ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 24.10.2020, 19:56

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З беззаконням іншої влади

ЯК 0,9% БРЕХНІ УКРАЇНСЬКОЇ , ПЕРЕВАЖАЮТЬ 99,1% НІМЕЦЬКОЇ ПРАВДИ
     Бернд Бах є громадянином Німеччини та засновником і директором фірми ARNEUBA Landtechnik & Fahrzeuge GmBH, яка спеціалізується на постачанні сільськогосподарської техніки. У 2004 році між Берндом Бахом та Олександром Арсенюком було досягнуто домовленості про співпрацю в сфері сільськогосподарського виробництва. З цією метою в 2004 році було засновано ТОВ "Подільський край" (м. Красилів), співзасновниками якого виступили Олександр Арсенюк, Петро Арсенюк та фірма ARNEUBA Landtechnik & Fahrzeuge GmBH. Фірма ARNEUBA володіла 99,1% статутного фонду товариства. Арсенюк О. повідомив Бернду Баху, що він також володіє фірмою СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік", яка надає брокерські послуги, що митний пост в м. Красилів йому повністю підконтрольний, а тому Арсенюк О. запевнив, що він здатний оперативно та без ускладнень здійснювати процедуру митного оформлення техніки та механізмів, які будуть поставлятися фірмою ARNEUBA до України.
     Таким чином, Арсенюк О. переконав Бернда Баха здійснювати поставки техніки через СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік", що значно спростить процедуру розмитнення, оскільки СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік" є митним брокером. І справді, протягом 2004 - 2008 років фірма ARNEUBA користувалася брокерськими послугами СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік" під час розмитнення сільськогосподарської техніки. Частину техніки Бернд Бах планував поставити в Україну та внести в якості внеску до статутного фонду ТОВ "Подільський Край", а частину техніки планував реалізовувати на території України. На сьогоднішній день сільськогосподарська техніка вартістю біля 700000 Євро, яка була передана фірмою ARNEUBA брокерській фірмі СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік", шахрайським чином привласнена іншими особами, за змовою Олександра Арсенюка та Петра Арсенюка. Як стало відомо в подальшому всі договори, у тому числі №08-04 від 20.01.2005р., №02-07 від 15.02.2007р. та додатки до них, на підставі яких СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік" здійснювало розмитнення отриманої техніки - є підробленими, оскільки Бернд Бах їх ніколи не підписував та не скріплював печаткою.
     В лютому 2007 року Бернд Бах познайомив громадянина Швейцарії Петера Флука (власника та директора фірми Agrarier GMBH), який мав намір займатися сільськогосподарським виробництвом на Україні, із Олександром Арсенюком. Після оглядин сільськогосподарських угідь, Петер Флук погодився на пропозицію Арсенюка О. перевезти належну йому техніку та механізми в України з метою подальшої передачі їх до статутного фонду ТОВ "Подільський край" та стати співзасновником товариства. При цьому Арсенюк О. також переконав Петера Флука в тому, що для оперативного митного оформлення техніки та механізмів, необхідно здійснювати поставки через фірму ARNEUBA та СП "Арсенюк і Штефанік" з подальшою передачею в ТОВ "Подільський край". В результаті, між фірмою ARNEUBA та фірмою Agrarier GMBH в квітні 2007 року було укладено договір про надання транспортно-експедиційних послуг щодо поставки від імені фірми ARNEUBA на територію України в м. Красилів належної фірмі Agrarier GMBH техніки, механізмів та устаткування, з метою подальшої передачі до статутного фонду ТОВ "Подільський