ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.09.2020, 16:28

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Політика держави не народна

ЮЛЯ - ДЗЕРКАЛО НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

ЮЛЯ - ДЗЕРКАЛО НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Про це прочитав на плакатах, якими завішаний Київ. Отже, щоб знати її нутро, досить подивитися на те, як ми — кожен, живемо насправді. І навпаки, гляньте, як гарно виглядає зверху пані Юля, і гляньте, що справді витворяє для злиденного народу, то й впевнитися, що ми - злиденні українці, нею закляті і прокляті Богом за те, що її маємо керівником уряду.

Адже, наче засліпило нам, що саме вона, ще за довго перед  виборами, часів Майдану, запровадила по 16 окладів державним службовцям, що оформлялися на пенсію, і жодного з потрібних їй не відправила на пенсію. По Божому було би саме їх посадити у тюрми, бо хто ж, як не вони зробили нам те нестерпне життя — до Майдану? А коли вже дорвалася до корита, то з цими ж бандитами, при цих же портфелях, вона, як кіт у сметані. Їхні (бандитів, що обкрадають народ) депутати, з усіх фракцій, наприймали законів яких їм треба і таких, щоб нам знову мозок засліпило. Наприклад, отой, яким заборонила критикувати роботу уряду (влади). Сталін і той так нагло, на людях, себе не поводив.

Чого варті при її урядуванню  пільги, допомоги і компенсації? На дітей, інвалідам чорнобильцям, дітям  війни? При наявності цих законів, усі або майже усі, хто підпали під них, обкрадені. У 2006-2007 роках повністю, а у 2008-2009 частково. Багато (мільйони) людей, що не мають за що хліба купити чи цукерка дитині,  не знають про належне їм. А скільки людей судяться за ці щомісячні крихти, що уже сягають у сумах і 3 і 4 тисячі, яких, при нинішній скруті, так не вистачає бідним родинам. Кожного разу, пані Юля, хвалиться цими законами, як своєю заслугою, що то вона дає людям, а насправді, підло дурить. Адже, невиплачена сума за цими законами, споживається урядом, а виплачена — вирвана від уряду кров’ю, тобто через суди, прокурори, соцзабези і адвокатів, яких можуть купляти та наймати лише ті, хто багаті. А бідним — нема, з того, нічого. Ось пільга зуби ремонтувати чи вставляти — заплати, то вставлять і тоді гроші вернуть. А чим платити бідним? Й сміються, через сльози, беззубі пільговики — нема й на хліб, то зуби нащо? Оце пані Юля працює, зі своєю бандою, яку треба таки посадити у тюрми. Ось тепер, перед виборами,  що придумала, як найбільших хабарників, гендлярів українською землею, зробити героями во-славу її. Чи не кожному мешканцю надсилає лист, а активістам й по два, щоб дякували їй (та тим грабіжникам народу - землевпорядникам) за те, що вони з нас, не лише під її керівництвом, роками хабарі брали і зараз, після закону, беруть ті ж, кому важко стриматися, хоч би перед виборами. Замість того, щоб  багаторічних хабарників взяти скопом і посадити за явне беззаконня, а усім людям, кому належить за законом, дати, щоб їм не годувати адвокатів, суддів...

Та пані Юля, не  про людей піклується. За її урядування плата за звернення до суду збільшена багато, і якщо й раніше людині праці неможливо було звернутися до суду, то  що тепер?

Справедливо, для українців, було би, щоб пані Юля, написала нам у цих її листах, хвалебних для себе, так: я - злочинець, два роки під моїм керівництвом, мої підлеглі грабували вас хабарами, незаконно  брали плату за ці дії, які належить робити безплатно, тому я йду до в’язниці, а з вами розрахуються без судів.

А правильно, було би тоді., якби у день прийняття повноважень голови уряду, пані Юля, дала би указ відсторонити і арештувати кожного чиновника, що брав ці плати. Це було би так, як вона обіцяла на виборах.

Але так нема, бо нема у неї совісті, стиду, і сорому нема, бо зверху гарна, а всередині, справді, — як Україна нині.

Анатолій Войтко - голова Ради З’єднання борців “За справедливість”, голова редакційної ради газети “Вісник малозахищених”

Каталог українських сайтів
Категорія: Політика держави не народна | Додав: Voytko (04.02.2010)
Переглядів: 736 | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 273

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0