ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.09.2020, 17:38

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції

У категорії матеріалів: 18
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
КОМЕНТАРІ ДО СТАТЕЙ КОНСТИТУЦІЇ (частина 1 і 2) ЗАЗНАЧЕНИХ У ТЕКСТІ
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції | Переглядів: 4949 | Додав: Voytko | Дата: 29.08.2010 | Коментарі (0)

Пропозиції ГО ЗБЗС щодо покращення Конституції України та наближення її до Закону Божого.

Але громадськість повинна втрутитися і добитися потрібних народу змін законодавства. У ВМ № 9 ми публікували 42 пропозиції змін на цю тему, повторюємо деякі з них після обговорення. Вони є добрим доповненням гарантії.

якщо два будь-які рішення будь-якого посадовця (державного службовця) правомірно скасовані, з тих, що він прийняв (виніс) за півтора року, — він не вправі займатися діяльністю у цій і спорідненій галузях

Керівник звітується загальним зборам щорічно. Незадовільний звіт позбавляє керівника посади, з призначенням виборів іншого. На час перевиборів керує тимчасова комісія обрана загальними зборами профспілки.

Держава гарантує кредит на пільгових умовах для старту, переконливого у доцільності, проекту, залежно від потреби у проекті для розвитку країни, території, населеного пункту, для збільшення безпеки людям і довкіллю.

Наглядова Рада складається з 30 осіб — представників, обраних референдумом відповідних територій:

Найдорожчий товар, продається не більше, як на 30 років за чітко (законодавчо з погодженням з громадськістю) встановленими вигідними для України (не нижчими середньо світових) цінами та умовами їх використання.

Контроль додержання Конституції, державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина здійснює НАРОД України.

1-10 11-18

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 273

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0