ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.09.2020, 18:03

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 201
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 20 21 »

1Тимофія 1 : 1 Павло, апостол Ісуса Христа, за повелінням Бога, нашого Спасителя і Ісуса Христа, нашої надії, - 2 доТимофія, правдивого сина у вірі: ласка, милосердя, мир від Бога, Батька, і нашого Господа Ісуса Христа! 12  дякую тому, хто зміцнює мене, — нашому Господеві Ісусові Христові, що відніс мене до числа вірних, поставивши на служіння, — 17 Цареві ж віків — нетлінному, невидимому, єдиному,  Богові, — честь і слава на віки вічні, амінь. 6 : 3 А коли хто навчає інакше, і не приступає до здорових слів Господа нашого Ісуса Христа та до науки, що вона за правдивою вірою, 13 Наказую перед Богом, що оживлює все, і перед Христом Ісусом, Який добре визнання засвідчив за Понтія Пилата, 14 щоб додержав ти заповідь чистою та бездоганною аж до з’явлення Господа нашого Ісуса Христа, 15 що його свого часу покаже блаженний і єдиний міцний, Цар над царями та Пан над панами, 16 Єдиний, що має безсмертя, і живе в неприступному світлі, Якого не бачив ніхто із людей, ані бачити не може.

2 Тимофія 1 :  7 Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, і любови, і здорового розуму.  8  Тож, не соромся засвідчення Господа нашого, ні мене, Його в'язня, але страждай з Євангелією за силою Бога

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 545 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Римлян  4 : 24 а за нас, залічиться й нам, що віруємо в Того, Хто воскресив із мертвих Ісуса, Господа нашого,    5 : 1 Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа, 17 Бо коли за переступ одного смерть панувала через одного, то тим більше ті, хто приймає рясноту благодаті й дар праведности, запанують у житті через одного Ісуса Христа. 21 щоб, як гріх панував через смерть, так само й благодать запанувала через праведність для життя вічного Ісусом Христом, Господом нашим. 6 : 11 Так само ж і ви вважайте себе за мертвих для гріха й за живих для Бога в Христі Ісусі, Господі нашім.   8 : 9 А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його. 10 А коли Христос у вас, то хоч тіло мертве через гріх, але дух живий через праведність. 11 А коли живе в вас Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, то Той, Хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертельні тіла ваші через Свого Духа, що живе в вас. 15 бо не взяли ви духа неволі знов на страх, але взяли ви Духа синівства, що через Нього кличемо: Авва, Отче!  33 Хто оскаржувати буде Божих вибранців? Бог Той, що виправдує. 39 ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!  9 : 1 Кажу правду в Христі, не обманюю, як свідчить мені моє сумління через Духа Святого, 2 що маю велику скорботу й невпинну муку для серця свого! 3 Бо я бажав би сам бути відлучений від Христа замість братів моїх, рідних мені тілом; 4 вони ізраїльтяни, що їм належить синівство, і слава, і заповіти, і законодавство, і Богослужба, і обітниці, 5 що їхні й отці, і від них же тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь.

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 663 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Тита 1 : 2 в надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог, 3 і часу свого з’явив Слово Своє в проповіданні, що доручене було мені з наказу Спасителя нашого Бога, 4 до Тита, щирого сина за спільною вірою: благодать, милість та мир від Бога Отця й Христа Ісуса, Спасителя нашого! 2 : 10 не крали, але виявляли всяку добру вірність, щоб у всьому вони прикрашали науку Спасителя нашого Бога. 11 Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, 12 і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці, 13 і чекали блаженної надії та з’явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса, 14 що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вибраних, у добрих ділах запопадливих.

До Филимона 1 : 3 благодать вам і мир від Бога Отця нашого й Господа Ісуса Христа! 4 Я завсіди дякую Богові моєму, коли тебе згадую в молитвах своїх. 5 Бо я чув про любов твою й віру, яку маєш до Господа Ісуса, і до всіх святих, 6 щоб спільність віри твоєї діяльна була в пізнанні всякого добра, що в нас для Христа. 25 ... Господа Ісуса Христа

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 672 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

1 Івана 1 : 1 Що було від початку, ... про Слово життя, 2 а життя з’явилось, ...  2 : 5 А хто додержує Його слово, у тому Божа любов справді вдосконалилась. Із того ми пізнаємо, що в Нім пробуваємо. 6 А хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він. 9-14 Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця. Я писав вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви. 15 Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської, 16-17 Минається і світ, і його пожадливість, а хто Божу волю виконує, той повік пробуває! 18-20 А ви маєте помазання від Святого, і знаєте все 5 : 6 То Той, що прийшов був водою та кров’ю, Ісус Христос. І не тільки водою, а водою та кров’ю. І Дух свідчить, бо Дух то правда. 7 Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. 13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім’я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім’я Божого Сина, маєте вічне життя. 20 Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він — Бог правдивий і вічне життя!   7 : 36 Що за слово, яке Він сказав: Ви будете шукати Мене, і не знайдете; а туди, де Я є, ви прибути не можете?
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 639 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Івана 6 :  48 Я хліб життя! 10 : 38 А коли Я чиню, то хоч ви Мені віри й не ймете, повірте ділам, щоб пізнали й повірили ви, що Отець у Мені, а Я ув Отці!  12 : 44 А Ісус підняв голос, та й промовляв: Хто вірує в Мене, не в Мене він вірує, але в Того, Хто послав Мене. 45 А хто бачить Мене, той бачить Того, хто послав Мене. 46 Я, Світло, на світ прийшов, щоб кожен, хто вірує в Мене, у темряві не зоставався. 13 : 13 Ви Мене називаєте: Учитель і Господь, і добре ви кажете, бо Я є. 14 А коли обмив ноги вам Я, Господь і Вчитель, то повинні й ви один одному ноги вмивати. 14 : 6 Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. 7 Коли б то були ви пізнали Мене, ви пізнали були б і Мого Отця. Відтепер Його знаєте ви, і Його бачили.  9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? 10 Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. 11 Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі. 12 Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця. 13 І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець. 14 Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню. 

