ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Середа, 16.10.2019, 14:56

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Яка громадськість змінить життя на краще

ЯК ЗМУСИТИ ЧИНОВНИКА СЛУЖИТИ НАРОДУ

ЯК ЗМУСИТИ ЧИНОВНИКА СЛУЖИТИ НАРОДУ

Міркуючи - метикуючи, над тим, як побороти беззаконня і корупцію, я дійшов висновку, що досить два удари.

Перший — по беззаконню: “якщо два рішення будь-якого посадовця скасовані, з тих що він прийняв за півтора року, він не вправі займатися діяльністю у цій і спорідненій галузях”. — Це само по собі приведе до того, що усі рішення відповідатимуть законові, у тім числі і ті, які гарантують їх діяльність.

Другий — по корупції: “кожен керівник (чи то обраний, чи то призначений) не вправі займати керівну посаду більш ніколи, якщо за два роки керування не покращив життя тих, хто вибирав чи його підлеглих“. — Хто хоче нами керувати більш двох років, не спокуситься на хабар, не послухає телефонного права, бо думатиме, як покращити наш добробут.

Про це я публікував у ВМ № 6(123): “Два нищівні удари по беззаконню і корупції”, розмістили борці за справедливість ці пропозиції в Інтернет, — заперечень, що це не спрацює, не було. Були і є сумніви, щодо того, хто такі зміни внесе у Конституцію України, але це, я певен, зробимо лише ми з Вами, тобто ті, хто в цьому справді зацікавлений. Зробимо, зібравши підписи на підтримку нашої вимоги і надіславши їх до комісії, яка займається розробкою нової Конституції України.

Розумієте, вже як влізе думка в душу, то спокою нема. Так ось, думаю, думаю, якби ж ще прискорити перемогу над оцією бідою - корупцією, беззаконням і свавіллям влади, і надумав ще таке.

Скажімо, як воно у нас буває, якийсь державний чин, що має обов’язок захищати наші права, свободи та законні інтереси, отримав інформацію про злочин іншого чиновника проти певної особи, чи проти суспільства, чи проти держави, — що він робить? Так, все ви знаєте. Буде, якщо побачить прізвище знайоме, телефонувати і, якщо більший чин, то підлизуватися, а якщо менший, то торгуватися, перевіряти у всіх випадках, що він на цій скарзі може заробити. Інший порядніший, але підлеглий, більше переживає, щоб не втратити роботу, чи якусь пільгу... І так воно й є, але що ж із цим робити, щоб він змінився, та й став думати, не як вигородити колег - державних злочинців чи заробити на них, а як захистити Ваше право? Гадаєте: велика проблема?  — Ні! Бо й оті два удари його голову охолодять добре. Але, для особливо нарваних державних здирників шкури з праведного трудящого люду, треба ще один раз вдарити отаким записом у Конституції України.

“Кожний державний службовець, що має обов’язок (за дорученням чи без) розглядати звернення громадян, якому стала відома інформація про злочин проти певної особи, чи проти суспільства, чи проти держави, і не став діяти, вичерпно, застосовуючи конституційні і законні  обов’язки державного службовця, для виявлення винних  і їх покарання, — є співучасником цього злочину. У такім випадку, державний службовець, який діяв, хоч і за вказівкою, але не за законом, карається подвійно.”  

Переконаний, що оці три важелі, записані до Конституції, зроблять будь-яку країну справді демократичною, а державних службовців — справді слугами народу!

 

Категорія: Яка громадськість змінить життя на краще | Додав: Voytko (04.02.2010)
Переглядів: 590 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 273

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0