ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 24.10.2020, 20:24

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Правозахисна діяльність » З беззаконням іншої влади

КОРУПЦІЯ НА ВИБОРАХ 2010 ОСОБЛИВО НАХАБНА

     Житель с. Чотирбоки, Шепетівського району, Хмельницької області - Берлізов Микола Миколайович, 6 жовтня 2010 року звернувся зі скаргою на дії Хмельницької прокуратури, до генерального прокурора України Медведько О.І.(копію надіслав голові Ради "З'єднання борців "За справедливість" Войтко А.Г.).

     В скарзі йдеться про те, що 15 вересня 2010 року на подвір'ї громадянина М. на нього - Берлізова, члена громадської організації "З'єднання борців "За справедливість", за його громадську діяльність було вчинено розбійний напад з нанесенням побоїв та погрозою вбивством. Організував цей розбійний напад голова с/ради с. Чотирбоки Шепетівського району Кубей Іван Іванович, з тією метою, щоб: "мене відсікти від виборчого процесу" - пише Берлізов М.М. Далі у скарзі: "Зараз я із травмою голови знаходжуся в лікарні м. Кам'янець-Подільський. Свою справу вони зробили, мене від виборчого процесу усунули"... Також, Микола Миколайович скаржиться генеральному прокурору на те, що й іншого "потенційного кандидата на голову сільської ради с. Чотирбоки залякали і вона боїться висувати свою кандидатуру". Хоч, по відношенню до Берлізова - громадського діяча, як він справедливо вважає, вже вчинено три злочини: "1)Всипали цукру в скутера; 2)Побили мене; 3)Вивезли з хати всі речі", але розслідування по цих справах "ведеться 21 день після скоєня 2-го злочину".

     Далі, оцінюючи фактичні обставини, Микола Миколайович робить висновок, що: "Шепетівською прокуратурою та працівником Шепетівського РВ УМВС, не ведеться розслідування, а збирається на мене компромат. До цих пір Хмельницькою прокуратурою не прийнято рішення відносно нападників згідно чинного законодавства. Зловмисно затягується розслідування справи та шантажують свідків події. До цих пір свідків М. та М. також Д. не опитано не взято пояснення. Бездіяльність і вказані незаконні дії Хмельницької прокуратури та органів внутрішніх справ свідчить про корупцію працівників правоохоронних органів із владою.

     Прошу прийняти міри до захисту моїх конституційних прав та свобод від знахабнілих бандитів, які не признають Законів України. Прошу захистити мене від свавілля працівників Хмельницької прокуратури та Хмельницького УВС, захистити мої права згідно Конституції України."

     Якщо зважити, що таким чином у не малому селі Чотирбоки на посаду сільського голови залишився кандидат, саме цей, що організовує розбій, не розпайовує законно, а так само розбійно керує майном громади, і що він йде на вибори від Партії Регіонів, яка нині при владі, а прокуратура і міліція йому у цім допомагає такими діями і бездіяльністю, то висновок, про нахабну корупційність влади на цих виборах - очевидний.  

Григорій Цвях  

Категорія: З беззаконням іншої влади | Додав: Voytko (01.11.2010)
Переглядів: 1010 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 274

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0