємо разом в електроцеху на ХАЕС, скаржимося, що комендант гуртожитку Штогрін Г.М. не дає дозволу перепрописати Н. із кімнати 401 у кімнату 815, а погрожує взагалі виселенням, якщо не буде так, як вона сказала, що : знає про те, що Болюх М.М. заходить до правозахисної громадської організації "З'єднання борців "За справедливість", а тому : "ти тут жити не будеш" та на те, що двічі комендант Щтогрін Ганна Микитівна заходила у кімнату Болюх Миколи Марковича у його відсутність, маючи від неї ключ.
     Також просили вплинути на поведінку коменданта гуртожитку Штогрін Г.М., не переслідувати за стосунки з громадською організацією та посприяти чи вирішити питання по суті.
     Проте, хоч начальник спершу підписав нашу заяву на перепрописку, але комендант Штогрін не підкорилася двічі, а на третій раз начальник вже змінив свою думку і направив мене до юриста та вручив цю відписку (до скарги відписка додана).
Перед цим, 31 серпня 2010р. голова Редакційної ради газети ВМ Анатолій Войтко також про це говорив начальнику КП НМР ЖКО Нікітчуку В.В. у відповідь на його № 01-09/1526 від 19 серпня 2010 р., який насправді надісланий простим листом 30 серпня 2010 року. Цитуємо.
Не шановний
Володимире Васильовичу!
     Згідно Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів"
     Стаття 6. Регулювання фінансово-господарської діяльності.
     Засобам масової інформації у встановленому порядку передаються у безстрокову оренду приміщення загальнодержавної і комунальної власності, якими вони користуються для здійснення виробничої діяльності. ... Державні та комунальні телерадіоорганізації, редакції державних і комунальних періодичних видань та періодичних видань, заснованих об'єднаннями громадян, державними науково-дослідними установами, навчальними закладами, трудовими і журналістськими колективами, підприємства зв'язку, що їх розповсюджують, користуються орендою та послугами поштового, телеграфного і телефонного зв'язку в порядку та за тарифами, встановленими для бюджетних організацій. (Частина третя статті 6 в редакції Закону N 2680-III ( 2680-14 ) від 13.09.2001 ).
     Чи ж не знаєте, а якби й не знали, то чи не читаєте на бланку, що засновником газети є саме таке об'єднання громадян в особі громадської організації "З'єднання борців "За справедливість"; чи такі безтолкові, чи дієте злочинно? Ми вас офіційно попередили, що претензії ЖКО це давня корупція, усно на прийомі і письмово № 150 від "29 " липня 2010р. : "Оскільки цей Договір головним інженером КП НМР ЖКО Добровольським Л.Р. не підписувався і є інший Договір про приміщення по проспекту Незалежності 10 а лист 13 липня 2010 р. за вих. № 01-09/1311 від Житлово-комунального об'єднання за підписом головного інженера КП НМР ЖКО Добровольського Л.Р. (виконавець Каушнян) суперечить Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", та знаючи від секретаря міської ради міста Нетішин Сиваківського А.Я. що Ви маєте намір вирішити проблеми беззаконня у стосунках КП НМР ЖКО із редакцією газети "Вісник малозахищених": "яких не існує", то ми хочемо знати позицію особисто Вашу - керівника КП НМР ЖКО, по відношенню до Договорів із редакційною радою газети "Вісник малозахищених".
     Нагадуємо, що наші газети, що розповсюджуються благодійно, читають і працівники ЖКО, що при всіх наших проблемах, ми платили і платимо справно, що ці та інші негаразди перешкоджають виданню газет та донесенню до населення міста тієї інформації, якої воно вправі чекати від газети." - вбачаємо у ваших діях корупцію (злочин) і це підтверджується тим, що щорічно з 2006 року договори продовжувалися а у 2008 році переукладалися без зауважень щодо боргу а порушувалося це питання кожного разу виключно для тиску на редакційну раду "Вісника малозахищених"; крім цього вказані вами Договори № 511 та № 512, діяли до вересня 2008 року і так саме з жовтня 2008 року до нині, оплата оренди, за діючими Договорами № 63 і № 64 оренди, виконується редакцією газети чітко згідно виставлених вами рахунків на підставі того ж закону (частина третя статті 6 в редакції Закону N 2680-III (2680-14 ) від 13.09.2001); крім цього ваша корупційна поведінка ще й нагло хамська, бо звертався до вас не громадянин Войтко, якому ви заднім числом відписуєте (бо дата на штампі конверту не рекомендованого листа виправлена, це очевидно, дві перші цифрі не в рядку і на конверті явно вчорашній запис поштарки забрати 3 рекомендовані листи, які ще не забрані сьогодні а вчора нами надсилалися з почти рекомендовані листи і нам наших не вручили, крім цього, за період з 20.08.10 ми двічі отримували рекомендовані листи, не кажучи вже, про те, що постійно присутні за адресами, куди надходять листи і слідкуємо, бо багато листуємося).
