ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Четвер, 28.03.2024, 16:33

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

Куди ми йдемо?

Куди ми йдемо?

Коротко — якщо не у прірву, то в нікуди. І це свята правда, не сперечайтеся. Не лише політика а й буття мирське. У політиці України точно прірва, до якої втягують суспільство дедалі глибше до бездни безвиході. Проявилося це тими колотнечами навколо кризи, газу, тарифів,… беззаконня і безвідповідальності у владі та пасткою безвиході із злиднів для народу. Буття останнього затьмарене багатьма негараздами настільки, що люди навіть не звертають на те, що їхнє вимирання набирає оберти, не дивлячись на подвоєння народжуваності. І це, до деякої міри зрозуміло, бо треба більше думати про живих, мертвими Бог опікується. Давайте думати про живих.

Очевидно, що криза в Україні лише починається, її нарешті вдалося владі зробити таки. Для чого їй це? — Хіба не бачите, як її (кризу) «спасають». Банки згребли все, так їм за це мільярди. Кому вони дістануться, запитувати? — То ж бо й воно — не нам. Можна звичайно, дати ці кошти народу безгрішному, а він ці гроші з голоду понесе на базар, до крамниці, дасть податки, наповнить банки і все закрутиться. Але хіба такі варіанти, при оцих правителях, їм потрібні? Їм треба, щоб ми ще більше у борги гепалися, мовляв: слухняніші будемо та гавкати почнемо на кого покажуть.

Політика у них така, жити суспільству не для розвитку, не для збільшення благ, спокою, а для політики. Наче не знають, що у демократії, політика на службі в людей: кожній особі і громадськості. Вона потрібна лише для того, щоб згуртувати населення за сприйняттям суспільством напрямків його розвитку. У нас навпаки, політика руйнує будь-яку спробу населення згуртуватися для досягнення цілей благополуччя усім.

Населенню нав’язують політиків від шкуродерчих кланів і не дають стати політикам від народу. Але населення це вже розуміє. Геть — усіх! Ось найпопулярніший сьогодні лозунг. Чим він може бути небезпечним, що кричатимуть: геть усіх — отаманом буду я, а народу знову треба знайти справжнього доброчинця. Для цього народу треба перестати вибирати з двох злих доброго.  Неможливе таке, щоб із злого добре взяти. Хіба що за певний час переродити, як коноплю — рвуть, мочать, сушать, б’ють, труть, чешуть, крутять… — щоб зробити з неї сорочку, а коли швидко, то лиш наркотик – дурман мають, а після – біду ще більшу.

Шукайте справжнє добре, відмовляючись від тимчасових вигод і утікаючи від всякого зла у будь-якому його вигляді, а головне не міняйте на ще гірше, не служіть гіршому, щоб потім знову плакати.

Оце та формула, якою можна і треба вирішити проблему досягнення покращення життя. Як побачити добру людину? Просто. Вона від природи добра, нікого не обманила, їй соромно заздрити чужому, вона не збагачує багатих чи злочинців, а найперше піклується про убогих, тих хто також чинить добре. Тож йдімо до доброго.

 Анатолій Войтко

— голова Ради  З’єднання борців «За справедливість»

Категорія: Духовне збудування особи і суспільства | Додав: Voytko (05.02.2010)
Переглядів: 832 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 277

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0