ВІСНИК МАЛОЗАХИЩЕНИХ

Субота, 26.09.2020, 17:40

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Громадсько-політична діяльність » Духовне збудування особи і суспільства

У категорії матеріалів: 77
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 7 8 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Римлян  4 : 24 а за нас, залічиться й нам, що віруємо в Того, Хто воскресив із мертвих Ісуса, Господа нашого,    5 : 1 Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа, 17 Бо коли за переступ одного смерть панувала через одного, то тим більше ті, хто приймає рясноту благодаті й дар праведности, запанують у житті через одного Ісуса Христа. 21 щоб, як гріх панував через смерть, так само й благодать запанувала через праведність для життя вічного Ісусом Христом, Господом нашим. 6 : 11 Так само ж і ви вважайте себе за мертвих для гріха й за живих для Бога в Христі Ісусі, Господі нашім.   8 : 9 А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його. 10 А коли Христос у вас, то хоч тіло мертве через гріх, але дух живий через праведність. 11 А коли живе в вас Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, то Той, Хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертельні тіла ваші через Свого Духа, що живе в вас. 15 бо не взяли ви духа неволі знов на страх, але взяли ви Духа синівства, що через Нього кличемо: Авва, Отче!  33 Хто оскаржувати буде Божих вибранців? Бог Той, що виправдує. 39 ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!  9 : 1 Кажу правду в Христі, не обманюю, як свідчить мені моє сумління через Духа Святого, 2 що маю велику скорботу й невпинну муку для серця свого! 3 Бо я бажав би сам бути відлучений від Христа замість братів моїх, рідних мені тілом; 4 вони ізраїльтяни, що їм належить синівство, і слава, і заповіти, і законодавство, і Богослужба, і обітниці, 5 що їхні й отці, і від них же тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь.

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 663 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Тита 1 : 2 в надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог, 3 і часу свого з’явив Слово Своє в проповіданні, що доручене було мені з наказу Спасителя нашого Бога, 4 до Тита, щирого сина за спільною вірою: благодать, милість та мир від Бога Отця й Христа Ісуса, Спасителя нашого! 2 : 10 не крали, але виявляли всяку добру вірність, щоб у всьому вони прикрашали науку Спасителя нашого Бога. 11 Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, 12 і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці, 13 і чекали блаженної надії та з’явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса, 14 що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вибраних, у добрих ділах запопадливих.

До Филимона 1 : 3 благодать вам і мир від Бога Отця нашого й Господа Ісуса Христа! 4 Я завсіди дякую Богові моєму, коли тебе згадую в молитвах своїх. 5 Бо я чув про любов твою й віру, яку маєш до Господа Ісуса, і до всіх святих, 6 щоб спільність віри твоєї діяльна була в пізнанні всякого добра, що в нас для Христа. 25 ... Господа Ісуса Христа

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 672 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

1 Івана 1 : 1 Що було від початку, ... про Слово життя, 2 а життя з’явилось, ...  2 : 5 А хто додержує Його слово, у тому Божа любов справді вдосконалилась. Із того ми пізнаємо, що в Нім пробуваємо. 6 А хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він. 9-14 Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця. Я писав вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви. 15 Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської, 16-17 Минається і світ, і його пожадливість, а хто Божу волю виконує, той повік пробуває! 18-20 А ви маєте помазання від Святого, і знаєте все 5 : 6 То Той, що прийшов був водою та кров’ю, Ісус Христос. І не тільки водою, а водою та кров’ю. І Дух свідчить, бо Дух то правда. 7 Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. 13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім’я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім’я Божого Сина, маєте вічне життя. 20 Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він — Бог правдивий і вічне життя!   7 : 36 Що за слово, яке Він сказав: Ви будете шукати Мене, і не знайдете; а туди, де Я є, ви прибути не можете?
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 639 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Івана 6 :  48 Я хліб життя! 10 : 38 А коли Я чиню, то хоч ви Мені віри й не ймете, повірте ділам, щоб пізнали й повірили ви, що Отець у Мені, а Я ув Отці!  12 : 44 А Ісус підняв голос, та й промовляв: Хто вірує в Мене, не в Мене він вірує, але в Того, Хто послав Мене. 45 А хто бачить Мене, той бачить Того, хто послав Мене. 46 Я, Світло, на світ прийшов, щоб кожен, хто вірує в Мене, у темряві не зоставався. 13 : 13 Ви Мене називаєте: Учитель і Господь, і добре ви кажете, бо Я є. 14 А коли обмив ноги вам Я, Господь і Вчитель, то повинні й ви один одному ноги вмивати. 14 : 6 Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. 7 Коли б то були ви пізнали Мене, ви пізнали були б і Мого Отця. Відтепер Його знаєте ви, і Його бачили.  9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? 10 Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. 11 Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі. 12 Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця. 13 І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець. 14 Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню. 