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 786 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Вих 17 : 4 І кликав Мойсей до Господа, кажучи: Що я вчиню цьому народові? Ще трохи, і вони вкаменують мене! 5 І сказав Господь до Мойсея: Перейдися перед народом, і візьми з собою декого з старших Ізраїлевих, а палицю, що нею ти вдарив був Річку, візьми в свою руку, та й іди! 6 Ось Я стану перед лицем твоїм там, на скелі в Хориві, а ти вдариш у скелю, і вийде із неї вода, і буде пити народ! І зробив Мойсей так на очах старших Ізраїлевих. 7 І назвав він ім’я того місця: Масса та Мерива через колотнечу Ізраїлевих синів і через випробування ними Господа, коли казали: Чи є Господь серед нас, чи нема?  19 : 9 І промовив Господь до Мойсея: Ось Я до тебе прийду в густій хмарі, щоб чув народ, коли Я говоритиму з тобою, і щоб повірив і тобі навіки! І переповів Мойсей слова народу до Господа. 19 І розлігся голос сурми, і він сильно все могутнів: Мойсей говорить, а Бог відповідає йому голосно...
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 628 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Матвія 1 : 21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. 23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануел, що в перекладі є: З нами Бог. 25 І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус. 5 : 48 Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!  7 : 21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. 22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім’ям Твоїм пророкували, хіба не Ім’ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім’ям Твоїм чуда великі творили? 10 : 40 Хто вас приймає приймає Мене, хто ж приймає Мене, приймає Того, Хто послав Мене. 11 : 25 Того часу, навчаючи, промовив Ісус: Прославляю Тебе, Отче, Господи неба й землі, що втаїв Ти оце від премудрих і розумних, та його немовлятам відкрив. 27 Передав Мені все Мій Отець. І Сина не знає ніхто, крім Отця, і Отця не знає ніхто, окрім Сина, та кому Син захоче відкрити. 12 : 8 Бо Син Людський Господь і суботі!
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 790 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Луки 2 : 11  народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь  
Івана 1 : 
1 Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. 2-3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. 4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей.   10 Воно в світі було, і світ через Нього повстав   12 А всім, що Його прийняли, їм владу дано дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його, 18 Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив (показав — Яким є Бог) був .  4 : 25 Відказує жінка Йому: Я знаю, що прийде Месія, що  зветься Христос, як Він прийде, то все розповість нам. 26 Промовляє до неї Ісус: Це Я, що розмовляю з тобою...42 А до жінки казали вони: Не за слово твоє ми вже віруємо, самі бо ми чули й пізнали, що справді Спаситель Він світу!
Ісаї 63 : 8 І сказав: Вони справді народ Мій, сини, що неправди не кажуть, і став Він для них за Спасителя 
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 1121 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Чи можливий мир без справедливості? Якщо виходити з того, що мир це не тільки і не стільки спокій тіла, а більше спокій душі і впевненості у безпеці, то — ні!

Чи можлива справедливість без Правди?  Зовсім і категорично — ні! Бо навіть, якщо ми не знаємо Правди, то й тоді, якщо є справедливість, то Правда присутня.

Де ж брати Правду? Щоб мати справедливість, щоб мати мир? Чи дає нам Бог Правду? І — ні! І — так!

Чому — ні?  Бо Бог каже, що земля вродить Правду.

Чому — так? Бо Бог — то Правда! Він воплотився через Ісуса Христа на землю і приніс науку Правди нам. Він — Ісус Христос, витримавши розп’яття, Своїм прикладом показав нам, як треба стояти в Правді, щоб Отець наш Небесний переконався, що ми вже правдиві, варті Миру.

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 469 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 28.10.2011 | Коментарі (0)

            Луки 12  : 4 Кажу ж вам, Своїм друзям: Не бійтеся тих, хто тіло вбиває, а потім більш нічого не може вчинити! 47 А раб той, що знав волю свого господаря, але не приготував, ані не вчинив згідно волі його, буде тяжко побитий. 48 Хто ж не знав, а вчинив кари гідне, буде мало він битий. Тож від кожного, кому дано багато, багато від нього й жадатимуть. А кому багато повірено, від того ще більше жадатимуть. 49 Я прийшов огонь кинути на землю, і як Я прагну, щоб він уже запалав! 50 Я ж маю христитися хрищенням, і як Я мучуся, поки те сповниться! 51 Чи ви думаєте, що прийшов Я мир дати на землю? Ні, кажу вам, але поділ! 

1Коринтян 2 : 13 що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного. 14 А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно.  16 Бо хто розум Господній пізнав, який би його міг навчати? А ми маємо розум Христів!  3 :  16 Чи не знаєте ви, що ви Божий храм, і Дух Божий у вас пробуває?
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 682 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 27.10.2011 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 273

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0