край". На підставі цього договору, фірма Agrarier GMBH протягом травня-грудня 2007 року здійснила в адресу фірми ARNEUBA перерахування 320 371 швейцарських франків, що відповідає приблизно 200 000 Євро, які фірмою ARNEUBA із залученням СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік" були використанні для постачання техніки до України в м. Красилів. Після поставки техніки на Україну фірму Agrarier GMBH в лютому 2008 року було записано до складу співзасновників ТОВ "Подільський край". Восени 2009 року Бернду Баху і Петеру Флуку стало відомо, що поставлену техніку в статутний фонд ТОВ "Подільський край" не передано, а привласнено СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік" шляхом підроблення договорів купівлі-продажу та додатків до них. Окрім того, стало відомо, що були внесені зміни до Статуту ТОВ "Подільський край" із підробленням підписів та печаток фірм Agrarier GMBH та ARNEUBA. Зокрема, Бернд Бах та Петер Флук не підписували Статут ТОВ "Подільський край" в новій редакції від 27.03.2008р.,( протокол зборів № 18), зареєстрований 27.03.08 за № 16601050007000039, посвідчений приватним нотаріусом Грибчиком А.М. 27.03.08. за реєстровим № 1644-1644, оскільки взагалі не були присутніми ні у нотаріуса ні на території України. При введенні фірми Agrarier GMBH в якості співзасновника ТОВ "Подільський край" одним із співзасновників був введений громадянин Німеччини - Маріо Шенгерр, який за домовленістю співзасновників був фінансовим директором ТОВ "Подільський край", але після підробки нової редакції статуту ТОВ "Подільський край" в новій редакції від 27.03.2008р Маріо Шенгерр був незаконно виключений із складу співзасновників ТОВ "Подільський край".
     Крім того в підробленому статуті в пункті 11.2. були зняті всі обмеження повноважень директора (генерального директора) ТОВ "Подільський край", які були наявні в попередній редакції статуту, що дозволило братам Арсенюкам через підставних посадових осіб ТОВ "Подільський край" вчиняти шахрайські дії щодо привласнення та розпорядження технікою фірми Agrarier GMBH та фірми ARNEUBA. Згодом Бернду Баху та Петеру Флуку стало відомо, що вся техніка, механізми та устаткування фірми Agrarier GMBH ринковою вартістю 953900 Євро були шахрайським шляхом привласнені іншими юридичними особами за змовою Олександра Арсенюка та Петра Арсенюка, шляхом подання митному органу фіктивних контрактів та додатків до контрактів про нібито продаж фірмою ARNEUBA в адресу СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік" техніки, механізмів та устаткування, які належать фірмі Agrarier GMBH. Також, після огляду на митниці документів, стало відомо, що частина техніки, яка була направлена в адресу СП "Арсенюк і Штефанік" взагалі не проходила митного оформлення, зокрема трактор "Favorit 926 Vario" № 926236362, причеп до цього трактора "Dalbi" та сівалка, яка транспортувалася на причепі, а також розкидач міндобрив AMAZONE, частини механізмів від машини для протравлення картоплі, оприскувач AMAZONE 1000L, розкидач міндобрив DELIMBE, бак для трактора SPRIDO 2000L, компресор, свердлильна машина, водяний насос, компресор 150В, Культиватор Rabe, 2 плуги Rabe та інші механізми. Зазначені механізми на даний час незаконно знаходяться та використовуються підконтрольними Арсенюку О. фірмами ТОВ "Подільський край" і ФГ "Житниця" без будь-якого митного оформлення. Трактор "Favorit 926 Vario" №926236362, причеп до цього трактора "Dalbi" був вилучений за участю працівників митниці у СП "Арсенюк і Штефанік" та повернутий Петеру Флуку.
