ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.09.2020, 16:17

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Листи-запрошення до співпраці

До громадських організацій

Керівникам громадських організацій

Громадська організація „З’єднання борців „За справедливість”, діючи в інтересах малозахищених, підтримує в цілому пропозиції щодо змін до Конституції України, опубліковані головою Ради „З’єднання борців „За справедливість” в загальнодержавній газеті „Вісник малозахищених” №24 за 2007 рік та №1 за 2008 рік (газети додаються). Вважаємо їх спроможними: забезпечити справедливий доступ до управління державою усіх верств населення; зробити закони України діючими; звести зусилля корупції нанівець; зробити владу дійсно прозорою, змістом діяльності якої буде розвинуте громадянське демократичне суспільство — піклування про добробут найперше середніх та бідніших верств населення. Пропозиції достатньо враховують потребу зусиль, щоб побороти в свідомості посадовців пережитки радянського виховання й демократично перейти на європейський рівень мислення у цивілізованому ставленні до окремого громадянина, особи і держави.

17 січня 2008 року вищезазначені пропозиції з проханням про винесення їх на всеукраїнський референдум надіслані громадською організацією „З’єднання борців „За справедливість” до Верховної Ради України (копія листа додається).  

Просимо підтримати ці пропозиції змін до Конституції України, які гарантують дієвість законів в Україні, знищення умов для корупції, вирішення проблем незалежності громадських організацій та засобів масової інформації, активізацію громадськості в управлінні державою, щоб вони були винесені Верховною Радою України на всеукраїнський референдум.

Разом з цим, надсилаємо Вам газети „Вісник малозахищених” із публікаціями щодо необхідності удосконалення судової гілки влади і правоохоронної системи, вирішення проблем діяльності неприбуткових громадських організацій і незалежних ЗМІ та інших проблем, що на часі належить вирішити.

Просимо повідомити нам свою думку з приводу запропонованих змін до Конституції України та публікацій в газеті „Вісник малозахищених”.  

З повагою

і надією на співпрацю,

Голова Ради З’єднання                 Анатолій Войтко

 

Категорія: Листи-запрошення до співпраці | Додав: Voytko (18.03.2010)
Переглядів: 2308 | Теги: громадські організації, ку, Звернення | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 273

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0