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 786 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Вих 17 : 4 І кликав Мойсей до Господа, кажучи: Що я вчиню цьому народові? Ще трохи, і вони вкаменують мене! 5 І сказав Господь до Мойсея: Перейдися перед народом, і візьми з собою декого з старших Ізраїлевих, а палицю, що нею ти вдарив був Річку, візьми в свою руку, та й іди! 6 Ось Я стану перед лицем твоїм там, на скелі в Хориві, а ти вдариш у скелю, і вийде із неї вода, і буде пити народ! І зробив Мойсей так на очах старших Ізраїлевих. 7 І назвав він ім’я того місця: Масса та Мерива через колотнечу Ізраїлевих синів і через випробування ними Господа, коли казали: Чи є Господь серед нас, чи нема?  19 : 9 І промовив Господь до Мойсея: Ось Я до тебе прийду в густій хмарі, щоб чув народ, коли Я говоритиму з тобою, і щоб повірив і тобі навіки! І переповів Мойсей слова народу до Господа. 19 І розлігся голос сурми, і він сильно все могутнів: Мойсей говорить, а Бог відповідає йому голосно...
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 628 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Матвія 1 : 21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. 23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануел, що в перекладі є: З нами Бог. 25 І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус. 5 : 48 Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!  7 : 21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. 22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім’ям Твоїм пророкували, хіба не Ім’ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім’ям Твоїм чуда великі творили? 10 : 40 Хто вас приймає приймає Мене, хто ж приймає Мене, приймає Того, Хто послав Мене. 11 : 25 Того часу, навчаючи, промовив Ісус: Прославляю Тебе, Отче, Господи неба й землі, що втаїв Ти оце від премудрих і розумних, та його немовлятам відкрив. 27 Передав Мені все Мій Отець. І Сина не знає ніхто, крім Отця, і Отця не знає ніхто, окрім Сина, та кому Син захоче відкрити. 12 : 8 Бо Син Людський Господь і суботі!
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 790 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Луки 2 : 11  народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь  
Івана 1 : 
1 Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. 2-3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. 4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей.   10 Воно в світі було, і світ через Нього повстав   12 А всім, що Його прийняли, їм владу дано дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його, 18 Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив (показав — Яким є Бог) був .  4 : 25 Відказує жінка Йому: Я знаю, що прийде Месія, що  зветься Христос, як Він прийде, то все розповість нам. 26 Промовляє до неї Ісус: Це Я, що розмовляю з тобою...42 А до жінки казали вони: Не за слово твоє ми вже віруємо, самі бо ми чули й пізнали, що справді Спаситель Він світу!
Ісаї 63 : 8 І сказав: Вони справді народ Мій, сини, що неправди не кажуть, і став Він для них за Спасителя 
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 1121 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 29.10.2011 | Коментарі (0)

Чи можливий мир без справедливості? Якщо виходити з того, що мир це не тільки і не стільки спокій тіла, а більше спокій душі і впевненості у безпеці, то — ні!

Чи можлива справедливість без Правди?  Зовсім і категорично — ні! Бо навіть, якщо ми не знаємо Правди, то й тоді, якщо є справедливість, то Правда присутня.

Де ж брати Правду? Щоб мати справедливість, щоб мати мир? Чи дає нам Бог Правду? І — ні! І — так!

Чому — ні?  Бо Бог каже, що земля вродить Правду.

Чому — так? Бо Бог — то Правда! Він воплотився через Ісуса Христа на землю і приніс науку Правди нам. Він — Ісус Христос, витримавши розп’яття, Своїм прикладом показав нам, як треба стояти в Правді, щоб Отець наш Небесний переконався, що ми вже правдиві, варті Миру.

Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 469 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 28.10.2011 | Коментарі (0)

            Луки 12  : 4 Кажу ж вам, Своїм друзям: Не бійтеся тих, хто тіло вбиває, а потім більш нічого не може вчинити! 47 А раб той, що знав волю свого господаря, але не приготував, ані не вчинив згідно волі його, буде тяжко побитий. 48 Хто ж не знав, а вчинив кари гідне, буде мало він битий. Тож від кожного, кому дано багато, багато від нього й жадатимуть. А кому багато повірено, від того ще більше жадатимуть. 49 Я прийшов огонь кинути на землю, і як Я прагну, щоб він уже запалав! 50 Я ж маю христитися хрищенням, і як Я мучуся, поки те сповниться! 51 Чи ви думаєте, що прийшов Я мир дати на землю? Ні, кажу вам, але поділ! 

1Коринтян 2 : 13 що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного. 14 А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно.  16 Бо хто розум Господній пізнав, який би його міг навчати? А ми маємо розум Христів!  3 :  16 Чи не знаєте ви, що ви Божий храм, і Дух Божий у вас пробуває?
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 682 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 27.10.2011 | Коментарі (0)

Явленням Слова Божого ядерно по причинах

негаразди

Причини

наслідки

Приховані гноблення убогих, утиск і переслідування праведних

лицемірна побожність святих та безбожність грішних

шкідливість довкілля, хворість, смертність, злидні чесних працюючих, інвалідів і пенсіонерів, безробіття, відсутність житла, нерівність, безправ’я, неправда, несправедливість; провини, злочини, беззаконня, свавілля влади, корупція; безвідповідальність та безкарність — бездуховність

 

Вирішення — змінити дух устрою на Божий лад!

 

Матвія 4 :  10 ...Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!  5 : 48 Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!
Духовне збудування особи і суспільства | Переглядів: 512 | Author: Анатолій Войтко | Додав: Voytko | Дата: 27.10.2011 | Коментарі (0)

Форма входу

Категорії розділу

Листи-запрошення до співпраці [3]
В категорії представленні листи і звернення борців до різних установ, політичних партій та громадських організацій, посадових осіб, з пропозиціями співпраці, а також вищевказаних осіб до ГО ЗБЗС.
Політика держави не народна [4]
Яка громадськість змінить життя на краще [10]
Громадські Пропозиції змін Конституції України — гарантія зникнення беззаконня і корупції [18]
Духовне збудування особи і суспільства [77]
Громадський контроль влади, експертиза дій влади [3]

Пошук

Наше опитування

Чи можливо знищити корупцію в Україні демократичними методами?
Всего ответов: 273

Статистика


Онлайн всьго: 1
Гоcті: 1
Користувачів: 0