ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.09.2020, 16:53

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

УКРАЇНА ПРИЗНАЧЕНА СТАТИ НАРОДОМ БОЖИМ

В третій Центурії  Нострадамуса катрен 95 сказано:

Закон Мора втратить свою силу, Інший закон заволодіє, поступово, світом.

Народ Борисфена буде його носієм. Так, як принесе світу приклад достатку

і милозвучність мови.

Отже, має бути новий Закон, що змусить людей відмовитися від задоволення своїх амбіцій нагромадженням багатств лише для себе.

В Інтернеті є сучасна – пророча Скрижаль організації життя Первинної громади(СожПг), зміст благословення якої явно спрямований на Україну.

В давнину Бог дав на скрижалях Закон Мойсеїв, і дотримання Закону вирвало б народ з обіймів розпусти і серебролюбства, та народ Ізраїлю не скористався наукою жити щасливо, як того воліє Бог, тому тепер Господь дає можливість народу України. Саме тут з’явилася Конституція України Божої, яка зупиняє свавілля влади, бо не містить протиріч між Конституцією та практикою її застосування, і стабільна, щоб знищити усі беззаконня, бо незалежна від будь-яких впливів, навіть часу.

 

Сьогодні судді і прокурори, і слідчі і керівники та посадовці різних гілок влад наприймали чимало явно незаконних рішень, котрі рано чи пізно будуть скасовані (у встановленому законом порядку). Вони розраховують, що їм це зійде з рук, як це раніше було і ще є, але Конституція України Божої,  дістане кожного такого навіть на пенсії і позбавить його усіх пільг, і посадить до в’язниці, коли справа злочинна.

 

Розмов людей зараз багато. Чуємо, що порядку не буде доти, поки не стане правити той чи інший Президент України. Чуємо й відповідь, що це буде лише інший порядок гноблення, але тими самими гнобителями і тих самих гноблених. Кажуть, щоб змінити систему влади на користь гнобленим, то треба святих до влади, які готові себе за народ віддати, але і їм відповідають: «О, таких — зо два на тисячу, колиби знайшов». І це так, але кожен мільйон має тисячу тисяч, а нас ще є – 46 мільйонів населення. 

Отже, 46000 праведників до влади є! А цього вистачить, щоб при владі не було хапуг, шкуродерів і злочинців, щоб зробити Україну Раєм.

 

Анатолій Войтко –

автор Проекту «КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ БОЖОЇ»

http://zbzs-wm.ucoz.ua/news/2011-10-25-80

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (24.12.2011) | Автор: Анатолій Войтко E
Переглядів: 828 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 273

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0