     При цьому безпідставно погрожуючи судом друкованому органу, і надсилаєте не рекомендованим листом погрозу редакції газети, у відповідь на офіційне звернення на бланку редакції газети "Вісник малозахищених"з усіма реквізитами (додаток 1), а зверталася редакційна рада друкованого органу в особі - голови редакційної ради загальнодержавної газети "Вісник малозахищених", Анатолій Войтко. - Просимо, в порядку ст.ст. 94-95, 97 КПК України, прокурора перевірити законність таких дій керівника ЖКО Нікітчука В.В. та особи, яка готувала лист за прізвищем Ткачук. Вірогідно, що й секретар міської ради, пан Сиваківський А.Я., грає подвійну гру у цім злочиннім ставленні до газети "Вісник малозахищених", адже не дав голові редакційної ради Анатолію Войтко доповісти 55-ій сесії міської ради 5-го скликання про ці безпідставні напади Нетішинської влади за допомогою окремих явно ворогів газети - керівництва ЖКО, обіцяв при депутатах і присутніх на сесії врегулювати усі проблеми редакції газети. Після цього, заступник міського голови Островський В.В. (який до того - 01.04.10р. нападав листом за № 11/01-13-1078/2010 на редакцію з тим самим боргом, невідомо чи з подачі ЖКО, чи за вказівкою з верху, але теж погрожував, що явка обов'язкова і вимагав письмових пояснень, наче від у чомусь винних. Ми вважали, що це все робота головного інженера КП НМР ЖКО Добровольського Л.Р., який телефонував нам з цих питань і навіть з питань, хто чого ночує в офісі редакції.), усно вибачився, назвав це непорозумінням і відписав нам (на наше звернення до секретаря міської ради Сиваківського А.Я. № 33 від 22.04.10) листа № 11/01-13-2103/2010 від 16.06.2010, в якому запевнює, що за законом нам повинні передати приміщення редакції у безстрокову оренду та, що нам необхідно звернутися до "Нетішинської міської ради про встановлення пільг щодо сплати орендної плати та житлово-комунальних послуг, які надаються комунальними підприємствами". Хоч цим чітко визнано, що справді газеті впродовж 8-ми років не додано пільг, належних за законом, але, навіть після нашої письмової скарги (без № від 27 серпня 2010р.) секретарю міської ради Сиваківському А.Я., нам 30.08.10р., заднім числом від 19.08.10р., знову шлють з ЖКО безпідставні претензії про борг, наносячи шкоду честі, гідності та діловій репутації.
     Власне, можливо саме ця скарга знову не сподобалася ЖКО і Сиваківському А.Я., бо в ній розповідається про переслідування комендантом гуртожитку мешканців гуртожитку № 6 і навіть прибиральниць, позбавляючи їх права на проживання і права на працю - відповідно, за те, що вони спілкуються, беруть правові консультації в громадській правозахисній організації "З'єднання борців "За справедливість", та про те, як цілі поверхи пустують без мешканців а плату беруть з людей за проживання, щоб після прописаним там, фактично не потребуючим житла надати його, а тих, хто справді його нагально потребує (з працюючих на Хмельницькій АЕС чи хто стоїть на черзі у виконкомі), сказати : "невистачило". І на підтвердження цьому наведено приклад, тієї ж коменданта гуртожитку № 6 - Штогрін Г.М., яка (зі слів цих скривджених) з сином у двох проживають в трикімнатній квартирі, але син прописаний у гуртожиток, у якому його ніхто ніколи не бачив.
Голова редакційної ради газет "Вісник малозахищених” та "Гаряча Інформація” - А. Войтко

Ось, шановний читачу, так виглядає звична корупція. Якщо хтось чекає, що вона сама згине чи зникне, то помиляєтесь. Треба мати мужність її виявляти ось так, і на місце тих, хто це беззаконня творять ставити чесних людей.
Категорія: З беззаконням суду | Додав: Voytko (28.10.2010)
Переглядів: 1476 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 274

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0