     Бернд Бах ніяких контрактів та додатків до них щодо купівлі-продажу техніки, механізмів та устаткування не підписував та не скріплював свій підпис печаткою. Зокрема, не підписував та не скріплював печаткою надані йому для огляду під час опитування: Договір № 02-07 від 15.02.2007 року про нібито продаж фірмою ARNEUBA на користь СП "Арсенюк і Штефанік" товарів в асортименті в кількості та за ціною, вказаних в додатках до цього договору, не підписував додатків до договору: № 1 від 15.02.07р., №2 від 20.04.07р., №3 від 01.06.07р., №4 від 26.06.07р., №5 від 12.07.07р., №6 від 25.07.07р., №8 від 27.07.07р., №9 від 08.08.07р., №10 від 05.02.08р., №12 від 11.04.07р. та будь - яких інших договорів чи додатків, які б передбачали перехід права власності до фірми СП "Арсенюк і Штефанік". Крім того Бернд Бах не підписував Договір № 08-04 від 20.01.2005р. та додатки до нього: №5 від 22.01.06 про продаж 20 автоматів для приготування кормів; №7 від 04.05.06 про продаж косарки тракторної "Kverneland"; №8 від 30.06.06 про продаж плугу Rabe та металевої огорожі та будь-яких інших договорів чи додатків, за якими СП "Арсенюк і Штефанік" незаконно привласнило: культиватор, мотор, дискувальну борону НТ 600ХН Hovard, тюкувальну машину RB 4.60 № WD 004667, сівалку для кукурудзи Becker № 11828, сівалку для кукурудзи VT 8YZ №621900. Зазначені механізми експортувалися в Україну з метою їх подальшої передачі в користування ТОВ "Подільський край", а фактично ці механізми шляхом фальсифікації договорів і додатків, були привласнені фірмою СП ТОВ "Арсенюк і Штефанік".
     Також Бернду Баху та Петеру Флуку відомо, що викрадена у фірм ARNEUBA та Agrarier GMBH техніка, була незаконно використана із підробленням їх підписів на протоколі-рішенні зборів товариства, як засіб застави за кредитними договорами, укладеними ТОВ "Подільський край" та іншими підконтрольними Арсенюку О. підприємствами із Ощадбанком , Райфайзен Аваль банком, Надра банком. Викладені в цій заяві обставини щодо фальсифікації договорів купівлі-продажу та додатків до них, фальсифікації Статуту ТОВ "Подільський край", фальсифікації протоколів - рішень загальних зборів ТОВ "Подільський край" щодо отримання кредиту та застави майна виходять за рамки господарських чи цивільно-правових відносин та містять в собі ознаки кримінально-карних діянь. Крім того після того, як Петер Флук зрозумів, що його намагаються обманути він вирішив самостійно експлуатувати трактор "Favorit 926 Vario" № 926236362 та 02 серпня 2009 року виїхав на тракторі з плугом в поле, але приїхав Арсенюк Олександр з двома агрономами Леонідом та Борисом і трактористом Василем, намагалися побити його та забрати трактор, після того, як Петер Флук забрав ключ від трактора і почав тікати через поле Арсенюк Олександр на автомобілі (марки "Мазда" білого кольору) тричі доганяв його та намагався збити, але Петеру вдалось втекти. З метою перевірки викладених в цій заяві обставин, просимо порушити кримінальну справу за фактом замаху на вбивство, службового підлогу, привласнення чужого майна, шахрайства із фінансовими ресурсами, а також вчинити дії направленні на збереження викраденої техніки, механізмів та устаткування, шляхом накладення на неї арешту та вилучення із фактичного володіння підконтрольних Арсенюку О. підприємств чи будь-яких інших осіб.
Григорій Цвях
Від редакції.
     Минув рік, як про ці події певне довідалися правохороні органи, бо ще до цієї заяви знали і при наявності ознак криміналу, мали би діяти так, щоб чинилося правосуддя у справі. Або ж, якщо все це неправда, то мало би правосуддя і про це заявити, але Феміда сліпа. І причина цьому вбачається одна. Якщо станеться правосуддя, то виграє правда, а кишені правохоронців ніхто засівати, як судді Зварича кабінет, — не буде. Нажаль, цього стимулу, наша влада не зупинила ще, і правохоронців совість має ще радянську закваску — доять обидві сторони та й добре фахівцям правохоронцям, що у чесних людей права нема. Тому, нам люди добрі, треба висновок робити, не фахівці справедливе, багате усім суспільство будують, а насамперед — чесні та чисті, навіть електрики, як Валенса у Польщі.
     То й обираймо не за авторитетами давніх обдирачів наших, не за фахом а за чистотою рук і серця.
Категорія: З беззаконням іншої влади | Додав: Voytko (27.10.2010)
Переглядів: 2216 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 274

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0